PDA

View Full Version : Влюбена - загубена .. : (



Maily12
02-22-2011, 13:37
Здравйте !! Искам да ви разкажа за едноо момче в което аз се влюбих ! 1-во бяхме много добри приятели.. през лятото излизахме .. забавлявахме сее .. и така :)
Ноо започнахме училищее .. виждахме се по рядко .. но си писахме по скайп :) .. Започнахме да си говорим на темата " любов " и " секс " .. след този разговор аз започнах да се влюбвам в негоо .. всеки ден все повече и все повече го харесвах ... ЗА ПРЪВ ПЪТ СЕ ВЛЮБИХ !
:shock:
След няколко седмици той ме викна с него на купон при някакъв негов приятел ... щяли сме там да спим ... заради него аз избягах от нас и отидох на купона .. на купон той се напи и се целува с една .. аз плаках :(
Но си казах че няма смисъл и заебах тази работа :) .. момичетата си тръгнаха .. легнахме да спиме ии той легна до мен след това ми скъса дънките и правихме секс .. след този купон .. няколко месеца не си говорехме ... бяхме скарании и точно преди няколко дена разбрах че и гадже си има ... а аз все още го обичам :( ;( 9 месеца страдам ... преди няколко дена бях на един купон и го заварих там .. той беше пиян и се натискахме, а си има гаджее .. сега уж сме се сдобрили .. ноо аз трябва да го забравя някак моля ви помогнете ми не мога ве4е ... ;( :( страдамм а той си пита ** ... използва ме само за ебане :@

Maily12
02-22-2011, 13:42
искам да го забравя но не мога .. какво трябва да направя ?! ;( :(

w0sh
02-22-2011, 14:04
Но си казах че няма смисъл и заебах тази работа Smile .. момичетата си тръгнаха .. легнахме да спиме ии той легна до мен след това ми скъса дънките и правихме секс

как се прибра после?

VaMpiRKaTaaa
02-22-2011, 14:07
Избягвай контакт с него.
Излизай по дискотеки,с приятели.

AuburnKills
02-22-2011, 14:10
Остави го..
Може би за него момичетата са само носни кърпички...Единия ден ги иска, а на другия ги оставя и тръгва да търси друга :o

Maily12
02-22-2011, 14:11
Но си казах че няма смисъл и заебах тази работа Smile .. момичетата си тръгнаха .. легнахме да спиме ии той легна до мен след това ми скъса дънките и правихме секс

как се прибра после?

Еми аз живеех на близоо .. на бързоо сутринта рано ..

BlueFace
02-22-2011, 14:11
Намирисва ми на тема ебавка... :?

NomNomNom
02-22-2011, 14:13
На мен са ми късали само копче , ама целите дънки ..

Обещай му , че ще му духаш до живот , и пак ще сте заедно - поне 1-2 пъти в седмицата. Гаранция давам.
Една позната имаше подобна тактика. И тя си е сабохарактерна като теб, заради това направих асоциация.

w0sh
02-22-2011, 14:22
Както викат на запад.

Pics or it didn't happen.

Maily12
02-22-2011, 14:26
Намирисва ми на тема ебавка... :?

офф имам проблем бее !! ебавка
хах .. се едно ше се занимавам на празно да пишаа тука .. пф

Maily12
02-22-2011, 14:29
Иии не ми е скъсал целите дънки ... пък и нямаа да му духамм .. все пак се опитвам да го збравя няма цял живот да му хода по гъза а той да се ебе всяка вечер с различна ;( :( :@

FataMorgana
02-22-2011, 14:40
Иии не ми е скъсал целите дънки ... пък и нямаа да му духамм .. все пак се опитвам да го збравя няма цял живот да му хода по гъза а той да се е** всяка вечер с различна ;( :( :@

Тя се шегуваше мила. Зарежи го тоя. Не струва. Щом си има приятелка.. и пак ходи да се натиска с други. А и не говори хубаво за теб че веднага си се навила. Сори. Другия път.

