PDA

View Full Version : Най-ефектен креатин.



DownloadVirus
02-23-2011, 10:05
Казвайте пичове!Само за информация да видя от опита си какво мислите :)

fatrat
02-23-2011, 14:25
Естествено зависи какво искаш! Монохидрат без да се чудя казвам Оптимум Нютришън! Дъ бест евър креатин! Може да го комбинираш с глутамин и таурин, има го и в готова комбинация, може и отделно.
ако е за кре-алкалин all american EFX.
Други разновидности не съм пил!

DownloadVirus
02-23-2011, 14:29
Еми аз дето четох пише,че трябва задължително креатина да се приема с декстроза.

Иначе тва по принцип само при монохидрата става..Тоест като го спра и 70-80 % си отива щото е било вода..

Друго решение са буустерите..

fatrat
02-23-2011, 14:54
На колко години си?

DownloadVirus
02-23-2011, 14:57
16+

fatrat
02-23-2011, 15:01
абе ако си над 17 и половина може да измислим нещо! :)
Тва задължително с декстроза си е некой мит. Някой казват ,че монохидрат може да переш и без зареждаща ама аз си я предпочитам. Естествено зависи бъбреците ти дали ще се справят!
70-80% е много, но все пак едно 40% от качените килограми се свалят! Но идеята на креатина е да се използва когато си в застой и не да влияе пряко на масата , а косвено чрез повишаваане на силата и от там повишаване на масата.
Така бустерите-ташак работа. Начи BSN нитрикс може би е най-добрия който съм пробвал! 3х3 го пиех 2 шишета от по 180 хапа. Работата е ,че дава малко ментален фокус обаче скоро след употребата му се чувстваш отпаднал, има краш! Ако питаш мене бустера ти е послееден в списъка за качване ;)

redbul2
02-23-2011, 15:13
Пише се "най-ефективен",а не ефектен.Ефектен и ефективен са две съвсем различни неща.Монохидратът е най-ефективен за сила според мен.Той задържа и вода,която сетне се изхвърля.Креатин малатът е приятен на вкус и не драни стомаха.Понася се много добре,но е по-слаб.Не съм вземал креалкалин,който според написаното има повишено усвояване в ораганизма,заради алкалната си реакция.А комбинацията креатин+въглехидрат е препоръчвана за по-добър ефект.
Основното действие на креатините е преди всичко като енергийно вещество даващо сила.

Waterpolo1997
02-23-2011, 15:15
Така бустерите-ташак работа. Начи BSN нитрикс може би е най-добрия който съм пробвал! 3х3 го пиех 2 шишета от по 180 хапа. Работата е ,че дава малко ментален фокус обаче скоро след употребата му се чувстваш отпаднал, има краш! Ако питаш мене бустера ти е послееден в списъка за качване ;)

За jack3ed какво би казал?

Greennight
02-23-2011, 15:16
Така бустерите-ташак работа. Начи BSN нитрикс може би е най-добрия който съм пробвал! 3х3 го пиех 2 шишета от по 180 хапа. Работата е ,че дава малко ментален фокус обаче скоро след употребата му се чувстваш отпаднал, има краш! Ако питаш мене бустера ти е послееден в списъка за качване ;)

За jack3ed какво би казал?Откога па 97ми набор почнаха да разбират от креатини :shock:

DownloadVirus
02-23-2011, 15:21
Еми най-ме яд,че като го спра напълно и масата отива..

Аз знам как да го приемам колко ми трябва на ден,но не мога да разбера ето това:

http://www.silabg.com/bg/83-OPTIMUM-NUTRITION-CGT-10.html

http://www.silabg.com/bg/316-MUSCLETECH-CELL-TECH-HARDCORE.html

http://www.silabg.com/bg/144-OPTIMUM-NUTRITION-PRE-LOAD-CREATINE-COMPLEX.html

Освен креатин имат и въглехидрати..Ама аз не искам въглехидрати а креатин!!Ако искам въглехидрати ще ям ориз и макарони!

Първият пише че има само 5 грама креатин монохидрат но се чудя дали и в него няма въглехидрати и просто не се споменава..

