PDA

View Full Version : BRITANICA & FCE



Vannesa
02-21-2011, 16:17
Наумила съм си,че ще отида на този изпит и ще си взема сертификата с А+.
Но научих, че е добре да се запиша на подготвителни курсове, при това с подобни училища, които тясно свързано се занимават с този и други изпити, и имат връзка с Кеймбриджкия.
И се оказа, че всъщност това го прави само Британика, поне от "известните, реномираните" и т.н.
В момента, в който го споделих с близка приятелка, тя моментално ми избълва десетина примера за познати и приятели, които въобще въобще не са доволни от учението си там ;д

Та питам, надявам се да съм улучила и раздела,
ВСИЧКИ които имат НЯКАКВИ впечатления - споделете ?
Мерси предварително!

Chacho
02-21-2011, 17:38
А можеш ли да ми кажеш за какво ти е този първи сертификат, че и моя е със А и събира прах. Учил съм в училище Европа, доста съм доволен, но там не са интензивни курсове, учих в школото 11 години. На твое място бих се ориентирал към CAE, CPE или някой не-кембриджки сертификат.

ImmortalSportFreak
02-21-2011, 18:02
Аз ходя на курсове на Британика и съм доволна.Разбира се,зависи какъв учител ти се падне.Нашата е свястна. 8)

Vannesa
02-22-2011, 14:13
@Chacho Заинтересувах се така живо защото ми излезе като първи и най-важен за да влезеш.. дори само да кандидатстваш в cambridge-a. А какво предлагаш за интензивни курсове и сертификати, освен CAE и CPE ?
@ImmortalSportFreak не ме устройва свястна, трябва ми много добра, по възможност англичанка..

amk933
02-22-2011, 15:29
Като ти трябва англичанка и мама и тати трябва да са готови да плащат подобаващо.

Британският съвет му е мястото.

anonymous708973
02-22-2011, 16:19
Британика били единствените? :lol: :lol: Глупости на търкалета.
Супер измислени са тия британика, имат се за най-най, обаче познавам сума ти хора, които не са доволни.

Ако си от Пловдив, Лингва Мунди :)

jganchev
06-12-2011, 14:47
Бих искал да знам закръглят ли се процентите при оценяване на тези сертификати на Кеймбридж, например ако сме изкарали 74.6%, закръгля ли се до 75%, тоест взимаме Β? Благодаря ви предварително!

Chacho
06-12-2011, 15:05
Що не пратиш е-мейл да попиташ или не изчакаш резултатите?

И все пак мисля, че е С

nickeyy97
06-13-2011, 13:51
Британика били единствените? :lol: :lol: Глупости на търкалета.
Супер измислени са тия британика, имат се за най-най, обаче познавам сума ти хора, които не са доволни.

Ако си от Пловдив, Лингва Мунди :)


+++++++++

От Британика въобще не съм доволна. В Пловдив според мен най-добрите са Лингва Мунди и Максимум :)