PDA

View Full Version : Малко Помощ !!!!



pr0fess1onal
02-22-2011, 15:32
Хора можете ли да ми помогнете да си избера телефон,понеже не съм много наясно!
Значи много си харесах - Nokia C5-03 , Nokia C6. това са телефоните, които отговарят на изискванията ми.Трябва ми телефон най-малко 5-мегапикселова камера, да е smartphone, MP3, да има памет или поне слот за микроSD карта, Wi Fi, и да е touchscreen ! Да не надвишава 400 лева и да е на Vivacom :D :D :D Тези телефони отговарят точно поогледах тук, там и се оказа, че не са много стойностни . Хората казват, че на C5-03 софтуера не струвал и имало доста неща за изпипване, аз самия разгледах един такъв и се убедих в това, но все пак е приемлив! За C6 казват че до 2 месеца му се развалял плъзгача! Значи разгледах го и него и менюто, там други работи му са по-различни и по-лесни !

Та искам да ви попитам СТРУВАТ ли си тези телефони! C5-03 - 250лв. C6-350лв. Наистина ли C6 се разваля толкова бързо! Надявам се някои от вас да коментират с личен опит !!!

Dimityr
02-22-2011, 15:42
до колкото разбрах от хората тук операционната система симбиан въобще не е за предпочитане :) един вид тя ще умре и за това и мен ме насочиха към телефони с андроид :) но все пак ти си избираш само споделям :-o

pr0fess1onal
02-22-2011, 15:56
Е*а ли га Оп. Сис. :D :D Интересува ми дали C6 e издръжлив Защото повече се клоня към него Защото поне на мен ще ми е по-лесно да работя с него на ако слайдера му е толкова бъгнат просто няма смисъл :)