PDA

View Full Version : Aknicare - вече лесно и бързо можем да победим акнето



Aknicare
02-21-2011, 14:10
За профилактиката на акнето, преди всичко, е най-важна навременната консултация със специалист - дерматолог, който да определи състоянието на кожата и да даде насоки за нейната терапия и поддържане.

Публикувайте своите въпроси към експерта на Aknicare тук.

CanisDirus
02-21-2011, 16:16
Въпросът ми е, как да стискам по правилния начин пъпките, за да постигна максимална далекобойност на снаряда от гной и лимфа? :-o

shitman
02-24-2011, 07:36
Имам пъпки само по челото ама ми се вдигат постоянно. Мажа ги с какво ли не, включително с разни бабешки рецепти но пъпките не се повлияват от нищо. Вдигат си се една след друга. Не знам - да ги стискам ли, да не ги ли стискам... кое е по-добре. Според мен маи няма никаква разлика ама ми е интересно да чуя какво ще каже експерта.

Има ли шанс наистина дами се изчисти изцяло челото сякаш никога не съм имал пъпки?

diana199406
02-24-2011, 08:24
Искам да попитам защо в сайта
( http://www.teenproblem.net/aknicare/products.html ) никъде не са дадени цени на продуктите? На каква цена са продуктите AKNICARE Сream и AKNICARE Lotion?И ако не са предписани от лекар може ли да се изполват?Кожата ми е мазна и много чувствителна.Стиснеш ли една пъпка то тя се превръща в червено петно нуждаещо се от поне седмица за заличаването му.Често от човъркането на една пъпка се образува цяло акне... Ползвала съм какви ли не продукти,но до сега на доста малко ефикасни съм попадала.Пишете все пак да разбера какви са цените на тези два продукта и ефикасни ли са? (някой ако ги е ползвал да пише)

yourss
02-24-2011, 13:51
Искам да попитам защо в сайта
( http://www.teenproblem.net/aknicare/products.html ) никъде не са дадени цени на продуктите? На каква цена са продуктите AKNICARE Сream и AKNICARE Lotion?И ако не са предписани от лекар може ли да се изполват?Кожата ми е мазна и много чувствителна.Стиснеш ли една пъпка то тя се превръща в червено петно нуждаещо се от поне седмица за заличаването му.Често от човъркането на една пъпка се образува цяло акне... Ползвала съм какви ли не продукти,но до сега на доста малко ефикасни съм попадала.Пишете все пак да разбера какви са цените на тези два продукта и ефикасни ли са? (някой ако ги е ползвал да пише)

+1 :)

sa6opi4a
02-26-2011, 19:10
И с какво това всичко е по-добро от другите продукти? Какви са цените? Попринцип се интересувам от първия продукт, който ставал и за мазане по гърдите, понеже проблема ми е там, понеже ми излизат малки пъпки.

CanisDirus
02-26-2011, 20:02
Айде бе, експерта, отговаряй!

NomNomNom
02-26-2011, 20:19
Ако нямам акне какво да правя?

strave
02-27-2011, 12:58
Темата най-вероятно ще има катинар скоро.Иначе и аз се спасих от този проблем доста преди появата ви. 8)

amelya
02-28-2011, 13:19
Аз лично съм ползвала продуктите и съм доволна. Взех си крема и изливащото лосиоче. Крема струваше към 20лв лосиона не помня ама беше по -малко.След първата седмица лицето ми се подобри доста ама аз редовно се мажа. На мен лично много ми харесват

KumchoValcho
02-28-2011, 19:24
Аз лично съм ползвала продуктите и съм доволна. Взех си крема и изливащото лосиоче. Крема струваше към 20лв лосиона не помня ама беше по -малко.След първата седмица лицето ми се подобри доста ама аз редовно се мажа. На мен лично много ми харесватИмаш само 1 коментар точно за това и си се регистрирал/а днес. Извинявайте, ама доста неуспешна реклама си правите

Иначе въпрос:

Как да поддържам кожата си все така божествена и прекрасна, каквато е и сега?

darrie
02-28-2011, 19:29
Аз лично съм ползвала продуктите и съм доволна. Взех си крема и изливащото лосиоче. Крема струваше към 20лв лосиона не помня ама беше по -малко.След първата седмица лицето ми се подобри доста ама аз редовно се мажа. На мен лично много ми харесват
Нарочно направените грешки чак бият на очи. :lol:
Ако продуктите ви бяха толкова добри, нямаше да си правите сами реклама. Това, че сме тийнейджъри не значи, че ще ви се вържем.
КЛЮЧ.