Също така не схващам за ко пише след тренировка да се приема примерно като то ми трябва преди тренировка за да бутам яко.. :X И от само по 1 доза на ден..

Waterpolo1997
02-23-2011, 15:24
Така бустерите-ташак работа. Начи BSN нитрикс може би е най-добрия който съм пробвал! 3х3 го пиех 2 шишета от по 180 хапа. Работата е ,че дава малко ментален фокус обаче скоро след употребата му се чувстваш отпаднал, има краш! Ако питаш мене бустера ти е послееден в списъка за качване ;)

За jack3ed какво би казал?Откога па 97ми набор почнаха да разбират от креатини :shock:

Е,някой разбират,аз не.Питам какво мисли за jack3d понеже съм чел за него и се интересувам и от други мнения.Това НЕ значи, че използвам азотни буустъри,протеини,креатини и т.н.

fatrat
02-23-2011, 15:30
Еми най-ме яд,че като го спра напълно и масата отива..

Аз знам как да го приемам колко ми трябва на ден,но не мога да разбера ето това:

http://www.silabg.com/bg/83-OPTIMUM-NUTRITION-CGT-10.html


Освен креатин имат и въглехидрати..Ама аз не искам въглехидрати а креатин!!Ако искам въглехидрати ще ям ориз и макарони!

Първият пише че има само 5 грама креатин монохидрат но се чудя дали и в него няма въглехидрати и просто не се споменава..

Също така не схващам за ко пише след тренировка да се приема примерно като то ми трябва преди тренировка за да бутам яко.. :X И от само по 1 доза на ден..
Waterpolo1997 мога да ти кажа ,че джакеда е далеч от бустер мойто момче.Разгледай му съставките първо ;)

Download Virus Първо да ти обясня ,че ако искаш преди тренировка да вземаш нещио, то трябва да е енергетик! А креатина не е такъв! Пие се след тренировка за въстановяване на мускулите! Ако питаш мене добави едни амино/БЦАА-та ! ЦГТ-то е супер лично съм го пробвал и ти го препоръчвам!
Ако искаш чист креатин това е
http://www.silabg.com/bg/148-OPTIMUM-NUTRITION-CREATINE-POWDER.html

DownloadVirus
02-23-2011, 15:39
Значи и аз ти дадох този линк..И за това питам дали няма и неща друго освен креатин и просто да не се споменава?

Този креатин за колко време ми стига ?

vector2211
02-23-2011, 15:44
Естествено зависи какво искаш! Монохидрат без да се чудя казвам Оптимум Нютришън! Дъ бест евър креатин! Може да го комбинираш с глутамин и таурин, има го и в готова комбинация, може и отделно.
ако е за кре-алкалин all american EFX.
Други разновидности не съм пил!

оле аз си бях взел кре-алкин имаше просто отвратителен вкус...

fatrat
02-23-2011, 15:49
DownloadVirus ти как го мислиш екстри пък безпари само креатин е!
Тоя креатин паудър където е,зависи ква разфасовка искаш! Тоя от 600гр имаш 1 седмица- 140гр, остават ти 460. И от там секи ден по 5-10гр ти си го раздели!

fatrat
02-23-2011, 15:51
Естествено зависи какво искаш! Монохидрат без да се чудя казвам Оптимум Нютришън! Дъ бест евър креатин! Може да го комбинираш с глутамин и таурин, има го и в готова комбинация, може и отделно.
ако е за кре-алкалин all american EFX.
Други разновидности не съм пил!

оле аз си бях взел кре-алкин имаше просто отвратителен вкус...
е нормално ти кво искаш, да има вкус на блюдо от френска кухня ли? Пробвай неовкусените аминокиселини и тогава разправяй гаден вкус! +тва креалкалина е на таблетки!

DownloadVirus
02-23-2011, 16:02
Нали имат вкус на портокали лимони боровинки и пунш :lol:

redbul2
02-23-2011, 16:02
Също така не схващам за ко пише след тренировка да се приема примерно като то ми трябва преди тренировка за да бутам яко.. :X

Би трябвало да си обяснявате лесно нещата :) Креатин преди фитнес се взема за сила.След него за възстановяване на изразходвания в мускулите.Все едно си представяте,че мускулите ви са мокра дунапренена гъба.На тренировката я изцеждате,след това я потапяте във вода и тя отново се напоява,засмуква от течността.Това е зареждането на мускула и растежът му.Обаче,ако оставите гъбата и не я мокрите,тя изсъхва.В случая мускулите са изтощени и много бавно се възстановяват за следващата тренировка.

