PDA

View Full Version : Добре оформено тяло



kosmos
02-22-2011, 09:35
Здравейте моят въпрос към вас е най-ефикасното упражнение за изваиване на леки женски плочки не желая да са груди а само да са леко оформени :D ходя понякога на фитнес когато намеря време и до лятото остават 3 месеца за тези три месеца искам да ги оформя и да вляза в добра форма също така и дебрата как да ги сваля и да ги стегна :)) Очаквам вашите савети
П.С ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ

FuckingFreak
02-22-2011, 11:03
коремни преси .. и повдигане от легнало положение на краката ..

LovelyGirl
02-22-2011, 11:28
Не разбирам защо толкова момичета искат да имат плочки? Не знам.. аз не виждам нищо женствено в това.Едно е да ти е стегнат корема, друго са плочките, дори и леките.
Ако ти е отпуснат корема, коремните преси само няма да го оправят.Бягането е най-добрият вариант, хем и за бедрата.Стяга се всичко и коремът ти ще стане идеален. :)

marin4itu
02-22-2011, 11:53
Със секс най-добре се стяга цялото тяло! 8-)

FuckingFreak
02-22-2011, 11:58
Не разбирам защо толкова момичета искат да имат плочки? Не знам.. аз не виждам нищо женствено в това.Едно е да ти е стегнат корема, друго са плочките, дори и леките.
Ако ти е отпуснат корема, коремните преси само няма да го оправят.Бягането е най-добрият вариант, хем и за бедрата.Стяга се всичко и коремът ти ще стане идеален. :)

На теб не ти харесват, на момичето и харесват.. За да ти е стегнат корема малко или много се личат плочките, иначе просто си слаба, а не стегната.. Авторката казва че има както да стегне така и да свали от бедрата, само с тичане няма да стане.. трябва и ограничаване от вредните храни

LovelyGirl
02-22-2011, 12:24
Да си прочела някъде да казвам на авторката да не прави плочки?
За храните е ясно..
Вариантът с тичането е много по-добър от този с коремните преси.Ако има нещо за сваляне, а ти изтъкна, че тя има, с коремни няма да го постигне.Пресите действат само са стягане, но не и за сваляне.
Не съм плюла авторката, че да я защитаваш.

FuckingFreak
02-22-2011, 12:38
Не не, мисълта не ми беше и да споря с теб, също така не съм казала, че с пресите ще свали. Съжалявам, ако е прозвучало така

BaffaLsc
02-22-2011, 13:51
Коремни преси..