PDA

View Full Version : Помощ. Никой не ме забелязва



ani4kata6
02-22-2011, 15:57
Под никой не ме забелязва имам предвид никое момче. Кажете ми какво да правя, че поне 1 да си пада по мен.

nepowtorima
02-22-2011, 16:03
Обличай се по-хубаво, привличай вниманието.
Не насилвай нещата.. все някога ще дойде принца на бял кон и за теб... Живота е пред теб..

4efo
02-22-2011, 16:10
Не се свивай в черупката си излизай при всяка възможност срещай се с хора бъди общителна и дето се казва за всеки влак има пътници макар че в БГ железниците са в окаяно състояние :D т`ва в кръга на шегата така де външния вид има значение но не чак толкова голямо на втория етаж като няма никой колкото и да си красива няма да те търпят дълго не трябва да се комплексираш от по...."учупените" мадами бъди себе си и ще ти дойде времето.... за хубавите работи се чака много :)

w0sh
02-22-2011, 16:11
отслабни.

Или по-точно надебелей.


Промени теглото си.

Deni9688
02-22-2011, 16:32
емии излизай повече .. смени стила си .. слагай си по малко грим ии си оправяй косата ,но не прекалявай .. ако нещо не харесваш в тялото си го промени примерноо дупето или корема .. запиши се на нещо ходи на фитнес :) :) :)

TheBeliever
02-22-2011, 16:44
Харесвай се.

Ако не харесваш нещо у себе си - промени го. Ако не можеш да го промениш се научи да го харесваш.

GregoryHouse
02-22-2011, 16:46
E, постни снимка, ние откъде да знаем какво не ти е наред? 8-)
Иначе, ако се нарисуваш като KISS 100% ще те забележат и момичета и момчета... :lol:

anonymous708973
02-22-2011, 16:48
Защо не те забелязват?

Външен вид?
Прекалена срамежливост?
Обличаш се като момче?
Обличаш се като кифла?
Дръпната, кисела, мусеща се?
Вечно спиш в час?

bratignat
02-22-2011, 16:56
отслабни.

Или по-точно надебелей.


Промени теглото си.

Забелязвам, че мненията ги вадиш по-калъпи, но логически са потресващо безмислени. Когато си жаден, защо не изпиеш една лава....

Иначе, към Авторката - сигурно, е че трябва да си поддържана и да имаш, някакво реално самочувствие. Развивай се във всяка област, която можеш, всичко останало, само идва :). И не чакай кентаври и принцове - няма идеални хора.

w0sh
02-22-2011, 17:03
Забелязвам, че си мислиш, че логиката е задължително качество.

bratignat
02-22-2011, 17:09
Забелязвам, че си мислиш, че логиката е задължително качество.

Напротив, ти самият доказваш, противното. Само, че хората тук търсят, нещо работещо, а не забележително, с това, че просто го има. Но в паралелната вселена, действията ти вероятно имат и някакъв ефект. :lol:

YourBlueEyes
02-22-2011, 17:09
Както е казано по-горе ,ние не знаем как изглеждаш,какъв е характера ти и не знаем какво ти куца ,така че не мисля ,че можем да ти помогнем по някакъв начин ... :neutral:

w0sh
02-22-2011, 17:15
Доколкото забелязвам хората тук получават безкраен брой плоски и еднотипини мнения, в които да се вслушат наивно.

Колкото и да си грамотен и морален, и арт, предпочитам да не съм от тези хора, пък ако ще за сметка на вашето неразбиране.

Biiiitch
02-22-2011, 17:25
Еми, отиди огледай се в огледалото, и се разгледай отгоре до долу. Ако има нещо, което не ти харесва - работи над него. Ако ти се харесваш и другите ще те харесват.

bratignat
02-22-2011, 17:38
Визирам форумното ти присъствие - точно това показваш с него. И докато съм логнат, останалото е без значение. Anyway


Дам, това с еопитвахд а кажа накратко :D


Еми, отиди огледай се в огледалото, и се разгледай отгоре до долу. Ако има нещо, което не ти харесва - работи над него. Ако ти се харесваш и другите ще те харесват.

