PDA

View Full Version : Една от най-добрите ми приятелки



SexyChick7
02-22-2011, 17:20
Здравейте :P казвам се Каролина от София 11 клас какот и да е та една от най-добрите ми приятелки, Ралица с която се познаваме от 8 клас тази година ми сподели че от тази година е запчнала да има по-различни чувства към мен - което отначало ме отврати щото аз леко си падам хомофоб :D и след нейните думи аз също започнах да е чувствам по-странно до нея , появи се желанието да съм с нея или да си говорим по тела по-често което и е старнно щото винаги съм имала връзки с момчета дори и сега имам сериозна връзка от две години с момче и въпроса ми е странно ли е че може да се чувстваш палко по-различно до енда от най-добритети приятелки :D :-o 8)

mkio
02-22-2011, 18:09
Нормално е, след като ти е споделила какво чувства и ти да се замислиш за отношението си към нея. Но може би е нещо временно :-D

SexyChick7
02-22-2011, 18:23
Нормално е, след като ти е споделила какво чувства и ти да се замислиш за отношението си към нея. Но може би е нещо временно :-D

значи може би не е странно, защото аз винаги съм била с момчета не съм имала нищо с момиче

MegiBoOm
02-22-2011, 18:25
Всичко си зависи от теб и от това какви "наклонности" имаш към дадения човек :)

SexyChick7
02-22-2011, 18:33
въпроса е че когато съм до приятеля си се чувствам отлично, но когато съм до нея е някак си не зна може би любопитство от това което мже да стане въпреки че икокото пъти да си го представям не чувствам нищо

snekity94
02-23-2011, 04:02
Когато Си с Момиче е мн0го По Различно И хубаво :smt007

SexyChick7
02-23-2011, 18:25
Когато Си с Момиче е мн0го По Различно И хубаво :smt007

ти била ли си :-o с какво е по-хубаво от това да си с момче

snekity94
02-24-2011, 03:51
Когато Си с Момиче е мн0го По Различно И хубаво :smt007

ти била ли си :-o с какво е по-хубаво от това да си с момче

Ами била съм . Приятелки Сме Но в Същото Време си позволяваме и друго ......:oops: хуваво е и Няма нищо общо с момче не знам как да Опиша разликата :D А ти искаш ли тфа което иска и тя или..?

lixofana
02-24-2011, 06:33
Явно е просто някакъв интерес към това какво би могло да се случи, който няма да трае дълга. Не се шашкай!

VaMpiRKaTaaa
02-24-2011, 06:42
Пробвайте се с нея.
Отначало не казвайте на момчетата.
Нищо не губите.

SexyChick7
02-24-2011, 11:51
Когато Си с Момиче е мн0го По Различно И хубаво :smt007

ти била ли си :-o с какво е по-хубаво от това да си с момче

Ами била съм . Приятелки Сме Но в Същото Време си позволяваме и друго ......:oops: хуваво е и Няма нищо общо с момче не знам как да Опиша разликата :D А ти искаш ли тфа което иска и тя или..?


ами напоследък мисля че да :oops:

SexyChick7
02-24-2011, 11:52
Явно е просто някакъв интерес към това какво би могло да се случи, който няма да трае дълга. Не се шашкай!

и аз така мисля, но тя ме прегръща и веднага ми става приятно дали и това ще изчезне :D :o

SexyChick7
02-24-2011, 11:53
Пробвайте се с нея.
Отначало не казвайте на момчетата.
Нищо не губите.

ами приятелите :-o

VaMpiRKaTaaa
02-24-2011, 12:41
Пробвайте се с нея.
Отначало не казвайте на момчетата.
Нищо не губите.

ами приятелите :-o
Отначало не им казвайте в пробният период.

SexyChick7
02-24-2011, 13:07
Пробвайте се с нея.
Отначало не казвайте на момчетата.
Нищо не губите.

ами приятелите :-o
Отначало не им казвайте в пробният период.

благодаря ти все пак ще видим

snekity94
02-25-2011, 01:15
Когато Си с Момиче е мн0го По Различно И хубаво :smt007

ти била ли си :-o с какво е по-хубаво от това да си с момче

Ами била съм . Приятелки Сме Но в Същото Време си позволяваме и друго ......:oops: хуваво е и Няма нищо общо с момче не знам как да Опиша разликата :D А ти искаш ли тфа което иска и тя или..?


