PDA

View Full Version : Може, ли някой да ми даде съвет ? Как да и го върна :)



misery
02-21-2011, 11:27
Здравей те ! Мойта ситуация сега е такава, че харесвам едно момче от много време .. 0баче там е проблема, че неговата бифша му е изневерила с най-добрия му приятел :shock: ии го е зарязала ! Те се виждаш всеки почти всеки ден и аз съм сигурно, че той още я обича .. Може ли да ми кажете някакъв начин за да му докажа да не се страхува да обикне и мен :( И да ви попитам за още един съвет .. понеже в събота може да излизаме всички заедно на вечеря ии бифшата му приятелка в момента се прави на добра и ми говори мило .. 0баче във Facebook постояно си поства на стената неща от рода на " Aз не ревнувам бившите си, защото родителите ми винаги са ме учили .. да давам старите си играчки на по - бедните ! " ии песни с който доказва, че тя ревнува от мен .. Може ли да ми кажете и нещо за това .. как да постъпя в цялата тази ситуация .. Ще съм ви много благодарна на всички който ми помогнат или поне малко ме посъветват :-)

VaMpiRKaTaaa
02-21-2011, 11:33
Моят съвет е първо да се научиш да пишеш.
Действай смело и не и обръщай внимание.
Тя му е бивша и сега завижда,че ти най-вероятно ще тръгнеш с него.

misery
02-21-2011, 11:35
Извинявам се за правописните ми грешки .. от много скоро пиша на фунетика ии клавиатурата ми е доста малка на новия лаптоп ;х Благодаря много за съвета .. но немога да стоя отстрани и да я гледам как ми се прави на приятелка а всъщто време да ми завижда и да ми се прави на велика !

VaMpiRKaTaaa
02-21-2011, 12:12
Еми тогава просто не контактувай с нея.
Просто е.

Phobiaa
02-21-2011, 12:22
Стой по-далеч от нея и не и обръщай никакво внимание ,нали вече е бивша!

misery
02-21-2011, 14:38
Стой по-далеч от нея и не и обръщай никакво внимание ,нали вече е бивша!

Няма как да стоя на страна от нея .. при положение, че тя ходи с най-добрия му приятел .. ии ще я виждам всеки път щом ходим на ресторант или нщ друго :|

ScarletBite
02-21-2011, 15:16
Чакай сега... какво ще й връщаш? Тя на теб нищо не е направила. Не се бутай между шамарите; няма да получиш благодарност от момчето, нито овации, когато се забъркаш във филма - само презрение.
Ако той я обича въпреки всичко... няма какво да направиш. Всяка дума против нея сваля от твоите точки. Всеки опит да му покажеш колко различна си би изглеждал ни в клин, ни в ръкав. Не се опитвай да му доказваш каквото и да било. :)
Той е преживял големи гадости. Това момичето ти да ти изневери с най-добрия ти приятел сигурно е... болезнено. Вероятно е разочарован и т.н. Бъди за него спасителен пристан, жива вода. Предразположи го към разговор тъничко, позволи му да си излее душата. Не ти говоря за сълзливи разговори, а за онова доверяване и споделяне, за което (напук на всички глупости, че мъжете не обичали интимни разговори) най-убедено заявявам, че всяко момче има нужда да направи с момиче, просто защото само пред жена може да срещне разбиране без да се почувства слаб.
Бъди жена. Узрей. Освободи се от всяка злоба, всяка горчилка, всяка завист и ревност. Остави миналото да бъде минало. Дай му спокойствие, нежност.
Вероятно ще бъде резервиран в началото. Разчупи студенината с грижи, а недоверието - с искреност. И така постепенно... раната ще зарастне и той ще се отвори към теб. И ще се влюби в теб! Образът на жената-лечителка е много популярен.
Да не говорим, че, за да оцениш хубавото, трябва да си опитал лошото. :)
Само едно недей да правиш при никакви обстоятелства - не играй игри, не плети интриги и недей да въртиш евтини манипулации. Ако надуши и най-малък намек за такова нещо, веднага ще избяга, тъй като вече се е парил, при това доста скоро.

pouce
02-21-2011, 18:31
Най-добрият начин е да покажеш превъзходство, да докажеш на момчето, че няма да го нараниш както тя е направила, че си по-достойна и здраво стъпила на земята! Колкото до момичето, можеш да си сигурна, че като я игнорираш и не показваш дори и капка заинтересованост от нейните постове, глупости и въобще съществуване като цяло, ще спечелиш много и тя ще си умре от яд ! :D :D

fenastz
02-21-2011, 19:16
Моят съвет е първо да се научиш да пишеш.
Действай смело и не и обръщай внимание.
Тя му е бивша и сега завижда,че ти най-вероятно ще тръгнеш с него.

Аз те съветвам да последваш собствения си съвет.

SuNsEt
02-21-2011, 19:21
Остави я да ревнува и се дръж на положение.Трябва да си хитра.
По-важното в случая е да обърнеш нужното внимание на приятеля си.Говори с него,накарай го да ти се довери както на никоя друга до сега...не знам не го познавам за да ти кажа точно какво да правиш.Просто му влез под кожата,все пак си жена,а ние си имаме своите малки тайни.Разбери за какво е мечтал цял живот и направи така,че ти да си тази,която да му сбъднеш мечтите.Просто му бъди първата в мното отношения.Може да не им личи,но мъжете трудно биха забравили нещо такова и много се привързват.

djipsito
02-21-2011, 23:50
Нещо подобно се случи и при мен. Да ти кажа това което те съветват (да си до него, да не си злобна, да го изслушваш, да не злорадстваш по адрес на бившата..) го правих и аз... Показах му каква съм и ме оцени, ама само като приятелка. А аз още го обичам, въпреки че отдавна не общуваме както преди, не се и виждаме..

Мисля, че ако ОБИЧА бившата си няма да е готов за нова връзка. При мен се случи така, не ми даде шанс, сега е с друга, която е далеч от него... Разбрала съм, че е човек, който не се обвързва ако няма тръпка към момичето. И все пак хората са различни, при теб може и да се получи.

Както се пее в една песен... Do you belive in love after love ?

Nakadah
02-22-2011, 03:05
А защо си мислиш че той те харесва? :-o

mechtaq_za_teb
02-22-2011, 05:53
Много е просто. 8-) Не и обръщай внимание.
Излизай си там с момчето и я игнорирай.

MiMcHeToOo
02-22-2011, 18:07
Това ми звучи като евтин сериал, а и това момче е ебаси мухльото, ако е позволил тя да му изневери с най-добрия приятел и още се мъкнат заедно - адски мухълска история от всички замесени.

Моят съвет е да не се занимаваш с льольовци, особено пък такива, където са се омешали като повърня в автоматична пералня.

Абсолютно съм съгласна. Не ти трябват такива "мъже".

BlueFace
02-22-2011, 22:57
THE FUCK?!!
Изнервям се само като ти чета неграмотното писане :o :o

Спри да бъдеш тъпа кифла, спри да прекарваш живота си във Фейсбук/скайп, ограмоти се малко и може би тогава ще имаш достатъчно акъл, за да знаеш как да постъпиш...Пффф :? :? :?

justdie
02-25-2011, 16:19
О,аз пък се изнервям от дребнавите Ви критики! Какво всички започнахте да се заяждате,момичето споделя проблем-ТОВА Е ВАЖНОТО!
По темата:
Според мен тази "бивша"щом демонстрира приятелство,а в същото време в мрежата се прави на по-велика от теб и показва отрицателната си страна..значи е уязвима.Мъчи се да си вярва,че не й пука,НО не е така :D . Ти можеш най-нагло да се сближаваш с момчето,да си с него и да си щастлива! Така печелят всички,освен "бившата" 8) и дано се ПУКНЕ ОТ ЯД!!!