Aknicare
03-02-2011, 07:22
Здравей shitman,

акнето е заболяване, което в повечето случаи отминава с годините, но въпреки това изисква серизно лечение тъй като крие рискове след отшумяването си да остави сериозни белези, които за съжаление са нелечими.
Най-важното е тези единични пъпки да не се рачесват или стискат. Да се използват измивни продукти подходящи за мазна и склонна към акне кожа.

darrie
03-02-2011, 09:00
^ Имате в предвид продуктите, които не помагат? :-o

girl88
03-02-2011, 11:27
С риск да обидя някои хора ще кажа, че Aknicare не върши никаква работа. Една моя приятелка и една моя братовчедка си бяха взели цялата серия, ползваха я доста време с мисълта, че ефекта ще дойде при по-продължителна употреба, обаче уви.
Естествено вярвам, че не при всеки е така и със сигурност има и доволни- явно си е до кожа.
Аз съм на мнение, че няма смисъл да хвърляте толкова много пари за тази серия (защото нали се сещате, че ако се доверите на тази серия трябва да давате повторно пари за нея, защото всяко нещо си има дъно и се свършва). По- добре ако имате проблем с пъпките отидете на дерматолог или на козметик. Там също ще дадете много пари, но резултата е по- сигурен. И братовчедка ми и приятелката ми виждат ефект единствено от посещенията им при козметик.
diana199406 цената на AKNICARE Сream е 19 лв. а AKNICARE Lotion е 16лв.
Извинявам се отново ако има обидени, но все пак това е форум и смятам, че всеки може да изразява мнение особено и ако някой иска такова

diana199406
03-04-2011, 17:02
С риск да обидя някои хора ще кажа, че Aknicare не върши никаква работа. Една моя приятелка и една моя братовчедка си бяха взели цялата серия, ползваха я доста време с мисълта, че ефекта ще дойде при по-продължителна употреба, обаче уви.
Естествено вярвам, че не при всеки е така и със сигурност има и доволни- явно си е до кожа.
Аз съм на мнение, че няма смисъл да хвърляте толкова много пари за тази серия (защото нали се сещате, че ако се доверите на тази серия трябва да давате повторно пари за нея, защото всяко нещо си има дъно и се свършва). По- добре ако имате проблем с пъпките отидете на дерматолог или на козметик. Там също ще дадете много пари, но резултата е по- сигурен. И братовчедка ми и приятелката ми виждат ефект единствено от посещенията им при козметик.
diana199406 цената на AKNICARE Сream е 19 лв. а AKNICARE Lotion е 16лв.
Извинявам се отново ако има обидени, но все пак това е форум и смятам, че всеки може да изразява мнение особено и ако някой иска такова

Благодаря много за информацията!Просто за сефте виждам тези продукти и исках да се информирам малко повече за тях ... : )

CherryBell13
03-14-2011, 20:40
Аз искам да попитам как мога най-лесно да третирам пъпките си защото аз по наследство имам стафилококова инфекция в кръвта и ми излизат пъпки къде ли не и не успях да се излекувам а като се опитам да си мажа лицето с нещо ми излизат още повече. :? Какво да правя ?

diana199406
03-15-2011, 05:56
Еми много просто-отиди на дерматолог. ;)

Everywhere
03-15-2011, 10:36
Много посредствен и очевиден начин за реклама..
Една приятелка го ползва миналата година, но се отказа след месец-два, понеже нямаше ефект.

MeLikesPie
03-15-2011, 10:58
Край - форума се продаде на дявола.

LipSy
03-15-2011, 13:01
Всяка кожа е за себе си! Няма 1 продукт, който да е хем за нормална кожа, нем за суха кожа, хем за мазна кожа и хем за смесена кожа! Aknicare е един от многото продукти, който помага само на някакъв си тип кожа, който не е опоменат. Затова има и доволни и недоволни хора! Пък щом чак и реклама се прави представям си колко много се продава! :lol:

П.С.: Съжелявам, ако съм обидила създателя на продукта, обаче това си е чистата истина!!!

vanesa0pld
03-15-2011, 18:08
Имам пигнемтни петна от акне? Какво ще ми препоръчате :(

Aknicare
03-17-2011, 14:50
Здравей vanesa0pld,

пигментните петна се получават при не добре, лекувано акне. За радост обаче при правилно лечение те могат да изчезнат почти напълно. В зависимост от степента си те могат да се третират с различни продукти за локална употреба, пилинги или в краен случай лазер-терапия. Хубаво е да се обърнеш към дерматолог за да прецени тежеста им а ако си от София можеш да се възползваш от безплатните прегледи, които организираме.

vanesa0pld
03-22-2011, 08:46
Здравей vanesa0pld,

пигментните петна се получават при не добре, лекувано акне. За радост обаче при правилно лечение те могат да изчезнат почти напълно. В зависимост от степента си те могат да се третират с различни продукти за локална употреба, пилинги или в краен случай лазер-терапия. Хубаво е да се обърнеш към дерматолог за да прецени тежеста им а ако си от София можеш да се възползваш от безплатните прегледи, които организираме.
а тези прегледи докога са? :-o

koni
03-23-2011, 19:19
Имам пигнемтни петна от акне? Какво ще ми препоръчате :(
По интернет не може да се даде точна препоръка, но ако си от София мога да ти препоръчам да отидеш при моята козметичка. На мен при подобен проблем тя ми помогна, дори и да не се наеме с твоя случай консултацията е безплатна. За щастие козметиците не взимат пари само за да те видят и да кажат какво да се прави с проблема... :P