WaterLilly
02-22-2011, 17:50
Доколкото забелязвам хората тук получават безкраен брой плоски и еднотипини мнения, в които да се вслушат наивно.

Колкото и да си грамотен и морален, и арт, предпочитам да не съм от тези хора, пък ако ще за сметка на вашето неразбиране.
Ти добре опитваш да се цепиш от колектива, но специално това за теглото беше подъл удар под кръста.
Да кажеш на някой, че не го харесват само заради теглото, е гадно. Или ще почне да иска да отслабва, или да дебелее. А и двата варианта са на загуба.

RaisedOnRock
02-22-2011, 17:58
Режи вените.

mechtaq_za_teb
02-22-2011, 18:21
Поддържай се. Гледай винаги да се чувстваш добре в това,в което си облечена, защото това си личи. Имай самочувствие и бъди усмихната.

ScarletBite
02-22-2011, 18:22
Съгласна съм с w0sh, колкото и дебилно да се изрази. Карай по-евфемистично, бе, психоложе форумен...


Погрижи се за визията си. Отслабни или напълней, поти се във фитнеса, ходи по козметици, промени си прическата, купи си хубави дрехи, научи се да се гримираш (за последното ти препоръчвам make-up tutorial-ите в ютуб).
Взри се в себе си и открий някоя черта, която харесваш. Ако имаш красиви очи, ги подчертавай с грим. Ако гърдите ти са големи, обличай блузи с дълбоки деколтета. Дори и да е нещо по-незабележимо (като трапчинки, например) наблягай на него и го показвай често.
Същото важи и за вътрешните ти качества. Ако обичаш да четеш, демонстрирай литературна начетеност. Ако си емоционална и чувствителна, показвай се като ранима (ама без рев и лигавщини) и нежна.
С две думи - подчертай ярките си качества и силни страни, изкарай ги на преден план и не се притеснявай да ги демонстрираш. Превърни ги в облика си за пред света и нека те станат меда, на който ще кацат мухите.
Само гледай, като се поотвориш малко, да не се отприщиш съвсем и да се превърнеш в евтино кифле. Границите си постави отсега.

w0sh
02-22-2011, 18:25
Аман от буквалисти.

От мен предполага ли се да обяснявам като на дебили най-елементарните житейски истини тема след тема. Подтикнете малко това тяхно мозъче да работи и само да се сети за подходящото решение ( с леки насоки)

Иначе следващия път ще се блъсне в поредната стена, но изучените форумни мозъци няма да могат да дадат адекватно мнение на ситуацията, защото не всичко е шаблон, когато минеш 20 години. (преди това си е шаблон)

ScarletBite
02-22-2011, 18:36
Най-елементарните житейски истини са най-трудни за проумяване.
Шаблонът го има винаги, просто не го виждаш, докато не излезеш от него. На 15 не виждам границите на омагьосания кръг, в който се въртя. Ще ги видя на 20, но пък тогава ще се завъртя в друг кръг, чиито граници ще усетя чак на 30.
Хапливостта е излишна. Форумът е, за да си помагаме и да си даваме съвети - колкото и наивно да звучи.

bratignat
02-22-2011, 18:48
Аман от буквалисти.

От мен предполага ли се да обяснявам като на дебили най-елементарните житейски истини тема след тема. Подтикнете малко това тяхно мозъче да работи и само да се сети за подходящото решение ( с леки насоки)

Иначе следващия път ще се блъсне в поредната стена, но изучените форумни мозъци няма да могат да дадат адекватно мнение на ситуацията, защото не всичко е шаблон, когато минеш 20 години. (преди това си е шаблон)

Прощавай, не усетих, че си неразбрания пророк и двигател на новото време! Силно се съмнявам хората търсещи отговори да са дебили - в беда са нищо повече. Ако не можеш да помогнеш не ги довършвай.

Авторке - външния вид е важен, но без покритие е също толкова отблъскващ, както липсата му. Много не значи задължително хубаво. Балансът. Нещо което върши работа както за теб, така и за wosh. Приключих с темата.

jghgh
02-22-2011, 19:49
Сефте да не се съглася със СкарлетБайт, чак да ходиш по козметици и да почваш да се гримираш (ако не ти е в стила), не е необходимо, ама спортувай, дам, и си купувай нови дрешки.
Против съм да правиш нещо, което не ти е в стила - примерно ако не ти е в стила да ходиш разголено, няма смисъл да позираш.

За всичко останало съм съгласна,
и най-вече с шокиращите мнения на психолога, защото съм забелязала, че човек се вглежда или вслушва в нещо, когато му се каже по груб начин.
Като се напише просто мнение, човек го прочита механизирано, но ако го подразни го кара да се замисли над това ;)

Така че подкрепям иронията напълно. Тва е цял похват - и литераторите го използват, когато рисуват гротескни картини или остър сарказъм. Читателят се стряска, чувства се като ощипана госпожица и това провокира мисленето му - "абе къде е проблемът?! как да си го реша"


И те така.
Да взема и аз да пиша една психология в СУ .. 8-)

ani4kata6
02-23-2011, 14:13
http://prikachi.com/images.php?images/232/3018232D.jpg това е една моя снимка и ето една в цял ръст макар, че не съм излязла много добре http://prikachi.com/images.php?images/260/3018260K.jpg кажете какво мислите

againstyou
02-23-2011, 14:19
Мисля,че си малка.

KaPrIzZcHeTo
02-23-2011, 14:30
Мисля,че си малка.

ani4kata6
02-23-2011, 15:09
питах за външния вид, а не за възраста

againstyou
02-23-2011, 15:12
питах за външния вид, а не за възраста
Е да де и аз за тва казвам. :D

iwetto
02-23-2011, 15:18
Еми, отиди огледай се в огледалото, и се разгледай отгоре до долу. Ако има нещо, което не ти харесва - работи над него. Ако ти се харесваш и другите ще те харесват. Има нещо вярно .. ако се чувстваш лошо, лошо изглеждаш. Ходи с гордо вдигната глава и със самочувствие. Успех . . :mrgreen:

NoiseControLLeR
02-23-2011, 15:28
Бъди себе си..Все някой ще те хареса :)

w0sh
02-23-2011, 15:28
Аз ще си мълча заради риска да нанеса психически травми.

Кристалното кълбо е в мен.

jghgh
02-23-2011, 15:39
http://prikachi.com/images.php?images/232/3018232D.jpg това е една моя снимка и ето една в цял ръст макар, че не съм излязла много добре http://prikachi.com/images.php?images/260/3018260K.jpg кажете какво мислите
Емии, да, малка си, как очакват да те забелязват - ти приличаш още на дете и момчетата те възприемат като другарче, а не като мацка, която да свалят. Независимо дали обръщат внимание на приятелките ти, те едва ли го правят защото са много по-"секси" или нещо такова .. Все още зарибявките ви са "детски простотии".
Между другото, всеки като е по-малък, не е кой знае какво. Аз на твоите години не бях нищо особено, а сега смея да кажа, че се разхубавявам.

