PDA

View Full Version : някакви идеи от вашия опит .. ?



no0name3
02-21-2011, 15:23
Здравейте. При мен проблема е следният: С приятелят ми решихме да правим секс. Аз не исках много ,беше негова инициативата. на него му беше за пръв път на мен за втори ако има зн.. и той не можа да свърши издэржа много време и не знам притеснихме ли се какво.. и въпроса е , че сега ме е страх ако пробваме пак да не се получи същата ситуция. Някави идеи..? :(

JustAdream
02-21-2011, 15:36
повторете опита

radinio
02-21-2011, 16:10
щом не става от 1-я път,ще стане от 2-я 8)

Bukmop
02-21-2011, 16:19
Здравейте. При мен проблема е следният: С приятелят ми решихме да правим секс. Аз не исках много ,беше негова инициативата. на него му беше за пръв път на мен за втори ако има зн.. и той не можа да свърши издэржа много време и не знам притеснихме ли се какво.. и въпроса е , че сега ме е страх ако пробваме пак да не се получи същата ситуция. Някави идеи..? :(

според мен тряаа да сте както сте се родили (голи) да си играете малко по дълго ( за да се отпуснете :) ) и после всичко ще е перфе :)

Cassidy
02-21-2011, 16:37
По дълга любовна игра!

kn1ght
02-21-2011, 22:40
Здравейте. При мен проблема е следният: С приятелят ми решихме да правим секс. Аз не исках много ,беше негова инициативата. на него му беше за пръв път на мен за втори ако има зн.. и той не можа да свърши издэржа много време и не знам притеснихме ли се какво.. и въпроса е , че сега ме е страх ако пробваме пак да не се получи същата ситуция. Някави идеи..? :(
Питай го дали сам свършва. По принцип тия проблеми са на психическа основа , но също така има и вероятност приятеля ти да е гей или да не те харесва :) . Следващия път го давайте по-небрежно, кавото и да става , нека да е от само себе си : )

xinfamous
02-21-2011, 23:27
отпуснете се.

mecho8888
02-22-2011, 00:28
xinfamous



има изследване, според което хората, които си падат по жълтата гъба са 90% гей :shock: или поне латентен гей :shock:

без майтап

xinfamous
02-22-2011, 01:23
ебе ме за шибаната гъба,даже 1 път не съм гледал филмчето..всичко е в посланието


WU TANG CLAN AINT NUTIN TA FUK WIT!

no0name3
02-22-2011, 17:15
не не е гей :D и свърша сам ест като всяко момче ..

1234565
02-22-2011, 19:43
абе все някога ше стане :D :D

jghgh
02-22-2011, 19:59
Здравейте. При мен проблема е следният: С приятелят ми решихме да правим секс. Аз не исках много ,беше негова инициативата. на него му беше за пръв път на мен за втори ако има зн.. и той не можа да свърши издэржа много време и не знам притеснихме ли се какво.. и въпроса е , че сега ме е страх ако пробваме пак да не се получи същата ситуция. Някави идеи..? :(
Питай го дали сам свършва. По принцип тия проблеми са на психическа основа , но също така има и вероятност приятеля ти да е гей или да не те харесва :) . Следващия път го давайте по-небрежно, кавото и да става , нека да е от само себе си : )
Ама разбира се 8-)
Иначе как ще го вдигне от нея бе?

Не ти е гей приятелят и сигурно те харесва, но е нещо на психическа основа, и вместо да не го правите повече, повторете опита. Мисля, че ще го сдухаш, ако му откажеш "за да не се повтори".

tanch3t093
02-22-2011, 22:50
Пробвайте с по-дълга любовна игра, отпуснете се и действайте :) Не винаги става от първия път, но не е казано, че е невъзможно :) Успех!

kn1ght
02-22-2011, 23:18
Ама разбира се 8-)
Иначе как ще го вдигне от нея бе?

Не ти е гей приятелят и сигурно те харесва, но е нещо на психическа основа, и вместо да не го правите повече, повторете опита. Мисля, че ще го сдухаш, ако му откажеш "за да не се повтори".

Ами ЩЕ го вдигне БЕ. Има си начини , такъв тип хомосексуалисти се наричат "килерни" гейове, принудени от обществото или други причини да запазят хомосексуализма си в тайна -> прикриват го като са с момиче... просто изтъквах една ВЪЗМОЖНА причина.Не си мисли, че сексуалността се дели на Хомо и Хетеро.. има много междинни ;)

NomNomNom
02-23-2011, 09:10
Била съм с 3ма девствени, и тримата не свършиха първия път . Явно е от притеснение . Питай го какво му харесва и т.н.

no0name3
02-23-2011, 13:04
благодаря за съветите ще опитаме :-) а относно дали е гей или не просто спрете да го коментирате..споделих съвсем сериозно проблема си няма нужда от тези спекулации

mecho8888
02-23-2011, 14:04
е** ме за шибаната гъба,даже 1 път не съм гледал филмчето..всичко е в посланието


WU TANG CLAN AINT NUTIN TA FUK WIT!

ОК само ти казвам :-D

straus
02-23-2011, 15:31
щом не става от 1-я път,ще стане от 2-я 8)

dostavchikat
02-24-2011, 21:51
Значи газарите тряба да сте ми благодарни че ви отварям очите, за тия които не знаят пиниза, та значи като почне секса, първо почваш нежничко само вкарваш главата, и действаш бвано и не целия, и така около 5 мин да се възбуди кучката, след това го изваждате да си поеме дъх и го набивате целия и забързвате темото, кучките се побъркват незнаят какво става.

no0name3
02-25-2011, 16:31
повторихме днес опита.. даже не смятахме да стигаме до там,но се бяхме заиграли и двамата възбудени и всичко и нак същото.. явно проблема е в мене :( :(

xinfamous
02-25-2011, 17:45
Значи газарите тряба да сте ми благодарни че ви отварям очите, за тия които не знаят пиниза, та значи като почне секса, първо почваш нежничко само вкарваш главата, и действаш бвано и не целия, и така около 5 мин да се възбуди кучката, след това го изваждате да си поеме дъх и го набивате целия и забързвате темото, кучките се побъркват незнаят какво става.

аахахахахаха :lol: :lol: :lol: :lol: мн добре

straus
02-25-2011, 18:01
Пробвай пак! И с повече оптимизъм, няма да се коркаш за такива глупости ;)

TheBeliever
02-25-2011, 18:11
Колко време трае акта и в какво ви се изразява предиграта?

Проблемът би бил в теб ако лежиш като дъска и чакаш той да върши всичко.

Започнете с орална, сменяйте позите, поощрявай го. Показвай му, че нещата, които прави те възбуждат. Не се отказвайте и не се сдухвайте.

nerwna
02-26-2011, 03:24
Значи газарите тряба да сте ми благодарни че ви отварям очите, за тия които не знаят пиниза, та значи като почне секса, първо почваш нежничко само вкарваш главата, и действаш бвано и не целия, и така около 5 мин да се възбуди кучката, след това го изваждате да си поеме дъх и го набивате целия и забързвате темото, кучките се побъркват незнаят какво става.

ПХАХАПААХАХ.. :-D добро .. :lol:

no0name3
02-26-2011, 09:49
някъде 40мин-час.. всичко уж е както трябва преди да започнем лябовна игра нито той има притеснения нито аз.. Вчера дори махнахме презерватива накрая да не би да е от това и пак такава ситуация.. С бившия ми не беше така :( :( много кофти се чувствам,зощото прави всичко за мене и накрая кво :(