BlueFace
02-22-2011, 15:07
На колко години си?

Erimu
02-22-2011, 17:10
На колко години си?
и при мен това беше първият въпрос, който ми изникна в съзнанието.

Ами ако приемем, че цялата история е вярна,няма какво друго да кажа освен - ако имаш дори и капка себе уважение го отпиши напълно и стига си се унижавала.
А, и между другото не разбрах защо сте се скарали след като сте правили секс. (ии как ти е скъсал дънките по дяволите, но да речем, че това не е важна информация)

radybt
02-22-2011, 20:05
Намирисва ми на тема ебавка... :?

офф имам проблем бее !! ебавка
хах .. се едно ше се занимавам на празно да пишаа тука .. пф

Проблемите няма да ти ги решим ние.

buzzzz
02-22-2011, 20:13
Виждаш го да се целува с друга и после спиш с него. За какво достойнство говорим.. :-D Мислех да се въздържа, ама няма. Постъпила си като глупачка и квото си си надробила, ще си го сърбаш. За него вече си лесна и употребена, не очаквай нещата да се променят. Не се занимавай и не се унижавай повече..

radybt
02-22-2011, 20:22
Виждаш го да се целува с друга и после спиш с него. За какво достойнство говорим.. :-D Мислех да се въздържа, ама няма. Постъпила си като глупачка и квото си си надробила, ще си го сърбаш. За него вече си лесна и употребена, не очаквай нещата да се променят. Не се занимавай и не се унижавай повече..

Сори, ама не мисля че като си Влюбен/а имаш толкова много акъл, нужен за асимилиране на подобна абстрахираща ситуация

painkiller951
02-22-2011, 20:46
Темата си е ебавка. Само като и видиш името с тва 12 а и тва Майли май беха тия детските актиори/певци и ти става ясно..

nerwna
02-22-2011, 21:22
Правихте секс .. Хаха :lol: :lol: Поне хареса ли ти секса.. ? :lol: :lol:

Ем,относно по проблема ти .. Намери си някое друго момче..
Момчета фуул (; :lol:

Kamelliq
02-23-2011, 07:19
що се кефиш на подеяния?

buzzzz
02-27-2011, 09:36
Виждаш го да се целува с друга и после спиш с него. За какво достойнство говорим.. :-D Мислех да се въздържа, ама няма. Постъпила си като глупачка и квото си си надробила, ще си го сърбаш. За него вече си лесна и употребена, не очаквай нещата да се променят. Не се занимавай и не се унижавай повече..

Сори, ама не мисля че като си Влюбен/а имаш толкова много акъл, нужен за асимилиране на подобна абстрахираща ситуация

По-точно като си Загубен/а нямаш толкова акъл, за да асимилираш такава ситуация. Еми и аз съм била влюбена, но не съм позволявала да ставам за подигравка ;)

Gabichkaaa
02-27-2011, 09:44
Съгласна съм с едно от първите мнения за дискотеки приятели... Също така си намери ново момче.. или поне някое е така за една вечер.. НО НЕ СЕКС!.. целувки може и евентуално да те пипа по дупето... хахаха ... Добра страна няма тук, освен че вече си жена :))

darkness848
02-27-2011, 11:57
И аз да попитам на колко си???
Както казаха по-горе, май май той вече те има за лесна... Момиче на повикване... :)
Може би си се натискала с него и сте правили секс с надеждата да се влюби в теб или нещо от този род...Не знам.. :neutral:
Нооо от това което прочетох виждам, че нямаш никакво себеуважение... :?
Виж колко ниско си паднала... Направила си грешка... Може би сега съжаляваш... Не можеш да отречеш истината колкото и болезнена да е...
Следващият път, когато пак се засечете на купон, просто го подмини и го остави да се развива... Явно за него момичетата са бройка... Намери си друг, излизай с приятели... Радвай се на живота и го забрави... :)

noname93
02-27-2011, 12:26
най-мразя такива момчета само за едното еб*** те търсят |(