PDA

View Full Version : Аххх, спомени



rapbaby
02-21-2011, 19:48
Имам проблем! Когато си помисля, че съм 7-ми клас и ще се разпаднем след 2-3 месеца ми става ацки гадно...
Имам прекрасни спомени с този клас :( Знам, не мога да върна времето назад, но иска ми се нещо да направя...
Моля Ви, всеки е преминал през този момент от живота си, помогнете

IWannaBeSedated
02-21-2011, 19:55
Същото съм го преживяла, около 1 месец след 15-ти септември ми беше гадно, после опознах хората около мен и определено си допаднахме.
Ще го преживееш.

fenastz
02-22-2011, 19:06
Имам проблем! Когато си помисля, че съм 7-ми клас и ще се разпаднем след 2-3 месеца ми става ацки гадно...
Имам прекрасни спомени с този клас :( Знам, не мога да върна времето назад, но иска ми се нещо да направя...
Моля Ви, всеки е преминал през този момент от живота си, помогнете

:razz: seriously, GTFO

Fiction7577
02-22-2011, 19:20
Със сегашния си клас си израстнала. Нормално е в момента да се чувстваш тъпо.

Аз лично като кандидатствах, първата ми година в гимназията беше отвратителна (не само даскалото беше причината, имаше и друга по-сериозна но няма значение).

Мога да ти кажа, че и двата ми класа не ги харесвам особено.

Все има някакви хора, които обожават да потъпкват самочувствието на някого защото просто така са решили, а това е адски глупаво.

Вече почти 2 години съм в гимназията и мога да ти кажа, че въпреки че и с двата ми класа не се разбирах особено, сега в средното училище е много по-добре.

Да, има ги и неприятните неща, но тук вече се усеща как всички порастват и си изграждат нормалното мислене (а не хлапашкото!).

Така че в началото ще ти е тъпо, но после въобще няма да ти пука.

Гледай да се сприятелиш още през 1-та година, когато се опознавате, иначе после ще ти е трудно.

Успех. :)

rapbaby
02-22-2011, 19:34
Благодаря за нормалния ти отговор! :)
И в моя клас се опитват да ме тормозят, но не се предавам лесно, така че... :D
Благодаря и за съветите! :)

SmilezZz
02-22-2011, 19:38
Спокойно.. Ще го преживееш - всички сме минали по този път.. Да,в началото ще ти е доста трудно на нова място с нови хора,но се свиква.. И наистина в средното училище е най-добре.. Няма да ги има онези детски тъпотии и тем подобни.. Вече всички започват да порасват и тем подобни.. Тъй де,няма страшно.. Ще го преодолееш..

SHINee
02-22-2011, 20:06
Същия проблем го имах и аз... не се притеснявай, няма да ти е толкова мъчно, колкото изглежда. Вие пак ще си останете фр-та и ще се обичате... :wink:

ecstazy
02-22-2011, 20:33
Абе стига сте се правили.. смисъл то си зависи от вас дали ще си запазите контактите и приятелствата със съучениците от бившия ви клас или не. + това го погледнете от тая страна, че започвате на чисто в нов клас, нови запознанства и приятели и въобще ще се съберете по-зрели хора (ПО ВЪЗМОЖНОСТ, винаги има изключения, а напоследък са доста) Аз лично съм си запазила контатките с който тряа от бившия клас и носталгията по даскалото я преживях до октомври-ноември някъде.. сами си правите преценката ;)

FuckedUp
02-22-2011, 21:20
Nigga please.

xinfamous
02-23-2011, 01:18
Nigga pleez.

BladeDancer
02-23-2011, 06:13
Абе стига сте се правили.. смисъл то си зависи от вас дали ще си запазите контактите и приятелствата със съучениците от бившия ви клас или не. + това го погледнете от тая страна, че започвате на чисто в нов клас, нови запознанства и приятели и въобще ще се съберете по-зрели хора (ПО ВЪЗМОЖНОСТ, винаги има изключения, а напоследък са доста) Аз лично съм си запазила контатките с който тряа от бившия клас и носталгията по даскалото я преживях до октомври-ноември някъде.. сами си правите преценката ;)

Всеки пораства и почва да има различни интереси и различно поведение според средата в която е . Кажи ми ся как ще си запази приятелите като ще имат различни интереси.. явно си още 7-ми клас щото ние тогава така се успокоявахме!

