PDA

View Full Version : Мистериозни течения...



GreenFairy
02-21-2011, 06:00
Здравейте! Нещо странно се случва с мен. Преди около седмица имах много тежък изпит и супер много се бях притеснила за него. Деня преди изпита ми се появи някакво кафеникаво течение, което продължи 2 дни (деня преди изпита и деня в който имах изпит). Предположих, че се е появило от стрес и не му обърнах голямо внимание. Обаче вчера като че ли ми дойде. Казвам го така, защото нито имах симптоми, че ще ми идва нито нищо, по принцип трябва да ми дойде след седмица... Обаче това течение, което предполагам, че е цикъла ми е изключително слабо, което не е нормално за мен. което ме и навежда на мисълта, че може да не е цикъл, но нямам представа какво може да е. Някакви идеи?

Bukmop
02-21-2011, 14:29
Здравейте! Нещо странно се случва с мен. Преди около седмица имах много тежък изпит и супер много се бях притеснила за него. Деня преди изпита ми се появи някакво кафеникаво течение, което продължи 2 дни (деня преди изпита и деня в който имах изпит). Предположих, че се е появило от стрес и не му обърнах голямо внимание. Обаче вчера като че ли ми дойде. Казвам го така, защото нито имах симптоми, че ще ми идва нито нищо, по принцип трябва да ми дойде след седмица... Обаче това течение, което предполагам, че е цикъла ми е изключително слабо, което не е нормално за мен. което ме и навежда на мисълта, че може да не е цикъл, но нямам представа какво може да е. Някакви идеи?

Сподели го с майка ти!!! Има шанс да е хормонален дисбаланс ;) Ама не ни слушай тука ами говори с майка ти и ако трябва се консултирай с лекар

BluEWisH
02-22-2011, 09:20
Здравейте! Нещо странно се случва с мен. Преди около седмица имах много тежък изпит и супер много се бях притеснила за него. Деня преди изпита ми се появи някакво кафеникаво течение, което продължи 2 дни (деня преди изпита и деня в който имах изпит). Предположих, че се е появило от стрес и не му обърнах голямо внимание. Обаче вчера като че ли ми дойде. Казвам го така, защото нито имах симптоми, че ще ми идва нито нищо, по принцип трябва да ми дойде след седмица... Обаче това течение, което предполагам, че е цикъла ми е изключително слабо, което не е нормално за мен. което ме и навежда на мисълта, че може да не е цикъл, но нямам представа какво може да е. Някакви идеи?


да не си се оакала?

snekity94
02-22-2011, 22:30
Здравейте! Нещо странно се случва с мен. Преди около седмица имах много тежък изпит и супер много се бях притеснила за него. Деня преди изпита ми се появи някакво кафеникаво течение, което продължи 2 дни (деня преди изпита и деня в който имах изпит). Предположих, че се е появило от стрес и не му обърнах голямо внимание. Обаче вчера като че ли ми дойде. Казвам го така, защото нито имах симптоми, че ще ми идва нито нищо, по принцип трябва да ми дойде след седмица... Обаче това течение, което предполагам, че е цикъла ми е изключително слабо, което не е нормално за мен. което ме и навежда на мисълта, че може да не е цикъл, но нямам представа какво може да е. Някакви идеи?


да не си се оакала?

как може да пишеш глупости...като не разбираш защо пишеш въобще?????

по темата..мисля че е нормално и мен 0т притеснение ми се появяват често. Предп0лагам че е от притеснението..

Друг път случвало ли ти се е?

Tajnomomiche
02-23-2011, 06:59
мммм малко ми звучи като цветна бременност :-o

GreenFairy
02-23-2011, 10:06
Недей така да ме плашиш, последният път когато правих секс без презерватив беше 2 дни след като ми свърши цикъла и приятелят ми не е свършвал в мен, смятам, че вероятността е нищожна.
Моите притеснения са по-скоро за раничка (тъй като напоследък го правим малко по-грубо) или за дисбаланс. Ще отида скоро на лекар, но до тогава не знам какво да правя...

П.П. Има ли генетична предразположеност към цветна бременност? Защото майка ми е била плод именно на такава.

Tajnomomiche
02-23-2011, 12:13
е щом си се пазила едва ли е от това ама си направи и един тест за най сигурно
друго което ми хрумва е че може да е от лекарства на мен от едни антибиотици ми доиде 2 пъти за 15 дена :( после ме пропусна следващия месец

GreenFairy
02-23-2011, 19:17
Единствените лекарства, които съм пила наскоро бяха няколко хапченца "Спазмалгон" за болките при предишният ми цикъл. Това беше около 27ми миналият месец. Преди не съм ги пила. Може от това да е...

Junieee8
06-15-2011, 00:00
Здравейте! Нещо странно се случва с мен. Преди около седмица имах много тежък изпит и супер много се бях притеснила за него. Деня преди изпита ми се появи някакво кафеникаво течение, което продължи 2 дни (деня преди изпита и деня в който имах изпит). Предположих, че се е появило от стрес и не му обърнах голямо внимание. Обаче вчера като че ли ми дойде. Казвам го така, защото нито имах симптоми, че ще ми идва нито нищо, по принцип трябва да ми дойде след седмица... Обаче това течение, което предполагам, че е цикъла ми е изключително слабо, което не е нормално за мен. което ме и навежда на мисълта, че може да не е цикъл, но нямам представа какво може да е. Някакви идеи?

и аз имам същия проблем. това нещо изтече в деня на операцията от рак на най-добрата ми приятелка, но на мен не ми е дошло \не ме съдете :D \ ,пък за секс да не говорим. какво е това нещо??? :-o :-o :-o :-o

Biskfitka
06-15-2011, 13:06
Последния половин месец и аз всеки ден съм стресирана 8-) Закъсня ми с 9 дни (днес ми дойде) като от 4-5 дни имах такова течение (то даже не е червено, а по-тъмно ;д ) ,наистина е много неприятно,по принцип 1 ден преди да ми дойде се появява такова при мен.Та мисля,че и при теб се е получило същото.
И аз се замислих за цветна бременност,но този месец съм правила 2 пъти секс,единия около овулацията,други 2 дни преди датата,на която трябваше да ми дойде,но и 2 пъти с презерватив,та не мисля,че има смисъл да правим тестове,все пак пр. ти не е свършвал в теб :)

gab4ooo
06-15-2011, 21:01
аз винаги имам някво кафяво преди да ми дойде и за мен тва са си ми симптомите и знам че ще ми идва . не съм оравила секс така че според мен не е цветна бременност а може да е и от изпитите да си се стрестнала . не се стресирай допълнително

kalpazanka
06-16-2011, 05:10
Кога ти е овулацията?
Най-лесно е да направиш тест- той би хванал цветната бременност.

Biskfitka
06-16-2011, 21:24
Кога ти е овулацията?
Най-лесно е да направиш тест- той би хванал цветната бременност.Тестовете може да се правят и докато момичето е в М. нали ? Отдавна не съм правила и съм забравила вече :-D Да взема и аз да си направя един,че да не си вкарвам филми :? :D

kalpazanka
06-17-2011, 05:21
Могат, разбира се. В урината все ще има хорионгонадотропин. :)

Biskfitka
06-18-2011, 22:30
Могат, разбира се. В урината все ще има хорионгонадотропин. :)Мерси :)

А с авторката какво стана,ходи ли на лекар :)