PDA

View Full Version : Продавам PHONE 3GS 2SIM БГ меню+Подаръци!



lo0oveee
02-21-2011, 12:13
Който желае нека се включи в търга
http://www.aukro.bg/show_item.php?item=1468022375

biolojkata95
02-21-2011, 19:02
кой ще ти вземе скапания телефон със спукан дисплей

lo0oveee
02-22-2011, 05:37
кой ще ти вземе скапания телефон със спукан дисплей


Телефона изобщо не е скапан!!! И не е спукан дисплея, а тъчскрийна. Това лесно може да се поправи и 60 лв е смешна цена за този телефон, така че моля без подобни коментари!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3oPuTy
02-22-2011, 08:43
Същите имитации,но нови,струват около 150лв. в нета ... Всеки,който е склонен да даде пари за подобен боклук ще предпочете да си го купи нов,защото всички модели се прецакват след няколко месеца - започват да забиват,не им работи Wi-Fi-ма,батерията започва да държи малко и прочие ... Не искам да си представям твоя,в какво състояние е щом го продаваш и то с толкова дефекти :?

lo0oveee
02-22-2011, 16:23
Същите имитации,но нови,струват около 150лв. в нета ... Всеки,който е склонен да даде пари за подобен боклук ще предпочете да си го купи нов,защото всички модели се прецакват след няколко месеца - започват да забиват,не им работи Wi-Fi-ма,батерията започва да държи малко и прочие ... Не искам да си представям твоя,в какво състояние е щом го продаваш и то с толкова дефекти :?

Единствения дефект е че му е спукан скрийна....Защо ме нападате така?!?Никой не съм накарала на сила да си го купи!!!!!! Щом не ви харесва няма нужда да пишете коментари........................... :-x :-x :-x

3oPuTy
02-22-2011, 16:28
И ябълката му е отхапана ( :shock: ) според инфото ... Отделно НИКЪДЕ не споменаваш,че е реплика,а това е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО и като нищо може да заблудиш някой по-незапознат и човечеца да си даде парите за това нещо и да очаква хубав телефон ...


Между другото ми е много любопитно как си му я отхапала?! :shock:


А и що се отнася до недоволството ти - това е ФОРУМ (!!!),а целта на форумите е да се ОБСЪЖДАТ темите,които се пускат!!!