PDA

View Full Version : Секс по време на менструация?



buzzzz
02-21-2011, 17:42
Здравейте. Извинявам се, ако има такива теми. Искам да разбера повече за секса по време на менструация.. вреден ли е, не е ли и защо.. Благодаря предварително :)

roadrunner
02-21-2011, 17:55
При някои менструацията е съпроводена с доста силни болки и не знам какво удоволствие биха изпитали пък и кръвта е най-добрата среда за развитие на бактерии и микроби.
Чувала съм също, че има жени, които могат да забременят само по време на цикъл (ако е много кратък)

ПП ако си толкова навита да пробваш моя съвет е в банята :) :D

buzzzz
02-21-2011, 18:17
Абе удоволствието си го има, аз пробвах веднъж. Не съм си мислила, че ще го направя, като съм неразположена и не съм се и интересувала по тоя въпрос. Но сега ми се иска да разбера мнението и на други (особено на тези, които също са го направили)

SuNsEt
02-21-2011, 18:20
На мен не ми се струва никак привлекателно.

buzzzz
02-21-2011, 18:25
Нямаше никой оцапан, ама изобщо - това ми се стори най-странно.

Eclipsercho
02-21-2011, 18:40
Ние сме го правили.. и понеже сме свикнали без презерватив (тя е на противозачатъчни) сме го правили без.. нито е имало някакви последствия, нито нищо.. Въпрос на личен избор, според мен.

buzzzz
02-21-2011, 18:55
Аха, благодаря. При мен само имаше по-големи болки в стомаха на сутринта, отколкото обикновено... И го правихме с презерватив.

mynichkaIsladka
02-21-2011, 19:13
Много сте зле,честно.Не мога да разбера какво толкова ви пречеше да изчакате още няклко дни.Това е най-отвратителното нещо...ужас.

buzzzz
02-21-2011, 19:20
Много сте зле,честно.Не мога да разбера какво толкова ви пречеше да изчакате още няклко дни.Това е най-отвратителното нещо...ужас.

Мерси за мнението. Ако ти обясня как стоят нещата, няма да мислиш така. Но нямам намерение да го правя. Защото АЗ решавам какво и кога да правя и изобщо не ме интересува, че ТИ не го разбираш.

JustAdream
02-21-2011, 19:42
Правила съм го 2-3 пъти. Ако и двамата нямате нищо против и не ви е гнус - няма нищо лошо. А иначе по време на менструация жената е най-податлива на инфекции. От хигиенична гледна точка и за двамата не е добра идея.

Eclipsercho
02-21-2011, 19:44
Много сте зле,честно.Не мога да разбера какво толкова ви пречеше да изчакате още няклко дни.Това е най-отвратителното нещо...ужас.

Пази си миризливото мнение за себе си, кифльок.

buzzzz
02-21-2011, 19:44
Правила съм го 2-3 пъти. Ако и двамата нямате нищо против и не ви е гнус - няма нищо лошо. А иначе по време на менструация жената е най-податлива на инфекции. От хигиенична гледна точка и за двамата не е добра идея.

Ами нали ползваме презерватив..

shugababe112
02-21-2011, 19:49
Аз не съм се престрашавала...мисля си че по някое време може да видя да се стича кръв по мен или него...струва ми се гадно.

JustAdream
02-21-2011, 19:50
Правила съм го 2-3 пъти. Ако и двамата нямате нищо против и не ви е гнус - няма нищо лошо. А иначе по време на менструация жената е най-податлива на инфекции. От хигиенична гледна точка и за двамата не е добра идея.

Ами нали ползваме презерватив..
Тогава няма дерт :) Само бъди сигурна че на него не му пречи, защото има момчета на които не им харесва

Fiction7577
02-21-2011, 20:09
Малко си е гнусно. Ако обаче момчето няма нищо против - NO PROBLEMS.

Предишният ти път като сте го правили докато си била неразположена, ако са били отминали вече няколко дни нормално да не тече както по-принцип.

Абе нямате проблеми.

Titanic_baby
02-21-2011, 20:29
Много сте зле,честно.Не мога да разбера какво толкова ви пречеше да изчакате още няклко дни.Това е най-отвратителното нещо...ужас.

