PDA

View Full Version : Защо човек е винаги иска още? :Р



pp
02-20-2011, 22:12
Здарвейте, с моята приятелка сме от година заедно, страхотен човек е, винаги е до мен и секса е на 6, но не знам защо се заглеждам по някое друго момиче, особено когато не сме заедно. На 22 съм и вече си мислех че лапешките връзки са зад гърба ми. Би ми било интересно да чуя, някое мнение по въпроса :)

babity
02-20-2011, 22:15
Защото си пръдльо. :D Ако си сигурен, че не можеш да си седиш на задника, а ти очевидно не можеш, по - добре и го кажи. Подготви я за неизбежния ви край.

Ако мислиш, че можеш да получиш това, я накарай да се съгласи на малка почивка от отношенията ви. Веднага след като видиш колко е гадно всяка вечер да черпиш за секс, вместо два пъти в годината да симулираш романтика, ще се молиш да е до теб завинаги. :D

jghgh
02-20-2011, 22:17
Защото човешкият егоизъм няма край. Човек иска да забегне, да си прави кефа, етц.
Мисля, че подобни желания секват едва когато загуби питомното си и осъзнае колко е ценно, както и когато мине през всякакви курволяци, гадни, долни жени и т.н. (или мъже, зависи от пола).
Всичко това все някога го вразумява, че като намери за 2ри път точно гадже, и по- се замисля дали да му изневерява, както и по- иска да си го задържи.

Разбира се, това са среднощни размишления, не претендирам да са достоверни..

pp
02-20-2011, 22:27
защо ли съм съгласен с всички вас :D

MarkKnight
02-20-2011, 22:30
хаххахахахх ми защото притялката ти като разбере нема да ти се верва :D









п.с аман от такива...

GregoryHouse
02-20-2011, 22:33
Защото си пръдльо. :D Ако си сигурен, че не можеш да си седиш на задника, а ти очевидно не можеш, по - добре и го кажи. Подготви я за неизбежния ви край.

Ако мислиш, че можеш да получиш това, я накарай да се съгласи на малка почивка от отношенията ви. Веднага след като видиш колко е гадно всяка вечер да черпиш за секс, вместо два пъти в годината да симулираш романтика, ще се молиш да е до теб завинаги. :D

Само леймърите черпят :)

По темата отговора е очевиден. Човек в каквото и положение да се намира - винаги иска да е нещо повече.
Пък и кой не се заглежда? Да го ева и баща ми се заглежда
8-)

pp
02-20-2011, 22:42
то ако беше само заглеждането...

jghgh
02-20-2011, 22:44
то ако беше само заглеждането...
Всеки си намира майстора :)

djipsito
02-20-2011, 22:47
Не мога да разбера, защо хората когато имат нещо добро до себе си не го оценяват. Хем се оплаквате от курви и кви ли не, които само пари търсели и не знам си какво, хем като намерите момичето пак шаврантии искате.

А някои хора остават сами за цял живот, щото обществото ги отбягва (примерно заради повечето им килограми...)

Последното е малко преувеличено ама... схващате накъде бия, предполагам.

MarkKnight
02-20-2011, 22:49
то ако беше само заглеждането...имам чувството,че след време ще пуснеш тема "Загубих я,как да я върна"

pp
02-20-2011, 22:55
ако още малко ме натоварите, имам чувството че няма да погледна друга през живота си повече :-D

djipsito
02-20-2011, 22:58
Е, то ако е САМО гледане не бърка.. не бива пък да си кон с капаци.. Кво като си на диета, не пречи да прегледаш менюто... Ама ако мислиш да действаш, по-добре не го прави зад гърба на приятелката ти, остави я и чукай на воля, която пусне...

Tennnnn
02-20-2011, 23:00
Още си млад , още не ти е дошло времето за толкова сериозни връзки , ходи ти се по чуждо още.И както каза georgy house всеки нормален маж се заглежда.

jus7me3
02-21-2011, 05:44
Защото такива сте вие, мъжете :?

TEMANLI
02-21-2011, 06:25
аверче гледай ся при мене е същото.На 22 съм и имам супер яка приятелка страшен човек готова за мен на всичко връзката ни е 3 годишна.Обаче тука последните два месеца изпраштях реших че ми трябва нещо ново.И така зарибих едно др момиче страшна жена пак.въртях ги двете един месец и така с времето си направих преценка коя е за мен.останах си с старата приятелка въпреки че другата я нараних много и раздялата с нея не беше лесна за нея както и за мен защото аз наистина зех да я обичам но уви.Та сега се чуствам като в песента на тони стораро ТАКА МЕ ЗАПОМНИ.С жените трябва да си силен да виждат в теб какво точно искаш от тях.Поне това разбрах аз.Именно този месец ще помня може би цял живот.Ти пак си ходи пич но ходи с нещо по добро или на нивото на приятелката.не си хаби патока за гарги

MarkKnight
02-21-2011, 09:11
много играчи,много нещо :( :(

VaMpiRKaTaaa
02-21-2011, 09:26
но не знам защо се заглеждам по някое друго момиче
Първо:защото всички мъже го правите.Нормално е.
Второ:защото това е мъжката природа.
Нормално е като видиш някой хубав човек,независимо от пола,да го загледаш и да ти стане интересен.Да ти е приятно да го гледаш.
Всички обичаме да гледаме хубавите нeща.
Не е ли така?

pp
02-21-2011, 13:27
Vampir4e, az tva ti kazvam 4e ne e samo zaglejdaneto, a mi se iska i da 4ukna neshto :oops:

againstyou
02-21-2011, 13:39
то ако беше само заглеждането...имам чувството,че след време ще пуснеш тема "Загубих я,как да я върна"
+1

VaMpiRKaTaaa
02-21-2011, 13:40
Vampir4e, az tva ti kazvam 4e ne e samo zaglejdaneto, a mi se iska i da 4ukna neshto :oops:
Нормално,явно искаш разнообразие.

pp
02-21-2011, 13:44
хубавото е че мисля като вас и не ми казвате нещо ново, а само ми напомняте :)

keti1000
02-21-2011, 15:57
еми нормално да се заглеждаш се пяк са момичета но щом си я обичаш (поне тъка твърдиш) де и аз си имам приятел но гледам и други момчета щото приемрно са хубави но нищо повече :-P не изпитвам освен външна красота :)