PDA

View Full Version : търся филм



valll
02-21-2011, 19:34
искам само да започна с това, че имах тук регистрация и друг профил, но някой е разбил паролата на имейла ми и е влязал в профила и така вече го няма. така, опитах се, но не намерих някоя тема, в която да задам въпроса си, ако все пак има извинявам се.
филмът, който търся гледах по бтв или нова. става въпрос за живота на едно момче, което се превръща в убиец. семейството му беше богато и живееха в замък, но започна война, мисля, че ПСВ. семейството избяга в една колиба в гората, но мисля че руснаци с един танк ги намериха и убиха. той и сестра му се скриха и оцеляха. после някакви войници ги намериха и живяха няколко дни в къщата, като огладняха много изядоха момиченцето пред очите на брат и. после той замина при някаква роднина, мисля, че беше китайка. в последствие започва да убива. ако не се лъжа филма е история за реален убиец.
знам, че имате и други проблеми, но много искам пак да го гледам филма. моля за помощ. благодаря предварително :)

biolojkata95
02-21-2011, 20:11
не се сещам сажелявам

valll
02-21-2011, 20:24
нищо, мерси все пак. надявам се някой дуг да се сети :)

ArrowsOfDeath
02-21-2011, 20:35
Това е филма - http://zamunda.net/details.php?id=223547&hit=1

valll
02-21-2011, 20:43
ооооооооо мерси много, да точно така за ханибал как не се сетих..ннаправо ще издивея мерси много много много....може вече да махнете темата и пак мерси много :grin: :grin: :grin:

ArrowsOfDeath
02-21-2011, 20:50
ооооооооо мерси много, да точно така за ханибал как не се сетих..ннаправо ще издивея мерси много много много....може вече да махнете темата и пак мерси много :grin: :grin: :grin: