PDA

View Full Version : малко предупреждение или предложение



SwEeTMuFFiN
02-23-2011, 13:38
http://www.chudesa.net/%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%BA%D 0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BD%D 0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0/

просто ми хрумна идеята за по-голямо разпространение на опасностите с трафика на хора. Знам че има служби за тази работа, но ,,повторението е майка на знанието,,. Просто измамниците прилагат добре обработена техника. Колкото да им вярвате може би 1/15 ви казва истината. както пише в сайта горе, жертвите са примамени главно в сайтове за запознанства и такива за тийнейджъри. По-застрашени са момичетата! Сайтът е строхотен, но все пак...

ТОВА НАДОЛУ НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА ГО ЧЕТЕТЕ!
МОЯ ОПИТ: Е аз не се хващам лесно, защото нямам доверие в хората. Само на един тип съм му давала скайпа след доста писане в сайта. по скайпа си разказвахме много. Като че казваше истината. Ако е бил измамник (85% съм сигурна че е такъв) се представи много убедително. Това което ми направи впечатление беше когато ми каза ,,сбогом,,, но не ме блокира (май аз не му бях допаднала), това, че не ме е отстранил е знак че е искал да му любопитствам защо ми пише такива неща. Ето такава техника прилагат измамниците. една моя приятелка си пише с един по скайп и го гледа във facebook. опасявам се, че тя ще се срещне с него :booooomb:

Ако съм ви изгубила времето- съжелявам! Но бъдете подготвени! Както на онази реклама ,,Не всеки в интернет ти е приятел,, :)
Ако има нещо неприятно в темата я махнете! :(