Evie
02-23-2011, 08:33
И аз сега съм 7 клас, но при мен ситуацията е обратната :D не знам как ще изтърпя още цели 3 месеца...вече нямам търпение да отида в новия клас с нови хора, които да се надявам ще са по-зрели и готини. Не ме разбирай погрешно имам страхотни спомени и със стария клас, но само с определени хора, които са много малко :( Така че приеми го и от хубавата страна - малко разнообразие, започваш на чисто и ще се запознаеш с много нови хора :)

flower757
02-27-2011, 13:13
и аз сега преминавам през този момент..не може да се каже,че бяхме свръх сплутен клас...но..това са 7 годимии-7 години..наистина ще ми липсва,и то много,но пък кой знае-може след 8 клас да се привържем още повече към другият ни клас.. ;( ..но все пак-за липсата няма лек ... :)

Sapunji
02-27-2011, 14:45
Нигъх плииз!

Colouring
02-27-2011, 14:55
Ооо,я стига!
Да,вярно е,че сте преживяли много заедно,но всеки минава през този период.Времето бързо ще мине и докато се усетищ ще си в нов клас,където ще намериш нови приятели,с които малко по-малко ще изграждате(надявам се) стабилни приятелства.Хората идват и си отиват в този живот.Свиквайте!Просто мислете за тези седем години като за един добър период,през който сте станали сплотен клас и ще ги помниш винаги,но е време да се разделите.
Повярвай ми,след известно време това ще ти се струва толкова далечно..

mlakniwe2
02-27-2011, 14:58
Аз пък нямах търпение да се разделя с тъпаците от моя клас и 2007 бях в ново даскало с нов клас и горе долу бива-догодина завършвам, но хич няма да ми е мъчно за учениците, а по скоро за даскалите и самото даскало 8)

iiordanova
02-27-2011, 15:32
И аз бях така.
Много ми беше тъжно , но сега в новото училище ми харесва. (: Е , все още като се сетя за предния ми клас и се натъжавам ,но и това ще отмине. В началото , в новия клас ми беше много гадно. Исках да избягам 8-) Но сега се кефим заедно и си прекарваме супер. (:

LaChupacabra
02-27-2011, 15:44
охх и аз съм 7 клас и направо...много ще ми липсват тея хора...

fenastz
02-27-2011, 18:21
Повярвайте ми, след една година половината дори няма да ги помните :wink:

kukuchev711
02-27-2011, 19:42
Ще си останете приятели тогава. :)

TheNewReligion
02-27-2011, 22:35
След време няма да се поздравявате като се видите на улицата, успокой се.

lovedanity
02-28-2011, 08:50
Да и на мен ми беше много мъчно за стария клас и сега много ми се иска пак да сме заедно, защото съм осми клас, но наистина когато се запознаеш с нови хора и се забавлявате , в тези моменти сякаш забравяш , че преди това си имала друг клас. Аз обаче като отивам сутрин на училище и виждам стари по малко приятели, които още учат в старото даскало ми става много гадно, че не съм пак със тях обаче щом влезна в новото даскало и си казвам че за нищо на света не бих заменила тези хора с които съм сега. Въпреки че в някой моменти ми липсва това да съм седми клас и да съм от най-големите в училище сега съм най малка старите даскали с които сега сме приятели и всички мигове заедно преживява се в гимназията наистина порасваме и никой не се държи с теб като с най-малък а по скоро като с равен. Не се притеснявай всичко е до момента до който опознаеш колко страхотни и невероятни са новите хора с които ще прекараш последната част от "детството си" . Миналата година питах сестра ми и тя каза че с приятелите с които е била в седми клас почти не е поддържала връзки само с най- близките и с тези с които с в едно даскало. Няма страшно бързо ще преодолееш всичко ;)