DownloadVirus
02-23-2011, 16:16
Схванах.

ПП: Гъбата ква марка е :D

redbul2
02-23-2011, 16:20
Марката е redbul 2. И това са най-добрите. :)

DownloadVirus
02-23-2011, 16:24
Значи гъбата като за начало е влажна и после аз я намокрям още повече а по време на тренировка бавно я изтисквам почти докато се изсуши и накрая взимам още една доза за да се върна в началната фаза когато беше просто леко влажна

fatrat
02-23-2011, 16:40
Значи гъбата като за начало е влажна и после аз я намокрям още повече а по време на тренировка бавно я изтисквам почти докато се изсуши и накрая взимам още една доза за да се върна в началната фаза когато беше просто леко влажна
да не ревеш после за бъбреци?

redbul2
02-23-2011, 16:55
Значи гъбата като за начало е влажна и после аз я намокрям още повече а по време на тренировка бавно я изтисквам почти докато се изсуши и накрая взимам още една доза за да се върна в началната фаза когато беше просто леко влажна

Мммм,горе долу.Не точно така,но почти :) Гъбата е била изцедена много добре и след тренировката тя засмуква много повече отколкото преди.Тоест след трена тя поглъща много повече вода(която направо се стича от нея :) ).Поглъща повече вода и хоооп,след няколко часа гледаш набъбнала.Напоена с вода е много по-голяма отпреди трена. :D

DownloadVirus
02-23-2011, 17:42
Значи гъбата като за начало е влажна и после аз я намокрям още повече а по време на тренировка бавно я изтисквам почти докато се изсуши и накрая взимам още една доза за да се върна в началната фаза когато беше просто леко влажна
да не ревеш после за бъбреци?

Що бе брат :o Две дози дневно преди и след тренировка???Не става ли?

А и трябва да взимам около 25 грама креатин на ден...

redbul разбрах горе-долу :D

Иначе четох в един форум,че мускула ставал мек като взимаш креатин щото се помпи с вода?Вярно ли е ? ;O

redbul2
02-23-2011, 18:03
Не от всеки креатин се помпи вода.Само от монохидрата.И освен това едва ли точно и единствено водата може да го направи по-мек.То от трена,ако стане като камък и какво от това,че леко омекнал след това? Не съм останал с подобно впечатление,напротив при мен става максимално твърд,след трен и малко креатин.Ама всеки организъм е различен все пак.Не знам за другите. :)

fatrat
02-23-2011, 18:19
Значи гъбата като за начало е влажна и после аз я намокрям още повече а по време на тренировка бавно я изтисквам почти докато се изсуши и накрая взимам още една доза за да се върна в началната фаза когато беше просто леко влажна
да не ревеш после за бъбреци?

Що бе брат :o Две дози дневно преди и след тренировка???Не става ли?

А и трябва да взимам около 25 грама креатин на ден...

redbul разбрах горе-долу :D

Иначе четох в един форум,че мускула ставал мек като взимаш креатин щото се помпи с вода?Вярно ли е ? ;O
Много е ! Ще фанат бъбреците, или корема! Слушай ме имам доста опит с тея работи! Особено ако ти е първи креатин! Трябва да взимаш 20-25 грама първата седмица разделен на 4/5 приема! След това 5-7гр креатин! Или го пиеш 0.03гр. на килограм телесна маса. По големите дози не винаги означават по-големи резултати , запомни го! 8)

DownloadVirus
02-23-2011, 18:50
0.03 е за да се задържа на "нивото" което съм но понеже се иска маса нали трябва да е 0.3/телесно кило?