Със сигурност не знаеш какво значи отвратително нещо,че да определиш с такава дума ситуацията :?
Отвратително е изнасилването.
Отвратително е педофилството.
Отвратително нещо е проституцията (предполагам),но до толкова ли те е гнус от теб самата??
Вярно,че не е за предпочитане да се прави секс в такива дни,заради възможност от инфекция и др,но пък и не може да се определи,като ''ужас''.
Не си позволявай да ругаеш!Всеки сам си решава кога да прави секс.Не си ти тази,която ще определи кой кога да си прави кефа.Иди си натрапвай ограничеността някъде другаде!

mecho8888
02-21-2011, 20:44
Правил съм без презерватив в такъв момент - има си животинска тръпка и ми харесва. :)

buzzzz
02-21-2011, 20:57
Малко си е гнусно. Ако обаче момчето няма нищо против - NO PROBLEMS.

Предишният ти път като сте го правили докато си била неразположена, ако са били отминали вече няколко дни нормално да не тече както по-принцип.

Абе нямате проблеми.

Беше точно на 2рия ден, когато тече по най-много, апък не се оцапахме изобщо.. не, че се оплаквам де :D

buzzzz
02-21-2011, 21:00
Правила съм го 2-3 пъти. Ако и двамата нямате нищо против и не ви е гнус - няма нищо лошо. А иначе по време на менструация жената е най-податлива на инфекции. От хигиенична гледна точка и за двамата не е добра идея.

Ами нали ползваме презерватив..
Тогава няма дерт :) Само бъди сигурна че на него не му пречи, защото има момчета на които не им харесва

Да, беше ми малко неудобно. Но той поиска пръв и ми каза да не се притеснявам от него. :)

MarkKnight
02-21-2011, 21:05
не сте в ред всичките,той те помоли и ти да не изпуснеш промоцията си се навила....супер много ви е лошо...

buzzzz
02-21-2011, 21:21
не сте в ред всичките,той те помоли и ти да не изпуснеш промоцията си се навила....супер много ви е лошо...

Кфа промоция, кфи 5 лв.. ?! Нищо не знаеш, не се опитвай да развиваш някакви жалки теории, не си интересен никому..

MarkKnight
02-21-2011, 21:25
:razz: напусни моля те...

Eclipsercho
02-21-2011, 21:32
:razz: напусни моля те...

Бих ти го казал това на теб, не на момичето по-горе.

Къде се бъркаш в чуждите работи? Както искат, така ще си правят секс хората, щом ти не искаш, не го прави, защо трябва другите да се водят по ограничения ти мозък?

Скрий се.

MarkKnight
02-21-2011, 21:35
абе ти не се бъркай където не ти е работата,тя е пуснала темата,всеки има право да пише,не се праи на шеф само :)

Eclipsercho
02-21-2011, 21:40
Хахахахаххахаха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Мухльо, не се е родил тоя, който ще ми казва на какъв да не се правя.. Затваряй си тъпата уста и изчезвай.

Това, че темата е пусната, не значи, че можеш да си натякваш олигофренското мнение и да се присмиваш на НОРМАЛНИТЕ хора, които не го споделят.. Аре в кревата, че Сънчо мина.

MarkKnight
02-21-2011, 21:42
жалък си бате,само тва ще ти кажа :)

Eclipsercho
02-21-2011, 21:43
Хахаха... ирония, ирония..

:)

babity
02-21-2011, 21:49
Според мен е приемливо за момичета с по - оскъдно течение. При моите количества... не е най - привлекателното предложение на света. А и консистенцията... мога да изтърпя 4 дни.

kn1ght
02-21-2011, 21:59
искам да повърна върху теб.

kremen4eto
02-22-2011, 05:42
Почти всеки месец го правим докато съм в менструация. Или в банята, или някоя хавлийка слагаме. Не зависи много от деня на менструацията, защото се е случвало да ми е 2ри ден, а да няма почти никаква кръв и също да ми е 4т-5ти и да има повече кръв. Просто зависи какъв момент ще улучите (не тече постоянно).

Нали знаете, че сексът е едно добро средство срещу болките. :P Като ми стане хубаво забравям за всякакви болки. А болка поради самия секс няма причина да се появява.

Презервативът е изключително препоръчителен.

Shia
02-22-2011, 06:25
На мен ми е идвало по време на секс и беше добре
,също и успокои част от болките ми.

marti93
02-22-2011, 09:39
аз съм "за "и съм го правила и ще го правя ,поради простата причина ,че тогава имам най-силно желание за секс

tanch3t093
02-22-2011, 09:48
Аз също тогава имам най-голямо желание за секс, но само веднъж сме пробвали .. И да, беше в банята и с презерватив, но нямам си самата идея не ме привлича толкова .. Най-добре си е да си изчакаме да мине, след това вече няма проблеми.

mynichkaIsladka
02-22-2011, 11:17
Е,не ще си изказвам мнението където искам. :wink: Толкова сте ограничени...и загорели.Тровите си организмите по на 15-17 години с противозачатъчни,а после що им закъснявало..много просто племе.Сякаш не можете 5 дни (средно казано) да издържите без полов контакт.Айде моля ви се...Наричам го УЖАС,защото е ! Тогава когато сте най-податливи на инфекций вие си правите кефа,щото нали тооолкова ви се прави секс :lol: Смешни сте,до доказване на противното.. :)

alex4o
02-22-2011, 11:28
Ние сме го правили.. и понеже сме свикнали без презерватив (тя е на противозачатъчни) сме го правили без.. нито е имало някакви последствия, нито нищо.. Въпрос на личен избор, според мен.

Аз и приятеля ми също сме опитвали. Както Eclipsercho каза въпрос на личен избор е..Според мен нищо лошо няма :)

TheBeliever
02-22-2011, 11:32
Идеята не ме привлича особено. Пък и не се чувствам в кондиция в тези дни от месеца. Да, желание има, но нямам нагласа.

Приятелят ми не е повдигал въпроса.

Eclipsercho
02-22-2011, 11:37
Е,не ще си изказвам мнението където искам. :wink: Толкова сте ограничени...и загорели.Тровите си организмите по на 15-17 години с противозачатъчни,а после що им закъснявало..много просто племе.Сякаш не можете 5 дни (средно казано) да издържите без полов контакт.Айде моля ви се...Наричам го УЖАС,защото е ! Тогава когато сте най-податливи на инфекций вие си правите кефа,щото нали тооолкова ви се прави секс :lol: Смешни сте,до доказване на противното.. :)

Ти си смешна.
Къде ги видя тези 15-17 години? Аз съм на 19, тя на 20, 3 месеца ни е разликата. Опааа, до тука ти беше теорията за тровенето на организми в ранна възраст..

Още нещо - точно противозачатъчните, освен, че предпазват, също така след първия месец регулират цикъла и го правят доста по-точен като дни..

Това, че не сме гнусливи един от друг, а предпочитаме да се наслаждаваме на секса, не значи, че сме "загорели" или "ограничени" - ти си ограничената, защото се опитваш да набиеш собственото си мнение на другите, и в момента, в който не стане, ти превърташ и почваш да храниш хората.. Инфекции или не (множествено число - й го няма), до сега не сме имали Никакви проблеми, при положение, че го правим без презерватив. Така че си затвори кифленската устичка, която си повтаря само заучени фрази, имитиращи собствено мнение и ходи да гледаш Cartoon Network. :grin:

DarkTemplar
02-22-2011, 11:39
Eclipsercho, колега не си губи времето да им отваряш очите. Тука малките винаги са с голям житейски опит и завидни познания във всяка област. Като бонус са и големи моралисти, натъпкани с предразсъдъци. ;)

Eclipsercho
02-22-2011, 11:45
Eclipsercho, колега не си губи времето да им отваряш очите. Тука малките винаги са с голям житейски опит и завидни познания във всяка област. Като бонус са и големи моралисти, натъпкани с предразсъдъци. ;)

Така е.. но като говорят глупости не съм свикнал да мълча :)

alex4o
02-22-2011, 11:52
Оффф писнало ми е от такива дребни пикли с гоооолям житейски опит, които знаят абсолютно всичко за живота,секса,болестите и т.н. ... Ужас!
1во както вече ти казаха мила mynichkaIsladka, противозачатачните освен че са сигурно средство за предпазване от бременността,се използват и за регулиране на цикъла, така че.. бъди сигурна алкохола и цигарите с които вие, 12-13.. годишните се наливате трови много повече вашия организъм. Но...това не го знаеше,нали ;)

buzzzz
02-22-2011, 12:23
Е,не ще си изказвам мнението където искам. :wink: Толкова сте ограничени...и загорели.Тровите си организмите по на 15-17 години с противозачатъчни,а после що им закъснявало..много просто племе.Сякаш не можете 5 дни (средно казано) да издържите без полов контакт.Айде моля ви се...Наричам го УЖАС,защото е ! Тогава когато сте най-податливи на инфекций вие си правите кефа,щото нали тооолкова ви се прави секс :lol: Смешни сте,до доказване на противното.. :)