ами напоследък мисля че да :oops:

Ами какво чакаш опитай :P
Но Не Казвай На Приятелите си . Сигурна съм че ще Ви Хареса..
А ти каза ли и че също Искаш или...още не?

SexyChick7
02-26-2011, 09:42
Ами какво чакаш опитай :P
Но Не Казвай На Приятелите си . Сигурна съм че ще Ви Хареса..
А ти каза ли и че също Искаш или...още не? [/quote]

ами вчера и казах нали за промяната написледък и тя ме целуна и смисъл може да се каже че ми стана приятно :o и тя ми каза че не се страхува да опита с мен и също че не иска да казваме на никого но аз още не съм и дала отговор :Х

MegiBoOm
02-26-2011, 09:47
охх...ти пък сякаш момчетата са свършили... :D
Ся не те упреквам, прави каквото си знаеш, ама да ти кажа, че е тъпо от твоя страна да се зарибяваш с момиче!
Въпреки, че те насърчават, аз мога да ти кажа обратното - по-добре си запазете приятелството и не ставай лесби!

SexyChick7
02-26-2011, 09:54
охх...ти пък сякаш момчетата са свършили... :D
Ся не те упреквам, прави каквото си знаеш, ама да ти кажа, че е тъпо от твоя страна да се зарибяваш с момиче!
Въпреки, че те насърчават, аз мога да ти кажа обратното - по-добре си запазете приятелството и не ставай лесби!

е точно де няма да си зарязвам гаджето заради нея абсурд :grin: просто ми е интересно но гажето си няа да оставя :lol:

snekity94
02-26-2011, 10:37
ами вчера и казах нали за промяната написледък и тя ме целуна и смисъл може да се каже че ми стана приятно :o и тя ми каза че не се страхува да опита с мен и също че не иска да казваме на никого но аз още не съм и дала отговор :Х


Радвам се че ти е станало приятно :grin: отговори и.. мн0го по приятно е от колкото с момче :oops: . [/b]

MegiBoOm
02-26-2011, 14:03
ами вчера и казах нали за промяната написледък и тя ме целуна и смисъл може да се каже че ми стана приятно :o и тя ми каза че не се страхува да опита с мен и също че не иска да казваме на никого но аз още не съм и дала отговор :Х


Радвам се че ти е станало приятно :grin: отговори и.. мн0го по приятно е от колкото с момче :oops: . [/b]

ОМГ! Престани...тва, че ти си би, не значи, че и момичето ще стане! Не виждаш ли, че казва, че не би зарязала приятеля си за нея!

И ъм...що и казваш кво да и отговори???

snekity94
02-26-2011, 14:06
^ Тебе пък да съм Ти Искала Мненето??????? Я си трай!!!!!!
и не Спами в Темата на Момичето!

MegiBoOm
02-26-2011, 16:15
^ahahahhaaa....не си ти тая дет ще ми казва да трая ясно!
И не спамя по темата, защото изразявам мнение....

:razz:

ИИ това,че си лесби и ти е по-хубаво с момиЧЕТА никой не го засяга и никой не те кара да подкокоросваш момичето към твоите подвизи! :? :? :?

SexyChick7
02-26-2011, 16:45
^ahahahhaaa....не си ти тая дет ще ми казва да трая ясно!
И не спамя по темата, защото изразявам мнение....

:razz:

ИИ това,че си лесби и ти е по-хубаво с момиЧЕТА никой не го засяга и никой не те кара да подкокоросваш момичето към твоите подвизи! :? :? :?

дадох и да се разебере че помежду ни няма как да стане ние можем да сме си френд но нищо повече сега на мен не ми пречи, ако на не яи пречи нейн проблем 8)

под приятно нямах предвид някаква въбуда ....

snekity94
02-26-2011, 17:02
Aми наистина Губиш защото Не Знаеш Колко Е Приятно..нищо Нямаше Да Загубиш Ако Опиташ :P

Fiction7577
02-26-2011, 17:11
Aми наистина Губиш защото Не Знаеш Колко Е Приятно..нищо Нямаше Да Загубиш Ако Опиташ :P

Добре де, що не спреш да я насърчаваш за нещо което не иска? Мега тъпото.

