PDA

View Full Version : Приятел-ка-и



ZaGadKkAa
02-21-2011, 19:06
От 1 година съм с моето момче и от 1 година и половина мислех,че имам добро приятелсто с бифшата си най-добра приятелка!Имам силна връзка и с двамата,ноо така се случиха нещата,че приятелката ми направо нещо,коеот не мога да забравя (не е свързано с гаджето ми ),просто не е същото!Всички учим в едно училище и приятелката ми се запозна с компанията ан гаджето ми-именно заради мен!Сега просто се дразна на факта,че те се сближиха смисъл споделят си и досега е имал едно момиче в живота си и това съм аз,а сега изведнъж най-добрата ми приятелка!Дразна се на факта,че той и споделя и тя на него,но другото нещо,което ме дразни по някъв начин е това,че тя се сближи и с приятелите му и то доста,а пред и се подиграваха!Сега не излиза с компанията на класа,ами с тях!2 компании пътуваме с еидн автобус,тя не е с близките от класа,ами с тях!Може би имам хиляди грешки в написаното (не ме интересува,не се старая),ноо просто или аз съм страшно ревнив/глупав човек и се хавам за нищо иии незнам как да си изкореня тая тъпа рввност или каквото е ! :-) :P :P :P :P :P

w0sh
02-21-2011, 19:10
Като не се грижиш за това момчето ти да се интересува от теб, ще го изтървеш.

То не може хем вълкът сит, хем агнето цяло.

ZaGadKkAa
02-21-2011, 19:12
как разбра,че не се грижа за него ???

w0sh
02-21-2011, 19:21
Не за него, а за интереса му.

Ако се интересуваше от теб, нямаше да ходи при другото момиче да му допълва нуждите. (били те само от споделяне)

SmilezZz
02-23-2011, 13:55
И какво очакваш да ти кажем ?
Наистина ако се беше "грижила" за интересите му той щеше да ти има доверие и да ти сподели,а не нея.. Не мога нищо да кажа за нейната постъпка,но може пък наистина да са станали най-добри приятели,в които няма нищо лошо,докато не станат нещо повече.. Така,че ти познаваш доста добре най-добрата си приятелка и знаеш какво трябва да очакваш от нея..

VaMpiRKaTaaa
02-23-2011, 14:39
Кажи му,че не ти е приятно да споделя с други момичета,a искаш само с тебе да споделя.

BlueFace
02-23-2011, 15:10
Напълно нормално е приятелят ти да споделя с други хора.Просто в твоя случай така се е получило, че най-добрата ти приятелка е една от тези "други хора".


ме дразни по някъв начин е това,че тя се сближи и с приятелите му и то доста,а пред и се подиграваха

О,по какъв хубав начин само показваш, че си и приятелка.Вместо да се радваш, че най-добрата ти приятелка си общува с нови хора и вече не и се подиграват, ти си седнала да правиш от мухата слон.

А дори и да е станала по-близка с тях отколкото с теб- приеми го.Такъв е живота!Ако наистина сте били най-добри приятелки това ,че тя се събира и с други хора не трябва да повияе на отношенията ви.Може би просто не сте били това, което ти си си мислила, че сте ;) :)

jghgh
02-23-2011, 15:47
Кажи му,че не ти е приятно да споделя с други момичета,a искаш само с тебе да споделя.
ПЪЛЕН ФЕЙСПАЛМ


НИКОГА!

Пребори се с ревността си. Няма смисъл от такива маниакалности.
Иначе дам, същата съм, не ги обичам аз тия 3тите хора във връзката, или някой да си има друго слънце освен мен. 8-)
Но това не е хубаво. Бори се с него. Бори се със злобата, ревността, етц.
Иначе 1. само се мъчиш 2. може да полудееш от ревност и да почнеш да се държиш странно, да правиш тъпи изказвания/намеци, не дай си някой пристъп.
По-добре се опр'ъй малко, честно ти казвам... Нищо че пиша че в леко хумористичен стил.

lixofana
02-24-2011, 06:10
Това си е чиста ревност, която трябва да потиснеш, защото нямаш право да се сърдиш на нито един от двамата. Нормално е след като и двамата са толкова близки с теб и заради това се виждат често да завържат някакво приятелство. По-добре ли щеше да ти бъде гаджето ти и най-добрата ти приятелка да не се понасят?!?

NomNomNom
02-24-2011, 10:58
Ее от къде тая злоба, не може да си в центъра постоянно .