Изказвай го, но не го налагай.. Толкова ли неможете да пишете по темата?! Исках мненията на тези, които са го правили по време на менструация, а не да ми давате акъл, кое било ужас и кое не. Ае чезни.

mEtamOrfOzZzeN
02-22-2011, 12:25
Правил съм го с приятелката ми, когато е в цикъл но с презерватив.

Без презерватив готино ли е, какви са рисковете от болести а-у?

Eclipsercho
02-22-2011, 12:30
Правил съм го с приятелката ми, когато е в цикъл но с презерватив.

Без презерватив готино ли е, какви са рисковете от болести а-у?

Готино е, разбира се. Няма го гуменото чувство от презерватива (колкото и тънък да е).

За болести, вагината уж е по-уязвима през този период, а понякога и пениса можел да се изрине или нещо такова, но не сме имали никакви проблеми, нито тя, нито аз. Ако се поддържа високо ниво на хигиена, дори и в цикъл, не виждам какво може да си лепнете.

mEtamOrfOzZzeN
02-22-2011, 12:38
Правил съм го с приятелката ми, когато е в цикъл но с презерватив.

Без презерватив готино ли е, какви са рисковете от болести а-у?

Готино е, разбира се. Няма го гуменото чувство от презерватива (колкото и тънък да е).

За болести, вагината уж е по-уязвима през този период, а понякога и пениса можел да се изрине или нещо такова, но не сме имали никакви проблеми, нито тя, нито аз. Ако се поддържа високо ниво на хигиена, дори и в цикъл, не виждам какво може да си лепнете.

Е супер значи ще пробвам.

Не знам защо но си мисля че ще е готино :) :)

mynichkaIsladka
02-22-2011, 12:44
ха-ха..мале мале няма нужда да коментирам,като по-умна ще отстъпя,понеже вие няма да го правите... :) лек ден и приятно инфектиране

radinio
02-22-2011, 12:49
Готино е, разбира се. Няма го гуменото чувство от презерватива (колкото и тънък да е).

За болести, вагината уж е по-уязвима през този период, а понякога и пениса можел да се изрине или нещо такова, но не сме имали никакви проблеми, нито тя, нито аз. Ако се поддържа високо ниво на хигиена, дори и в цикъл, не виждам какво може да си лепнете.


Е супер значи ще пробвам.

Не знам защо но си мисля че ще е готино

Майко мила :shock:

mEtamOrfOzZzeN
02-22-2011, 12:51
radinio

Застреляй се :booooomb:

buzzzz
02-22-2011, 12:52
ха-ха..мале мале няма нужда да коментирам,като по-умна ще отстъпя,понеже вие няма да го правите... :) лек ден и приятно инфектиране

Наистина няма нужда и полза от твоите коментари :D Уоу, много си интересна и забавна с твоите лафове, знаеш ли :grin: Лек ден и на теб :-)

vasko9933
02-22-2011, 12:58
СУПЕР Е ЯКО ! :grin: :-D

Eclipsercho
02-22-2011, 13:21
ха-ха..мале мале няма нужда да коментирам,като по-умна ще отстъпя,понеже вие няма да го правите... :) лек ден и приятно инфектиране

Начукай си го и умри. 8)

radinio
02-22-2011, 13:32
radinio

Застреляй се

Сънчо свършва в 8, гледай го и си лягай :!:

Eclipsercho
02-22-2011, 13:41
radinio

Застреляй се

Сънчо свършва в 8, гледай го и си лягай :!:

Ти к'во правиш тука? От кога дават на дечицата интернет в детската градина??? :shock:

radinio
02-22-2011, 13:44
Ти к'во правиш тука? От кога дават на дечицата интернет в детската градина???

Синко ти какво правиш тук, майка ти не ти ли прочете приказката за лека нощ?

Eclipsercho
02-22-2011, 13:47
Ти к'во правиш тука? От кога дават на дечицата интернет в детската градина???

Синко ти какво правиш тук, майка ти не ти ли прочете приказката за лека нощ?

Хахах, аз ако ти бях син, щях да се самоубия бе, пишлегар. :lol:

radinio
02-22-2011, 13:50
Хахах, аз ако ти бях син, щях да се самоубия бе, пишлегар.

Хората са казали: Когато един глупак открие,че е глупак,той вече не е глупак!

Пожелавам ти час по скоро да откриеш глупака в теб,за да не се излагаш с ниската си култура и да не ти се смеят другите :)

Eclipsercho
02-22-2011, 13:53
Хахах, аз ако ти бях син, щях да се самоубия бе, пишлегар.

Хората са казали: Когато един глупак открие,че е глупак,той вече не е глупак!

Пожелавам ти час по скоро да откриеш глупака в теб,за да не се излагаш с ниската си култура и да не ти се смеят другите :)

Ирония.. :)

Хайде успех с търсенето! :lol:

mEtamOrfOzZzeN
02-22-2011, 13:54
radinio[/b]]Ти к'во правиш тука? От кога дават на дечицата интернет в детската градина???

Синко ти какво правиш тук, майка ти не ти ли прочете приказката за лека нощ?

Ей radinio само аз и майка ти знаем кой е баща ти ;)

radinio
02-22-2011, 13:56
Ей radinio само аз и майка ти знаем кой е баща ти

Егати мъдрата мисъл,направо ти казвам Айнщайн пасти да яде пред тебе,недей толко да разсъждаваш,че ще те заболи главата :razz:

Fiction7577
02-22-2011, 14:24
Малко си е гнусно. Ако обаче момчето няма нищо против - NO PROBLEMS.

Предишният ти път като сте го правили докато си била неразположена, ако са били отминали вече няколко дни нормално да не тече както по-принцип.

Абе нямате проблеми.

Беше точно на 2рия ден, когато тече по най-много, апък не се оцапахме изобщо.. не, че се оплаквам де :D

Еми тогава взимате предпазни мерки (в случая по мое лично мнение презерватива тук е идеален и заради менструацията) и си правите кефа!

Щом приятелят ти няма проблем с това, още по-добре пък и за теб. :)

bybit0o0
02-22-2011, 15:42
ААААААА отврат ! :(

vankata5555555
02-22-2011, 16:00
Много сте зле,честно.Не мога да разбера какво толкова ви пречеше да изчакате още няклко дни.Това е най-отвратителното нещо...ужас.

Мерси за мнението. Ако ти обясня как стоят нещата, няма да мислиш така. Но нямам намерение да го правя. Защото АЗ решавам какво и кога да правя и изобщо не ме интересува, че ТИ не го разбираш.
Еее к'во толкова я хукате просто клиента...сори пича е бил на зор :-D
Ей хораа няма да се оправите и това си му е.

mrazqkindergarten
02-22-2011, 16:03
ААААААА отврат ! :(

Extremescream
02-22-2011, 16:06
Правила съм, но зависи от настроението ми. Приятелят ми няма нищо против, стига и аз да искам, правим. Секс под душа :oops:

shugababe112
02-22-2011, 17:52
Леле защо нападате всеки с отицателен коментар?Нали за това е форум всеки да споделя мнението си било то положително или не.....

buzzzz
02-22-2011, 19:17
Ми да и всеки си подкрепя мнението, никой никого не напада ..

skuck
02-22-2011, 19:19
Харесва ми. Имам чувството, че по време на цикъл е по-топла там... освен това е и доста "смазано" което е +

d6666
09-09-2012, 11:55
Здравейте, искам да попитам тези, които са нясно с нещата и имат опит с такова нещо ,което ще опиша.
С приятеля ми преди седмциа правихме секс без презерватив докато бях в цикъл, преди ден два той се оплака, че има някакво течение. Въобще не съм наясно какво е това нещо, опасно ли е? На мен нищо ми няма все още. По принцип и двамата сме здрави скоро сме си правили профилактични прегледи. Възможно ли е тази инфекция да е предизвикана от кръвта (четох че по време на цикъл в тази кръв която се изхвърля имало някакви бактерии). Също така възможно ли е само той да е инфектиран и това нещо лекува ли се бързо. И двамата ще ходим на лекар другата седмица, ама искам да знам повече неща предварително, че ще се побъркам. Мерси!

