PDA

View Full Version : синдром на дразнимото дебело черво



Gost321
02-20-2011, 22:08
Искам да попитам дали има някой с такава диагноза и намерил ли е подходящо лечение.Мойте симптоми са,че имам хронично разтройство и след всяко ядене(независимо какво ям),след пиене на алкохол,пушене,ядене на сладко на секундата ми се дохожда до тоалетна.Ако пия едно кафе имам разтройство цял ден.За момента не съм намерил лечение.Пия хапчета за разтройство от няколко години.Ако някой има някаква идея как да се излекува това заболяване или поне да се облекчат симптомите,ще съм му много благодарен да сподели

VANBASTEN
02-22-2011, 20:43
сигорна ли си че не е и на психическа основа шото имах приятел които беше така постоянно мислеше за това да не му се приходи до тоалетната и казваше че като си го мисли винаги му се дохожда

VANBASTEN
02-22-2011, 20:44
а и даи по подробно отслабнала ли си и колко кила си отпаднала ли се чувстваш ... ?

nikitka_
02-24-2011, 07:47
..

VANBASTEN
02-24-2011, 18:19
о да nikitke чак сега видях че е момче благодаря за поправката :oops: :-P

Gost321
02-24-2011, 23:44
Да наистина съм момче :).Относно проблема,при мен въобще не е на психическа основа.Изобщо не мисля за това,но просто се случва.Относно лекарите,ходих на лекар,но ми каза,че е нелечимо и нищо неможе да се направи.Естествено не съм се отказал и ще продължа да ходя докато намеря лекар на който наистина му пука и ще предложи някакво решение.А до тогава пия по 3 лопедиума на ден за да водя нормален начин на живот и това е.