PDA

View Full Version : втори шанс?



pouce
02-21-2011, 14:12
Така....ситуацията е доста сложна, ще се опитам да я обясня възможно най накратко... Преди няколко месеца ходех с едно момче 2-3 седмици, нещата станаха много набързо, без въобще да се познаваме от дълго време и прочие... Всичко беше готино, като изключим факта, че явно не бях преодоляла стария си приятел, с когото имаме много дълга история и са си големи драми, постоянно мислех за него и накрая реших,че не бива да се заблуждавам, защото не ми е минала тръпката - реших да съм честна с тогавашния си приятел - обясних му как седят нещата и скъсахме....Той обаче е много странен и необичаен и прие нещата много кофти, в момента едва ме поздравява, доста рядко всъщност...Държи се дръпнато (за което не го упреквам, вината е моя...) и поради факта,че съм тотално игнорирана и дори не си говорим, не поддържаме никакъв контакт.. аз много се изнервям, това ме побърква иии не знам какво да правя - итнересът ми към него се върна и само като го видя настръхвам... искам да го помоля за още един шанс, но не знам той как ще реагира.. логично е и да откаже, но знам ли...Та чудех се как според вас трябва да постъпя, защото вече го попитах няколко пъти дали иска да излезнем, пратих му една песен,която много точно описва ситуацията и се извиних чрез нея... и пак нищо, просто не знам! А за неговите чувства, че още ги има - убедена съм на 100%, много добре го познавам и колкото и да се крие, ми е пределно ясен... Ако някой се нагърби да изчете всичко това, моля да помага с мнение/съвет? :-o :-o :-o

Bukmop
02-21-2011, 14:21
попадъл съм в подобна ситуация... разликата е че аз обичах приятелката си и и дадох шанс , а не мисля че той те ОБИича смисъл такъв ... не сте от дълго време заедно и няма начин да изпитва обичта за която ти говоря , но все пак ако не говориш с него - губиш .. а ако говориш с него имаш шанс да спечелиш ;) даваааааааааай поговорете си :)

SuNsEt
02-21-2011, 16:36
Ами явно много си го наранила и го е страх да не се случи пак.Човек иска това,което не може да има.Когато си била с него си мислела за бившия и си била спокойна,че имаш друг.Сега пък си сама и единствения вариант,който си мислиш,че имаш е да се върнеш при този последния ти приятел,защото нещата са донякъде сигурни.Според мен ти просто не искаш да бъдеш сама и искаш да си с него,защото го познаваш и не искаш да търсиш на ново любовта пък и си разбрала какво си загубила в негово лице.
Въпреки,че съм на мнение,че всеки заслужава втори шанс,нещата никога не са такива каквито преди.Зависи от хората,но в някои случаи не се получава и само става по-зле,защото си припомняте как е било на времето,виждате промените и се набляга на болката.Нещо ново и същевременно старо.Понякога пък нещата тръгват по-добре и всичко е с хепи енд,но си зависи от хората и ситуацията.
Аз не бих се върнала при това момче.Бих намерила положителното на това да си сама и да се преоткрия към нови усещания.Друг вариант е просто да потърся нов човек.

mynichka
02-21-2011, 16:42
Опитай, нищо не губиш ако поговориш с него. Но според мен нямаш голям шанс.

bratignat
02-21-2011, 16:50
Ако е на принципът където съм бил, втори път няма, ниокакъв шанс. Има ситуаци, в които счупеното не се лепи.

GLaDOS
02-21-2011, 17:04
Не изчетох всичко , НО помисли си добре преди да правиш каквото и да било ... смисъл да не стане така че отново да тръгнете и ти да го заебеш пак :)

Biiiitch
02-21-2011, 17:04
Според мен факта, че не си могла да преодолееш предишния си приятел, и си му казала за това, го е наранил/издразнил, което го кара да се държи по този начин. Но все пак се опiтай да поговориш с него, може и да се оправят нещата.

Fiction7577
02-21-2011, 17:24
Ами явно много си го наранила и го е страх да не се случи пак.Човек иска това,което не може да има.Когато си била с него си мислела за бившия и си била спокойна,че имаш друг.Сега пък си сама и единствения вариант,който си мислиш,че имаш е да се върнеш при този последния ти приятел,защото нещата са донякъде сигурни.Според мен ти просто не искаш да бъдеш сама и искаш да си с него,защото го познаваш и не искаш да търсиш на ново любовта пък и си разбрала какво си загубила в негово лице.
Въпреки,че съм на мнение,че всеки заслужава втори шанс,нещата никога не са такива каквито преди.Зависи от хората,но в някои случаи не се получава и само става по-зле,защото си припомняте как е било на времето,виждате промените и се набляга на болката.Нещо ново и същевременно старо.Понякога пък нещата тръгват по-добре и всичко е с хепи енд,но си зависи от хората и ситуацията.
Аз не бих се върнала при това момче.Бих намерила положителното на това да си сама и да се преоткрия към нови усещания.Друг вариант е просто да потърся нов човек.

++++++++++++++++++++++++++ :)