PDA

View Full Version : първа среща



giford
02-21-2011, 03:26
Здравейте бихте ли ми помогнали защото утре ще изизам с момичето което харесвам и не знам какво би и харесало като за начало споделете какво харесват момичетата на какво държат в момчетата

roninko
02-21-2011, 04:55
Ами бъде естествен, разпитвай момичето за сякакви неща, и най най най най важното е да НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАШ. Ако си спокоен всичко ще си дойде от самосебеси.

w0sh
02-21-2011, 06:30
Много е важно да не убиваш хора пред нея.
Изкачай я да отиде до тоалетната.

TEMANLI
02-21-2011, 06:31
Брато земи и едно цвете клише е но не се изтърква.И както пише в другия пост не се притесняваи оставяй и тя да приказва така ще е върви лесен разговор

anonymous708973
02-21-2011, 06:40
Не слушай горните съвети.

1. Не й подарявай подарък.
2. Не плащай цялата сметка - особено ако е голяма.
3. Слушай я, но и говори за себе си. Самовлюбените глупачки не са на мода.
4. Измий си зъбите, използвай вода за уста и си вземи дъвки - лошият дъх е отвратителен.
5. Облечи се като хората - нищо кой знае какво. Дънки и тънък пуловер/риза (ако не ти е студено), спортни обувки. Дезодорант задължително. Приятен парфюм, но не се поливай с него!!

nepowtorima
02-21-2011, 08:40
Не слушай горните съвети.

1. Не й подарявай подарък.
2. Не плащай цялата сметка - особено ако е голяма.
3. Слушай я, но и говори за себе си. Самовлюбените глупачки не са на мода.
4. Измий си зъбите, използвай вода за уста и си вземи дъвки - лошият дъх е отвратителен.
5. Облечи се като хората - нищо кой знае какво. Дънки и тънък пуловер/риза (ако не ти е студено), спортни обувки. Дезодорант задължително. Приятен парфюм, но не се поливай с него!!

+1..

И просто бъди себе си. Все пак ако те хареса и се преструваш, тя ще открие, че не си същия човек от първата среща..

w0sh
02-21-2011, 09:15
"Бъди себе си" е официално най-тъпият израз на Балканския полуостров.

MaLkaTa_LaDy
02-21-2011, 17:09
"Бъди себе си" е официално най-тъпият израз на Балканския полуостров.


1. Не й подарявай подарък.
2. Не плащай цялата сметка - особено ако е голяма.
Напротив, плати я! Колко пък голяма сметка могат да направят...

3. Слушай я, но и говори за себе си. Самовлюбените глупачки не са на мода.
Гледай да говорите поравно. Винаги е по-лесно да говориш за себе си, отколкото за чужд човек.

4. Измий си зъбите, използвай вода за уста и си вземи дъвки - лошият дъх е отвратителен.
5. Облечи се като хората - нищо кой знае какво. Дънки и тънък пуловер/риза (ако не ти е студено), спортни обувки. Дезодорант задължително. Приятен парфюм, но не се поливай с него!!

И се забавлявай...

Biiiitch
02-21-2011, 17:21
Не слушай горните съвети.

1. Не й подарявай подарък.
2. Не плащай цялата сметка - особено ако е голяма.
3. Слушай я, но и говори за себе си. Самовлюбените глупачки не са на мода.
4. Измий си зъбите, използвай вода за уста и си вземи дъвки - лошият дъх е отвратителен.
5. Облечи се като хората - нищо кой знае какво. Дънки и тънък пуловер/риза (ако не ти е студено), спортни обувки. Дезодорант задължително. Приятен парфюм, но не се поливай с него!!

Ето това ти е отговора.

pouce
02-21-2011, 18:26
Бъди естествено притеснен хахах... ако може да се определи едно състояние като такова! И да, плати сметката, защото това прави огромно впечатление на момичетата и всяка 1 би го оценила, все пак е жест на грижовност и уважение... Гледай да я оставиш да си говори, все пак обичаме да ни слушат, но е хубаво да споделиш и разни неща за себе си, уморяваме се да водим постоянни монолози...ЛИЧЕН ОПИТ :-D Успех!!!!

BoBa4eWeR
02-21-2011, 18:44
вземи най-добрият си приятел с теб на срещата и се напийте като казаци! ;д

BlueFace
02-21-2011, 23:08
По-горе има добри съвети какво да правиш и да не правиш, но най-важното е да бъдеш себе си. Да,сигурно звучи много изтъркано,но е също толкова вярно.Ако момичето не те хареса заради това, което си, просто не сте един за друг :)
Ако се отпуснеш и не влагаш прекалено много мисъл в това какво ще кажеш или как да се държиш във всеки ден момент. срещата ще си протече нормално и плавно. Притесненията могат само да доведат до неприятни неща ;)

Nakadah
02-22-2011, 03:10
Момичетата много обичат да им говориш за футбол! Ако не си футболен фен, можеш да говориш за коли или компютърни игри! Със сигурност ще и вземеш дъха! 8)

assd
02-22-2011, 07:38
ако има взаимен интерес разговора сам ще влезе в правилната посока, която е в 99% от случаите за секс или намеци за това. то просто няма за какво друго да се говори по принцип

LadyDi
02-22-2011, 07:44
ако има взаимен интерес разговора сам ще влезе в правилната посока, която е в 99% от случаите за секс или намеци за това. то просто няма за какво друго да се говори по принцип
На твое място, бих се въздържала да излизам по срещи в следващите няколко години.

assd
02-22-2011, 07:49
ако има взаимен интерес разговора сам ще влезе в правилната посока, която е в 99% от случаите за секс или намеци за това. то просто няма за какво друго да се говори по принцип
На твое място, бих се въздържала да излизам по срещи в следващите няколко години.
ако беше от софия, щях да те поканя на среща да си поговорим 8-)

а защо да се въздържам? всеки разговор се свежда до само едно - намеци и бъзици за секс. тва е. или може би само на мен ми прави впечатление 8-)

LadyDi
02-22-2011, 07:55
Може би ти водиш насоката натам.
На мен ако на първа среща ми заговорят за секс... толкова ще е. Първо е невъзпитано. Второ е нетактично. Трето, показва, че си загорял чекиджия :) В най-добрия случай.

Според мен.

assd
02-22-2011, 08:02
ама нещо не се разбираме тука, никой не казва да говориш с истинските думи или директно
има си индиректни начини, талант е да можеш от всяка дума да направиш мръсна асоциация или нещо обикновено да звучи по друг начин.
пък ако мацката е някакво дърво и не поддаде или не се включи на вълната с шегите и закачките, то да пътува - разговор не става само с разправяне как е времето днес, какво учиш или какво работиш, каква музика слушаш и какво правиш в свободното време не става. трябва си бъзик, а секс бъзика е най-добрия 8-)
са ясно ли е за какво говорих

може ли вече да излизам по срещи, че е време вече, предпенсионно поне да хвана някоя която не е още в менопауза, че часовника цъка и стрелката се подгъва, подгъва са бе не ще :lol:

LadyDi
02-22-2011, 08:11
Мен и преди ми беше ясно за какво говориш.
И си прав - бързай със срещите и гледай да си хванеш нещо по-непретенциозно, че друго може и да не ти уйдиса на акъла.

assd
02-22-2011, 08:17
бързам, бързам. ти претенциозна ли си?

LadyDi
02-22-2011, 08:18
Аз съм пред менопауза.

assd
02-22-2011, 08:21
аз съм в женопауза, нема свестни 8-)