DragonLady
09-09-2012, 12:45
Здравейте, искам да попитам тези, които са нясно с нещата и имат опит с такова нещо ,което ще опиша.
С приятеля ми преди седмциа правихме секс без презерватив докато бях в цикъл, преди ден два той се оплака, че има някакво течение. Въобще не съм наясно какво е това нещо, опасно ли е? На мен нищо ми няма все още. По принцип и двамата сме здрави скоро сме си правили профилактични прегледи. Възможно ли е тази инфекция да е предизвикана от кръвта (четох че по време на цикъл в тази кръв която се изхвърля имало някакви бактерии). Също така възможно ли е само той да е инфектиран и това нещо лекува ли се бързо. И двамата ще ходим на лекар другата седмица, ама искам да знам повече неща предварително, че ще се побъркам. Мерси!

Принципно е възможно да е от кръвта. Но може и да е нещо друго, което просто да е съвпаднало с тази случка.

draid
09-09-2012, 12:56
Ти си смешна.
Къде ги видя тези 15-17 години? Аз съм на 19, тя на 20, 3 месеца ни е разликата. Опааа, до тука ти беше теорията за тровенето на организми в ранна възраст..

Още нещо - точно противозачатъчните, освен, че предпазват, също така след първия месец регулират цикъла и го правят доста по-точен като дни..

Това, че не сме гнусливи един от друг, а предпочитаме да се наслаждаваме на секса, не значи, че сме "загорели" или "ограничени" - ти си ограничената, защото се опитваш да набиеш собственото си мнение на другите, и в момента, в който не стане, ти превърташ и почваш да храниш хората.. Инфекции или не (множествено число - й го няма), до сега не сме имали Никакви проблеми, при положение, че го правим без презерватив. Така че си затвори кифленската устичка, която си повтаря само заучени фрази, имитиращи собствено мнение и ходи да гледаш Cartoon Network. :grin:


Тука изказа няколко глупости. И на 20, противозачатъчните не са полезно, поради простата причина че са хормони. Ако вече ги взема по друга причина, то тогава е оправдано, в противен случай не мисля.

Правенето на секс в тези дни може да довлече някоя инфекция и това че сега не ви се е случвало, не значи че е 100% безопасно, може да се обърнете към медицинските лица във форума за да се изкажат.

Като цяло всеки си решава сам за себе си и прави каквото и както му харесва. Хайде със здраве.

AnarchyBoy
09-09-2012, 13:27
Мързеше ме да чета цялата форумна драма , за това направо на въпроса.

Ако и 2-мата са съгласни и момчето не го е гнус , не смятам че има някакъв проблем
Аз БЯХ адски много наплашен и погнусен , и си мислех какво ли не работи , че ще има тонове кръв , и ще оцапаме на всякъде , а и първия и следващите пъти , нямаше нито капка 8-) (странно , но факт)
Винаги с презерватив , защото риска от инфекции и за 2-мата е доста голям , все пак кръвта е МРЪСНА , (не искам спор , това е доказано!)
Чувал съм , че някой жени , даже обожават да се праскат по време на цикъл :razz:
За всеки е индивидуално , ако на теб ти харесва и на твоя/та момък/мома не му пречи , давай смело! ;)

Ае с здраве ;)

ShtrudeL
09-09-2012, 13:31
ужасТ

d6666
09-09-2012, 13:59
Принципно е възможно да е от кръвта. Но може и да е нещо друго, което просто да е съвпаднало с тази случка.

ако е някаква по-сериозна болест симптомите не се ли появяват след по-голям период от време, смисъл 5 дена не са ли малко да има някакви симптоми

DragonLady
09-09-2012, 14:10
ако е някаква по-сериозна болест симптомите не се ли появяват след по-голям период от време, смисъл 5 дена не са ли малко да има някакви симптоми

Периода в които една болест или инфекция си проличава е различен за всяка. Като исдете на лекар, ще ви кажат със сигурност на какво се дължи състоянието му, и дали ти си "виновна" за него.

По темата: Правим го и когато съм в менструация и за нито един от двама ни, това не е проблем. Слагаме една хавлия под нас за всеки случай и сме готови ( в повечето случай хавлията остава чиста ). А и точно в тоя период вагината е по чувствителна, следователно и удоволствието за мен е по-голямо. Първо бяхме решили като съм в тоя период само със, ама като свикнеш без и ... после ти идва нанагорно, та затова разкарахме гумите дори и в тези дни.

d6666
09-09-2012, 14:16
Периода в които една болест или инфекция си проличава е различен за всяка. Като исдете на лекар, ще ви кажат със сигурност на какво се дължи състоянието му, и дали ти си "виновна" за него.

мерси, дано да не се окаже сериозно :)

OutlawGirl
09-09-2012, 20:46
Не е желателно, защото вероятността за инфекция при момичето нараства многократно, също така от тласъците има вероятност мръсната кръв да се връща назад...като цяло не е особено красива гледката, единственото предимство е, че е по-малко вероятно да забременее момичето и че хормоните бошуват и е 2но по-голямо желанието за секс. Правила съм секс по време на цикъл, но нямаше почти никаква кръв. Като цяло ако имате огромно желание и не може да чакате, ако момчето е с презерватив, няма нищо фрапиращо...

nyxu
09-13-2012, 07:30
Приятеля ми искаше, аз не. Струва ми се прекалено гнусно, а и доста си ме боли корема.
Ако не ми изглеждаше толкова гадно, бих пробвала със сигурност. Струва ми се, че удоволствието е в пъти повече.

Всичко си е до човека. :)

SisiJ
09-13-2012, 07:35
Според мен това е супер гнусно .. но вие си решавате .. странно как приятелят ти няма да го е гнус .. (може би се "възмущавам толкова защото съдя по себе си , защото съм много гнуслива ... )
Прочети тук ако искаш http://fema-bg.com/index.php?m=1960

DisappointedDreamer
09-13-2012, 08:04
Правила съм. Нямах проблеми. Просто гледайте да е или под душа, а ако го правите на леглото сложете някоя кърпа отдолу. Не е чак толкова гнусно колкото всички го описваха. Стига вас да не ви е гнус, де.

Wednesday666
09-13-2012, 09:26
Чувала съм, че всъщност секса по време на цикъл помага на жените. Облекчава болката и намалява кръвотечението.
Дефакто го прави поносим.

Според мен това не е много подходящ период за такива интимни отношения.
Ако не друго, аз лично се чувствам като балон.
Не мога да си представя да правя секс точно тогава.

Но все пак зависи от хората. Чак гнусно .. Да, не би било приятно, но пък защо не.

d6666
09-14-2012, 08:21
а бе какво се плашите от кръвта.... почти няма и уж във възбудено състояние тя спира ;) така че не се плашете и експериментирайте

DragonLady
09-14-2012, 14:20
Чувала съм, че всъщност секса по време на цикъл помага на жените. Облекчава болката и намалява кръвотечението.
Дефакто го прави поносим.



При секс в менструация болките изчезват, продължителността се намаля с 1-2 дни, и намаля кръвотечението. От личен опит ги казвам тея неща.
OutlawGirl това, че изтласква кръвта навътре не ми се вярва да е истина, някак си не ми прави логика. Аз лично съм забелязала обратният ефект. Когато по време на секс в цикъл получа оргазъм ( вагинален ), в матката се предизвикват контракции, които изтласкват кръвта от нея навън към вагината, а после по стените и, извън тялото на жената. Поради тоя факт е възможно да има по-силно, но сравнително краткотрайно, кървене веднага след акта ( поне при мен е до 5-10 мин след акта, най-често под душа докато съм и малко след това ).

anonymous708973
09-14-2012, 14:31
Който не го е пробвал, губи доста.
Супер мъчно ми минава цикълът, ако не съм правила секс тогава. Адски много боли, криво ми е, гадно ми е, чувствам се грозна... А как да се чувстваш грозна, ако те хванат и те треснат на леглото? :)

xfce
09-14-2012, 14:46
Правил съм и продалжавам да прави .. с малкатата разликата, че товага използвам кондом. Не виждам нищо лошо е освен някой път нови чаршафи но секса си е секс .. като Ви е се иска и на двамате няма връщате назад. Незнам при другите жени как е но при мойта половинка е нещо уникално разгонване на н-та степен. Предпочитам нови чаршави отколкото няколко дена на сухо и после ми излезне през нуса...