PDA

View Full Version : Влюбен,помагайте



drogba11
02-21-2011, 21:33
Мисля,че съм влюбен и този път наистина на 17 години съм скоро ще направя 18 не е малка възраст за моя проблем.Та влюбен съм в едно момиче от моето у-ще,по малка е от мен с една година,тъй като не се познаваме лично не съм си говорил с нея.Имам е във приятели във ФБ,в у-ще ходим на една и съща лафка и от там,а и във у-ще просто виждам,че има погледи конкретно към мен и няколко усмивки,което всъщност може нищо да незначи.Нямам много опит във свалки срещи и т.н. повечето от баровете ми е опита,но от приятели чувам,че тя е много срамежлива и не съм е засичал на диско,кафета.Искам съвет да ми даде как да действам дали да започна от ФБ или и аз нз :?

babity
02-21-2011, 21:44
Ако си бъзльо и пиши "у фейса". Ако някъде в теб живее мъничка мечта да бъдеш мъж някой ден, просто отиди при нея и я заговори. Или просто следващият път като се засечете я поздрави. Не мисля, че реално ще има тежки последствия, ако тя те подмине поради някакви си обстоятелства, в което много силно се съмнявам. Следващият път като я видиш сама пред стаята или въобще където и да е, просто отиди при нея и говори.

djipsito
02-21-2011, 21:47
Другият път като се засечете я поздрави и я питай нещо... колко е часът, ако имате общи даскали, питай дали е дошъл.. дори да знаеш...Измисли нещо... така всеки ден като почнеш да я заговаряш по малко ще се запознаете.... даже щом се засичате на лафката може да я почерпиш нещо....бонбон, близалка... 8-)

Знам че не сте на по 15 ама е сладко ;р

BlueFace
02-21-2011, 22:38
Добре, като имаш такъв опит от баровете толкова ли е трудно да я заговориш?? :-o 8-) :lol:
А другото интересно нещо е как си влюбен в нея без дори да я познаваш (та дори не си си говорил с нея о,О )? Сигурно момичето е много красиво и има страхотно излъчване, но това не е любов :) Просто си много привлечен от външността и.

Аз те съветвам когато пак се засечете на лафката да я заговориш.Бъди индивидуален, кажи и нещо, което ти смяташ, че ще е подходящо, ние не можем да го направим вместо теб, така че - ДЕЙСТВАЙ. ;) И успех :)

assd
02-22-2011, 07:53
ше ти мине, пък като те гледат не значи че имат интерес към теб - може да си рошав, а може и да ти е разкопчан панталона 8-) мен обикновено за тва ме гледат, ма да гледат да сА учат на непукизъм уе 8-)