Нека си стои с приятеля си, явно тя си е хетеро и тази "тръпка" е била

само временна, което е по-добре, отколкото да е лезбийка! :booooomb: :booooomb:

SexyChick7
02-26-2011, 17:49
Aми наистина Губиш защото Не Знаеш Колко Е Приятно..нищо Нямаше Да Загубиш Ако Опиташ :P

Добре де, що не спреш да я насърчаваш за нещо което не иска? Мега тъпото.

Нека си стои с приятеля си, явно тя си е хетеро и тази "тръпка" е била

само временна, което е по-добре, отколкото да е лезбийка! :booooomb: :booooomb:

аз даже леко си падам или падах и аз не мога вече да определя - хомофоб ...

lovedanity
02-26-2011, 18:57
А пък аз не мога да си представя да излизам с момиче :o смисъл че ми звучи някак против природата :shock:

yeeee
02-26-2011, 19:39
А пък аз не мога да си представя да излизам с момиче :o смисъл че ми звучи някак против природата :shock: да..супер отватително е .. :(

SexyChick7
02-26-2011, 20:30
А пък аз не мога да си представя да излизам с момиче :o смисъл че ми звучи някак против природата :shock: да..супер отватително е .. :(

същото .... :-&

snekity94
02-26-2011, 22:49
А пък аз не мога да си представя да излизам с момиче :o смисъл че ми звучи някак против природата :shock: да..супер отватително е .. :(

същото .... :-&


Oox Има Ли въобще Смисъл Да Се Занимавам С хора живеят още в Миналия Век :D
Против Природата било.....на баба ми приказките :?
съжалявам н0 В този Форум Сте мн0го Задръстени всички в всяка тема се убеждавам :-D

MegiBoOm
02-27-2011, 09:11
Ааааааама, че си т*пааа..... :grin: :grin: :grin:

Ти акъл имаш ли - ммм, явно не! Според твоята логика, тези които не са обратни живеят в миналия век, така ли? Ами, ако е така - супер, даже ще се радвам,че живея в миналия век!

Много се дразня на хора, които имат като твоето мислене!Благодаря се, че не всички сме такива....

TrickyAngel
02-27-2011, 09:32
Фактически ако не кажеш на приятеля си, че имаш чувства към момиче и че си я целувала и прочие ще си е чиста изневяра. А като гледам, извинявай ако прозвучи грубо, това е някаква моментна прищявка. Недей наранява нито момичето, нито приятеля си. Не е нужно да пробваш нещо, за което не си сигурна. Аз съм 'би' и ти казвам, че нито на приятелката ти ще ѝ е приятно ако я отхвърлиш в един момент, нито на гаджето ти ще му е приятно, че не си му казала какво правиш. Ако за момента ти е забавно - хубаво, но помисли за последствията от действията ти. :)

SexyChick7
02-27-2011, 10:44
Фактически ако не кажеш на приятеля си, че имаш чувства към момиче и че си я целувала и прочие ще си е чиста изневяра. А като гледам, извинявай ако прозвучи грубо, това е някаква моментна прищявка. Недей наранява нито момичето, нито приятеля си. Не е нужно да пробваш нещо, за което не си сигурна. Аз съм 'би' и ти казвам, че нито на приятелката ти ще ѝ е приятно ако я отхвърлиш в един момент, нито на гаджето ти ще му е приятно, че не си му казала какво правиш. Ако за момента ти е забавно - хубаво, но помисли за последствията от действията ти. :)

точно това ми е трудното ... аз съм наясно че на приятеля си няма да кажа нищо посмъртно, защото ако му кажа не знам как ще реагира от 2 год сме заедно но точно на тази тема и идея си нямама какво ще бъде реакцията му но все пак между мен и приятелката ми е имало само една целувка аз не "ходя" с нея, но не искам да я наранявам и нея като и бия шута така грубо - дай някакъв съвет как да се справя ...

noname93
02-27-2011, 12:24
Нормално е, след като ти е споделила какво чувства и ти да се замислиш за отношението си към нея. Но може би е нещо временно :-D

И аз така мисля..Много познатоо :-D

snekity94
02-27-2011, 14:11
супер, даже ще се радвам,че живея в миналия век!.

е..Не Се И Съмнявъъм :D :razz:

snekity94
02-27-2011, 14:14
Авторке..На Твое Място ще избера Момичето
мн0го повече ще има за какво Да Говорите И да се Разбирате :-)

MegiBoOm
02-27-2011, 14:18
супер, даже ще се радвам,че живея в миналия век!.

е..Не Се И Съмнявъъм :D :razz:

Ми много ясно! :razz:
....ОМГ СПРИ СЕ ВЕЧЕ...

SexyChick7
02-27-2011, 14:33
Авторке..На Твое Място ще избера Момичето
мн0го повече ще има за какво Да Говорите И да се Разбирате :-)

ти на колко си ? и колко време си била с момиче ?

не ме убеждавай няма да тръгна с нея :wink:

nomatterwho
02-27-2011, 17:58
Авторке..На Твое Място ще избера Момичето
мн0го повече ще има за какво Да Говорите И да се Разбирате :-)

Оф, тихо ти вече.. Сто пъти й каза да избере момичето.. не разбра ли, че ще си остане с приятеля и толкова? Спри да плямпаш колко хубаво било с момиче, като си обратна не е нужно целия форум да разбира и недей си проповядвай "религията".

snekity94
02-28-2011, 02:35
Авторке..На Твое Място ще избера Момичето
мн0го повече ще има за какво Да Говорите И да се Разбирате :-)

ти на колко си ? и колко време си била с момиче ?

не ме убеждавай няма да тръгна с нея :wink:


амии на 15 съм.
Бях в същото положение като теб за тфа Ти Го Пиша.
бях с момиче.. н0 в същото време ходих с момче но той не разбра не му казах :D и Едното няма общо с другото..различно е :) И Мога да Ти Кажа че к0гато си с момиче е мн0го п0 Хубаво и приятно :-)

Момчетата са ПРОСТИ !
Не заслужаваш да ти се подиграе както правят Всички :? няма смисъл Да Се завимаваш с някфи б0клуци ...остави г0 не се излагай !!
На твое Място Не Бих се Замисляла, и Бих тръгнала с момичето.

SexyChick7
02-28-2011, 11:17
аз съм на 17 след два месеца навършвам 18
кой ти каза че гаджето ми е боклук ? хаха и защо ако остана с него се излагам :grin: с гаджето ми съм от 2 години и няма да направя най-голямата грешка за едното му забавление да зарежа човека който обичам ... може и да е хубаво да има хора на които поече им харесва с момичета но не можете да ми докажете нито да ме убедите че едно момиче може да ми даде това което ще ми даде едно момче ....

TrickyAngel
02-28-2011, 12:27
Фактически ако не кажеш на приятеля си, че имаш чувства към момиче и че си я целувала и прочие ще си е чиста изневяра. А като гледам, извинявай ако прозвучи грубо, това е някаква моментна прищявка. Недей наранява нито момичето, нито приятеля си. Не е нужно да пробваш нещо, за което не си сигурна. Аз съм 'би' и ти казвам, че нито на приятелката ти ще ѝ е приятно ако я отхвърлиш в един момент, нито на гаджето ти ще му е приятно, че не си му казала какво правиш. Ако за момента ти е забавно - хубаво, но помисли за последствията от действията ти. :)

точно това ми е трудното ... аз съм наясно че на приятеля си няма да кажа нищо посмъртно, защото ако му кажа не знам как ще реагира от 2 год сме заедно но точно на тази тема и идея си нямама какво ще бъде реакцията му но все пак между мен и приятелката ми е имало само една целувка аз не "ходя" с нея, но не искам да я наранявам и нея като и бия шута така грубо - дай някакъв съвет как да се справя ...



Еми, какво да ти кажа... Просто ѝ кажи, че нямаш такива чувства към нея и искаш да си останете приятелки АКО това е възможно за нея.
@snekity94 - много си малка, за да решаваш, че всички момчета са боклуци ;) Дай им шанс - всеки греши, нали все пак всички сме хора :)