Значи първата седмица взимам 20-25 грама,а после по 5-7 гр ама кога преди след тренировка ? :X

А освен монохидрата някъв друг креатин да предложиш? По време на тренировка дори и тогава си чуствам бицепса,че е мек ( в момента) след 2-3 месеца дето правих глупости и тренирах по 3 часа и половина на ден със само 2500 + калорий.Не знам-трудничка работа :X

redbul2
02-23-2011, 19:42
По време на тренировка дори и тогава си чуствам бицепса,че е мек ( в момента) след 2-3 месеца

Ще стане много твърд когато увеличиш още използваните тежести,силата си и обиколката на ръката.Сега,не искам да ти задавам неудобни въпроси какви тежести използваш.Смятам можеш да прецениш по останалите в залата,как си в сравнение с тях.И ако в нещо изоставаш, трябва си оптимизираш тренировките.

DownloadVirus
02-23-2011, 19:50
Що па неудобни въпроси?Искам максимална помощ-давам максимална информация..Въпроса е там,че преди беше по-малък,но доста твърд,сега,по-голям и мек (бицепса + трицепса)

Задай въпроси!

А и предложете и освен монохидрата други за да се види :)

redbul2
02-23-2011, 20:06
Значи,според мен причина може да бъде и едно бързо увеличаване на теглото ти. Оттам на подкожните мазнини.Виждал съм някои по-пълни съученици.Ръцете им са едни големи,но отпуснати.Защото повечето е подкожна мас.А при теб повечето е мускул предполагам,но може да има и много за чистене.Мускулите се стягат и са твърди,а мазнините не могат да се стегнат и втвърдят :D Аз писах нагоре в темата,търсиш ли креатин с добра поносимост (и не е горчив като другите) може да вземеш трикреатин малат.За по-сигурно,можеш да вземаш по една малка лъжичка от ония за сладолед,пластмасовите.Пон еже само монохидрата се взема по 5-10-20 грама,а останалите видове само по 2-3 гр максимално.Пият се повече течности.

И освен това тренирай здраво и трицепса.От него зависи обиколката на отпуснатата ръка. :)

redbul2
02-23-2011, 20:22
Задай въпроси!

Ами въпроси,въпроси. :-o Например колко см е сега ръката.И с колко кг можеш да правиш сгъване за бицепс с крив лост(щанга).Примерно 3 серии по 8-10 повторения.С 30 килограма общо(дискове+лоста) ще можеш,нали?Набирания на лост с тесен подхват правиш ли?

DownloadVirus
02-23-2011, 20:26
Знам,ама съм 77 кила и 1.82 що па да съм дебел?

Аз ти казах,че това трябва да е от тренировките около 3 месеца тренирах 6 пъти в седмицата ето така: (и това вероятно ми направи мек бицепса-трицепса)

1 ден- гърди (8 упражнения по 4 серий всяко)-трицепс (6 упражнения по 5 серий всяко) 32 серий x 30 серий
2 ден-гръб (8 упражнения по 5 серий всяко) бицепс (6 упражнения по 4 серий всяко) 40 серий x 24 серий
3 ден-рамо (8-10 упражнения по 4 до 5 серий всяко) около 40 серий
4 ден- крака (6 упражнения по 4 серий всяко) 24 серий
5 ден- гърди-трицепс - същото >>
6 ден-гръб-бицепс - същото >>

Общо казано заложих на количество не на качество

Е какво мислиш?

redbul2
02-23-2011, 20:43
Общо казано заложих на количество не на качество
Е какво мислиш?

Силно погрешен подход.Трябват ти две-три качествени тренировки седмично. С 3-4 упражнения за гърди и гръб,и по 2-3 за бицепс,трицепс и рамо.От 2-3 до 4-5 серии за всяко.Малко упражнения,но с голяма интензивност,натоварване. Тренировка не повече от час,час и половина.И почивни дни най-малко един,още по-добре два-три според случая.Мускулът расте докато почива. :)

Започва се с голямата мускулна група(гръб,гърди) и едва след това се прави малката(бицепс,трицепс).

DownloadVirus
02-23-2011, 20:44
Задай въпроси!

Ами въпроси,въпроси. :-o Например колко см е сега ръката.И с колко кг можеш да правиш сгъване за бицепс с крив лост(щанга).Примерно 3 серии по 8-10 повторения.С 30 килограма общо(дискове+лоста) ще можеш,нали?Набирания на лост с тесен подхват правиш ли?

37-38 см ми е

Сгъване за бицепс 8 кила и щангата + още 10 и 10 - 28 кила общо ама правя 2 серий другите 2 са с по 5-5 и с по 7-7 кила

Правих преди,но не съм правил от 2 месеца..

DownloadVirus
02-23-2011, 20:48
Също така да ти кажа,че е много относително да сравнявам с другите..

Има там примерно хора от години ги гледам там кой знае от кога но ми дигат по 4 кила за бицепс..

Има и други ей сега примерно като един полицай там дето е баси брат..Заема цялото огледало..
2.03 m висок 140 кила вдига 6 повторения x 210 кила от лежанка..
Не го знам кво зима..

С кого да се сравня сега??

Myrth
02-24-2011, 10:46
Тренирай сериозно 2 години по немалоумна програма (това, което си правил досега е меко казано ужасно) и тогава се оплаквай, че ти е мека ръката.

Впрочем твърдостта не зависи и толкова от стажа, а по-скоро от естеството на тренировките. Голямата плътност и железните мускули идват с големите тежести (голямо напрежение на мускула). Но не те съветвам още от началото да падаш под 5 повторения на упражнение. Аз на твое място не бих тренирал отделно ръце. Прави гръб, крака и рамо, това са основните мускулни групи. Гърдите в никакъв случай не са толкова голяма мускулна група, че да й се отделя ден, сложи я при рамото. В тях не можеш да натрупваш много реална маса и в никакъв случай не им трябват повече от 2 упражнения (аз ги тренирам с едно).

Общо взето набиране с тежест и някакво гребно упражнение със свободна тежест за гърба, клек и римска тяга за краката, някаква преса, например военна и разтваряне встрани за рамото са ти основните упражнения, от които прави 2-4 серии по 6-12 повторения. Гърдите все пак можеш да ги правиш с кофи или лежанка, трицепсът пак с кофи или с френско (препоръчвам от лег), а ако правиш набирания с тежест, забрави че ти трябва отделно упражнение за бицепс. Просто една тренировка повече от 40 мин - 1 час за мен е глупост, особено за натурално трениращ начинаещ.

DownloadVirus
02-24-2011, 11:53
Тренирай сериозно 2 години по немалоумна програма (това, което си правил досега е меко казано ужасно) и тогава се оплаквай, че ти е мека ръката.

Впрочем твърдостта не зависи и толкова от стажа, а по-скоро от естеството на тренировките. Голямата плътност и железните мускули идват с големите тежести (голямо напрежение на мускула). Но не те съветвам още от началото да падаш под 5 повторения на упражнение. Аз на твое място не бих тренирал отделно ръце. Прави гръб, крака и рамо, това са основните мускулни групи. Гърдите в никакъв случай не са толкова голяма мускулна група, че да й се отделя ден, сложи я при рамото. В тях не можеш да натрупваш много реална маса и в никакъв случай не им трябват повече от 2 упражнения (аз ги тренирам с едно).

Общо взето набиране с тежест и някакво гребно упражнение със свободна тежест за гърба, клек и римска тяга за краката, някаква преса, например военна и разтваряне встрани за рамото са ти основните упражнения, от които прави 2-4 серии по 6-12 повторения. Гърдите все пак можеш да ги правиш с кофи или лежанка, трицепсът пак с кофи или с френско (препоръчвам от лег), а ако правиш набирания с тежест, забрави че ти трябва отделно упражнение за бицепс. Просто една тренировка повече от 40 мин - 1 час за мен е глупост, особено за натурално трениращ начинаещ.

Гърдите ги слагам с бицепса..

Но не мога да се съглася с това..С 1 упражнение гърди..Смешно е просто..Това е голяма група и не става така..

Myrth
02-24-2011, 13:08
Дай ми един довод, че е смешно и аз ще ти дам 3, че не е. А гърдите не са голяма група. Гърбът и краката са. Щом дори те могат да растат с 1 упражнение, какво да говорим за гърдите.

DownloadVirus
02-24-2011, 13:17
Е говориш неразбираемо!
Гърди-голяма мускулна група!
Гръб-крака-по-голяма

Но 1 упражнение..

Дай ми пример някой известен дето е направил с 1 упражнение :D

Myrth
02-24-2011, 13:44
Е ти не си известен, защо трябва да говорим за тая категория.

Върти 2 упражнения за гърди всяка тренировка, но с различно темпо и интензивност и работата ще стане. Гилотина преса на Жиронда (лежанка към врата демек) и кофички са абсолютно достатъчни. Гърдите ми може да не са ми най-силната група, но въперки че не съм тренирал през повечето време културистично, пак си ми стоят масивни и имам канал - а не съм правил нещо ралично от лег, кофи и лицеви.

DownloadVirus
02-24-2011, 17:10
Ем брат в момента правя 5 упражнения за гърди. x 5 серий (12-10-8-6-4)

fatrat
02-24-2011, 17:40
5 упражнения са много! Трябва да намериш златната среда! За пича над тебе тя е 1-2 за мен са 4х4 ! Но в никакъв случай толкова много! Мускула артрофира ...

DownloadVirus
02-24-2011, 18:05
Добре ще правя 4 упражнения последното ще го махна.

Seattle
02-25-2011, 07:13
Директно по темата, креатина за мен е загуба на пари които биха били много по полезни ако бяха изхарчени за храна. Направих 2 цикъла, и резултат нямаше, може да съм от тези на който не им деистват такива работи, знам ли. С правилно хранене, никакви добавки не са нужни, освен ако не целиш да ставаш "изрод" (без да се обиждат ако има такива).

DownloadVirus
02-25-2011, 11:58
Директно по темата, креатина за мен е загуба на пари които биха били много по полезни ако бяха изхарчени за храна. Направих 2 цикъла, и резултат нямаше, може да съм от тези на който не им деистват такива работи, знам ли. С правилно хранене, никакви добавки не са нужни, освен ако не целиш да ставаш "изрод" (без да се обиждат ако има такива).

1-Искам да стана "полуизрод" - не искам чак на Колман да приличам ама айде на Арнолд поне axhxah :D

2-Аз не съм пробвал все още и не знам дали работи ама по принцип повечето слагат още първата седмица 1.5 kg :D

fatrat
02-25-2011, 13:13
Директно по темата, креатина за мен е загуба на пари които биха били много по полезни ако бяха изхарчени за храна. Направих 2 цикъла, и резултат нямаше, може да съм от тези на който не им деистват такива работи, знам ли. С правилно хранене, никакви добавки не са нужни, освен ако не целиш да ставаш "изрод" (без да се обиждат ако има такива).
ти си с голяма толерантност към креатина...
иначе бих ти препоръчал зоб ако не те е страх!

DownloadVirus
02-25-2011, 18:20
Момчета кажете освен креатин монохидрат какъв др креатин предлагате и да има поносим поне вкус!

fatrat
02-25-2011, 19:16
няма вкус! Не е за лиглювци :D Пробвай етил естер или етил естер малат ! Някой друг щи каже за малата, обаче етил естера си е на таблетки и не се усеща!

Myrth
02-25-2011, 20:14
Аз съм пил етил естер. Ужасен е на вкус, ама изобщо не ми пукаше и впрочем имаше файда.

DownloadVirus
02-25-2011, 20:16
Не съм чувал за подобно нещо..Линк?Нещо?

Seattle
02-26-2011, 07:18
Директно по темата, креатина за мен е загуба на пари които биха били много по полезни ако бяха изхарчени за храна. Направих 2 цикъла, и резултат нямаше, може да съм от тези на който не им деистват такива работи, знам ли. С правилно хранене, никакви добавки не са нужни, освен ако не целиш да ставаш "изрод" (без да се обиждат ако има такива).
ти си с голяма толерантност към креатина...
иначе бих ти препоръчал зоб ако не те е страх!

Нямам нужда, благодаря.

DownloadVirus
02-26-2011, 14:49
Ся намерих един сайт от Англия е.Много по-качествени продукти и излиза по-евтино от в България.

monsternutritions
02-28-2011, 10:13
Разгледай следните продукти cellmass, green magnitude имаме ги на сайта
http://monsternutritions.com/products/693
http://monsternutritions.com/products/702

като имай предвид, че в грийн маг дозите са 80, а в селмас са 40, така че първият излиза доста по-изгоден.
На който и от двата продукта да се спреш няма да сбъркаш, това са продукти, които са доказали качеството си.

DownloadVirus
02-28-2011, 12:20
И това за колко време ще ми стигне?

Парите ми се виждат много за креатин.

monsternutritions
02-28-2011, 12:59
И това за колко време ще ми стигне?

Парите ми се виждат много за креатин.

Green Magnitude стига за 80 дни или би ти струвал по 1 лев на ден, а ефекта от него не може да се сравнява с този на обикновения монохидрат.
В продукта са събрани няколко форми на креатина
Комбинация между Magnesium Creatine Chelate (MCC) и DiCreatine Malate (креатин свързан с Ябълчна киселина), които имат голямо значение за анаеробната и аеробната тренировка и са важни за производството и възстановяване нивата на аденозин трифосфат. Тази ключова комбинация има кислородоограничаващ ефект и оптимизира функцията на митохондриите за директно и индиректно повишаване на енергията при тренировка или кардио. При добавяне на Betaine Anhydrous към тази комбинация се неутрализира действието на млечната киселина и се повишава консумацията на кислород за пълно изгаряне на мазнините и използването им като енергиен източник. Taurine и Tyrosine имат широк спектър от физиологични и метаболични функции и се използват заедно с Betaine за повишаване на растежа, антиоксидацията и ергономичността

DownloadVirus
02-28-2011, 13:05
Пич това как ще е за 80 дни ?

Нали е 800 грама?

Трябва да взимам по 20-25 грама / ден ?

800/20-25 по принцип не е равно на 80

Освен ако няма някъв трик с тая креатинова формула,че не ми трябва такова количество ..

monsternutritions
02-28-2011, 14:14
20-25 гр. се взима от монохидрата и то само, ако се прави зареждаща фаза. А дозировката на Green Magnitude, е 10,4 гр. и се взима само след тренировка.
Повече подробности за теб, и за всички останали можете да получите в онлайн чата на сайта.

DownloadVirus
02-28-2011, 19:07
20-25 гр. се взима от монохидрата и то само, ако се прави зареждаща фаза. А дозировката на Green Magnitude, е 10,4 гр. и се взима само след тренировка.
Повече подробности за теб, и за всички останали можете да получите в онлайн чата на сайта.

Значи 10 грама пърната седмица и после по 4 грама след тренировка?
Иначе както монохидрата след 4 седмици, 4 седмици не взимам?
И това с колко вода го приемам.
И кой ми препоръчваш?Първия или вторият?
И последно и та остаям 8-) Доставки в чужбина правите ли ?

monsternutritions
03-01-2011, 11:03
20-25 гр. се взима от монохидрата и то само, ако се прави зареждаща фаза. А дозировката на Green Magnitude, е 10,4 гр. и се взима само след тренировка.
Повече подробности за теб, и за всички останали можете да получите в онлайн чата на сайта.

Значи 10 грама пърната седмица и после по 4 грама след тренировка?
Иначе както монохидрата след 4 седмици, 4 седмици не взимам?
И това с колко вода го приемам.
И кой ми препоръчваш?Първия или вторият?
И последно и та остаям 8-) Доставки в чужбина правите ли ?
Препоръчвам ти вторият вариант - креатинова матрица green magnitude.
Дозата е 10 гр. всеки ден и се пие в продължение на 80 дни без прекъсване, след което можеш да направиш 2 седмици почивка. Пиеш го с толкова вода, с колкото искаш, можеш да го взимаш преди ИЛИ след тренировка. Разклаща се добре дозата, преди да се изпие.
Мога да го пратя в чужбина, само при предварително плащане през Pay Pal

DownloadVirus
03-01-2011, 16:19
Нямам PayPal..Най-вероятно на Великден като се върна значи ще е.

monsternutritions
03-01-2011, 21:05
Най-добре ще е, тъй като доставката до чужбина ще е скъпа, а до всяка точка на България ще ти е 5,80 лв. Така, че като си дойдеш, влизаш на сайта и ми пишеш в онлайн чата, ще го видиш долу в дясно на страницата.
Всеки ден съм на линия, така че ще ти отговоря веднага и ще се уточним.

П.С. Честита Баба Марта на всички :grin: