PDA

View Full Version : Страх от раздяла



monttitty
02-22-2011, 17:51
Здравейте на всички :-)
Моят проблем е, даже не бих мога и проблем да го нарека, но имам приятел от няма и 2 месеца и мисля, че съм СТРАШНО влюбена. Попринцип той е много по-различен от всички на неговата възраст (19) или поне от тези на които аз съм попадала.
Супер внимателен е във всичко.
Обаче аз непрекъснато се страхувам да не стане нещо, че да се скараме дори да се сдърпаме :( , никога не ми е давал повод, че може да скъса с мен и все пак ако нещо е така е на криво малко и аз се побърквам и ми става много тегаво и ми иде направо да ревна 8-) .. та не знам как да преодолея този страх

TheBeliever
02-22-2011, 18:04
Бъди по уверена в себе си. Щом е с теб значи има защо. Ако постоянно си втълпяваш колко по-добър е от теб и как не го заслужаваш сама ще прецакаш нещата.
И все пак приеми, че всичко си има край. Но нека това не ти пречи да се наслаждаваш на времето си с него.

mechtaq_za_teb
02-22-2011, 18:07
Недей си внушава. Ако наистина няма проблем в отношенията ви и не ти е дал повод да се притесняваш, спри с този страх и се отпусни.

buzzzz
02-22-2011, 20:19
И все пак приеми, че всичко си има край. Но нека това не ти пречи да се наслаждаваш на времето си с него.

ScarletBite
02-22-2011, 20:24
Наченки на чувство за собственост?
Той не е твой, за да го губиш. Заедно сте, защото се обичате и докато се обичате. Един ден ще трябва да го пуснеш - неизбежно е. Може да стане след 2 месеца, може и след 40 години, когато един от двамата умле. През времето, отредено ви да бъдете заедно, се обичайте и грижете един за друг. Когато всичко свърши - разделете се с добри чувства.
Съветвам те да не мислиш за тези неща. Просто се наслаждавай на любовта.

nerwna
02-22-2011, 21:25
Оттдай се на момента (; :-D

djipsito
02-22-2011, 23:26
Рискуваш да ти се качи на главата и да почне да те приема за даденост. По-добре не показвай прекалено чувствата си. Наслаждавай се, без филмиране, без обяснения в любов и т.н...

Защо когато всичко ви е наред си търсите излишни проблеми, заради които да си блъскате главите ?

alex4o
02-23-2011, 13:59
Трябва да спреш да се притесняваш и да си внушаваш. Така само си разваляш щастието и удоволствието от хубавата връзка. :) Успокой се и се наслаждавай. И както хората са казали "Ако нещо трябва да се случи,то ще се случи и ние не можем да направим нищо!".. :)

againstyou
02-23-2011, 14:01
И все пак приеми, че всичко си има край. Но нека това не ти пречи да се наслаждаваш на времето си с него.
Така,така.Нали не очакваш цял живот да сте заедно ?

VaMpiRKaTaaa
02-23-2011, 14:11
Бъди уверена на първо място в себе си,бъди уверена и в чувствата му.И не мисли,че ще се разделите,защото,ако го мислиш то наистина ще станe.

monttitty
02-23-2011, 14:35
И все пак приеми, че всичко си има край. Но нека това не ти пречи да се наслаждаваш на времето си с него.
Така,така.Нали не очакваш цял живот да сте заедно ?
Не разбира се, просто не знам защо така без основания ми се въртят такива мисли в главата, а пък изобщо не искам да е така! , може би защото за първи път изпитвам толкова силни чувства :o

againstyou
02-23-2011, 15:02
И все пак приеми, че всичко си има край. Но нека това не ти пречи да се наслаждаваш на времето си с него.
Така,така.Нали не очакваш цял живот да сте заедно ?
Не разбира се, просто не знам защо така без основания ми се въртят такива мисли в главата, а пък изобщо не искам да е така! , може би защото за първи път изпитвам толкова силни чувства :o
Радвай се на момента,съгласна съм с предния пост,че като си мислиш негативно наистина ще се случи.

balu4ka
02-23-2011, 15:21
Бъди по уверена в себе си. Щом е с теб значи има защо. Ако постоянно си втълпяваш колко по-добър е от теб и как не го заслужаваш сама ще прецакаш нещата.
И все пак приеми, че всичко си има край. Но нека това не ти пречи да се наслаждаваш на времето си с него.

+

lixofana
02-24-2011, 06:13
Страхът ти е напълно неоправдан. Отпусни се и се радвай на живота си. Радвай се на времето, което прекарваш с него вместо постоянно да си мислиш за това, че той може да те зареже. Щом нещата вървят добре е малко вероятно това да стане, но дори и да се случи, това няма да е края на света!!! В живота на всеки човек има раздели, но никой не е умрял от това!!

justdie
02-25-2011, 16:25
Наистина бъди уверена в себе си,защото той те харесва точно такава каквато си! И не се превръщай във вманиачена,защото момчетата не харесват прекаленото преследване , плахост в действията и т.н.
Единственият начин да сте много време заедно,ако се обичате ,е да сте себе си,а ти винаги да го радваш със собствената си съшност :oops:

Bonita1991
02-25-2011, 17:26
ммм то без сдърпвания не може :) иначе според мен не е интересно и бързо омръзва :) апък и после сдобряването е 100 пъти по - хубаво :)

apple17
02-26-2011, 23:02
аз също имам приятел,на 19,разликата е,че ходим от 9 месеца и смея да кажа...имам същите притеснения.... "ами ако утре нещо стане?" "ами ако той не е истински?" ии т.н...абсолютно същия случай като при теб.... аз адски много го обичам и държа на него иии той казва,че също ме обича там и т.н и макар че ходим от 9 месеца аз все още съм подозрителна...и надали ако 20 човека ти кажат,че трябда да му вярваш това ще промени нещата.... просто се наслаждавай и се радвай на всеки миг с него и гледай това да остава по-назад :)

GrippingBosh
02-27-2011, 08:17
Наслаждавай се на моментите ви сега заедно :) Отпусни се ,няма защо да се напрягаш.Все пак трябва и да приемеш че все някога ще се разделите,нормално е в момента да имате спречквания понякога ,неизбежно е ,при всяка връзка е така ,не може всичко да е идеално :) Правете различни неща заедно,разнообразявайте се ходете на кино,на ски ако щеш :-D прекарвайте повече време заедно и се опознавайте и просто се наслаждавай :) Притесненията ти в момента са напълно излишни! :-)