Мисля, че си малко пълна обаче. :)
Ако продължаваш да растеш по този начин, за в бъдеще ще си имаш проблеми.
Мъжете дискриминират пълните момичета. Жените дискриминират пълните момчета. Не е хубаво в тоя живот да си дебел. Не мога да си го обясня, но е така. Дебелите хора имат редица проблеми с намирането на любовта.
Плюс това ако сега запишеш спорт, докато си малка, шанса да имаш големи постижения като пораснеш е значително по-голям. Сега сигурно си много по-гъвкава и с повече възможности, отколкото ако започнеш да тренираш чак на 17 (например)

Мисля, че като пораснеш, ще станеш пиче - имаш приятно лице и след няколко години, предполагам, че ще е доста красиво.
Но се погрижи за килограмите.

osb0Rne
02-23-2011, 15:40
и аз искам помощ след като ти видях последните постове, и не определено не съм груб, просто много мразя хората които не се подържат тялото, незаивиимо дали е мъж/жена, малък/голям, просто го ненавиждам това, липса на всякакво себеуважение, предлагам ти сама да си помогнеш авторке

ScarletBite
02-23-2011, 15:49
Авъъъъй... Ти си на 12, нали?
Толкова писане за едно дете, хленчещо защо не му подсвиркват по улиците и защо съучениците му не го викат да се напива с бира в междучасията.

Изчакай 1-2 години. Междувременно свали 10-ина килограма с балансирано хранене и спорт (гладът не е добра идея). Промени си прическата. Оскуби си веждите. Разкарай тази гадна физиономия и се усмихвай повече. Научи се да се обличаш (червената грейка е кошмарна) с вкус.

ani4kata6
02-23-2011, 16:01
Авъъъъй... Ти си на 12, нали?
Толкова писане за едно дете, хленчещо защо не му подсвиркват по улиците и защо съучениците му не го викат да се напива с бира в междучасията.

Изчакай 1-2 години. Междувременно свали 10-ина килограма с балансирано хранене и спорт (гладът не е добра идея). Промени си прическата. Оскуби си веждите. Разкарай тази гадна физиономия и се усмихвай повече. Научи се да се обличаш (червената грейка е кошмарна) с вкус.
Това е доста грубо. За всички които ми казаха за килограмите вече работя по въпроса, а и не съм така заради яденето, ами заради едни лекарства. Благодаря на всички за съветите.

BlueFace
02-23-2011, 16:04
ScarletBite това, което написа е толкова вярно, колкото и е грубо xDDD

Съгласен съм и с jghgh, но е важно да не приемаш тези коментари като обиди,а по-скоро като съвети. Трябва да се научиш сама да се харесваш и да придобиеш самоувереност, защото никой не харесва несигурните хора (били те мъже или жени). Ще преживееш много любовни разочарования, но важното е да не се отчайваш :) Успех

iwetto
02-23-2011, 17:52
Емии, да, малка си, как очакват да те забелязват - ти приличаш още на дете и момчетата те възприемат като другарче, а не като мацка, която да свалят. Независимо дали обръщат внимание на приятелките ти, те едва ли го правят защото са много по-"секси" или нещо такова .. Все още зарибявките ви са "детски простотии".
Между другото, всеки като е по-малък, не е кой знае какво. Аз на твоите години не бях нищо особено, а сега смея да кажа, че се разхубавявам.







Много си прав !!! А ти малката :]] Не се притеснявай .. още си МНОГО малка .. сега растеж .. ще се издължиш, ще отслабнеш [ aко спреш да пиеш тези хапчета, които незнам за какво са ти ] , ще срещнеш толкова красиви момчета за които сега дори не смееш да си помислиш ;]] . Като по - малка приличах на кюфте xD а сега кокалите ми се виждат .. Такаче СПОКО .. всичко ще се нареди [h]

Roxie
02-23-2011, 18:26
Мисля , че на този етап е по-важно да имаш приятели , да си намериш приятели.На 12 години момчетата са такива дечковци , че им трябват поне още 5 години. :-D

ani4kata6
02-24-2011, 15:10
Споко не приемам коментарите като обиди и наистина много ви благодаря.

Dimchobg
02-24-2011, 17:05
http://prikachi.com/images.php?images/232/3018232D.jpg това е една моя снимка и ето една в цял ръст макар, че не съм излязла много добре http://prikachi.com/images.php?images/260/3018260K.jpg кажете какво мислите
Да не те обидя ама ако искаш мякое момче да те забележи отслабни и носи това елече когато станеш тънка и елегантна ама грима го остави той е само добавка към красотата за повече сексапил аз съм момче и ти казвам какво ти липсва по мое мнение :) а моралистите да ме уставят намира защото никой няма да я хареса ако е грозна и дебела тя не че е много дебела ама не в катогория мацка или нещо от сорта

apple17
02-26-2011, 23:09
като се свиваш и имаш Ниско самочувствие Определено няма да стане :) поне в моя град (който не е мн. голям) познавам момичета,които са пълни,грозновати,но харесвани и "известни" само защото са с висока самооценка ;)

MilanowPz
02-27-2011, 11:14
Пусни слух че правиш свирки и че правиш секс за или без пари .. и цялото дск ще ти е в краката

ri41
02-27-2011, 20:49
Пусни слух че правиш свирки и че правиш секс за или без пари .. и цялото дск ще ти е в краката :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: тука е истината

BlueFace
02-27-2011, 22:09
Пусни слух че правиш свирки и че правиш секс за или без пари .. и цялото дск ще ти е в краката

За съжаление не мисля, че ще и помогне :(

AntiFashionGirl
02-28-2011, 19:02
сигурно си дебела, затова те със сигурност те забелязват, но в друг смисъл - пречиш на гледката щото си огромна!

w0sh
02-28-2011, 19:09
сигурно си дебела, затова те със сигурност те забелязват, но в друг смисъл - пречиш на гледката щото си огромна!

До това откритие стигнахме отдавна.
Благодаря.

AntiFashionGirl
02-28-2011, 19:11
пак заповядай

w0sh
02-28-2011, 19:14
С удоволствие.

a1a2b3v
03-01-2011, 17:15
Ми то не е сложно бе, ти като се погледнеш в огледалото какво виждаш? Ако първоначално не се сетиш постой още няколко минутки и после си нахвърли на един лист това което ти харесва в това как изглеждаш, а после и характера.

Аз какво мисля от снимките:
1. Трябва ти друга прическа ( Не ти говоря за изправяне, къдрене и вафли, не нищо подобно!) Следващия път като отидеш на фризьор се разгледай в нета и намисли предварително какво искаш според формата на лицето -да тя има значение! И не с бретон нагоре не ти отива (нищо лично). Ако не питай някоя приятелка, чиято прическа ти харесва да те заведе при нейния фризьор и се остави на фризьора да избере вида ти само кажи каква дължина да бъде.
2. Спортувай за да се приведеш във форма и избирай подходящи дрехи, които да прикриват това, което не ти харесва.
3. Усмихвай се! Никой не обича намръщени хора.. под никой имам в предвид наистина никой!!

Айде успех! :)

kinkygirl
03-03-2011, 12:19
истината е че ако ти самата имаш отрицатлно мнение за себе си и другите ще мислят това за теб,и може би ако спреш да се самообвиняваш и комплкесираш може и да се получи!за'тва главата горце и търпцение-за всичко си има време и място! ;) Успех маце! :-P

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 13:05
истината е че ако ти самата имаш отрицатлно мнение за себе си и другите ще мислят това за теб,и може би ако спреш да се самообвиняваш и комплкесираш може и да се получи!за'тва главата горце и търпцение-за всичко си има време и място! ;) Успех маце! :-P

Най-умният пост,който чух до тук.
ПП.Авторке повечко секс ще те оправи..

yeeee
03-03-2011, 15:57
Сладка си .. малко грим и нова прическа ще направят чудеса.Облеклото ти е под всякаква критика.Дънките са ужасни.Бъди по-модерна,купи си нови дрехи.Мисля,че трябва да свалиш няколко килограма... изправи си косата и си направи обем.Ако си сложиш малко молив и спирала ще подчертаеш очите ти,много са хубави.Можеш да си почистиш веждите.Препоръчвам ти да отидеш на козметик или някой по-голям да ги пооправи.Трябва да се поддържаш :)