PDA

View Full Version : Преждевременна еякулация



SpeedRacer
02-23-2011, 13:51
Искам да споделя и да попитам , защото опита ми е доста беден в тази сфера . Та за случката/те : Официалният ми 1ви път беше миналата година (официален , защото 1-вия беше по-скоро изнасилване от грозновата жена , което помня бегло) , но официалният продължи (за моя голяма изненада) около час и горница и дори не свърших (НЕ СЕ ХВАЛЯ) !!! На скоро обаче по стечение на обстоятелства се оказах у едно момиче и започнахме там с любовни игри ала бала , а аз по едно време заспивах , но когато тя реши да "даде дом" на юнака , като го пусне в устата си , може би на 5-6 възвратно-постъпателно движение , малкия мискинин реши да я изцапа и го направи ... Въпроса ми е дали да се притеснявам , защото четох , че по някога това е за доктор куку , а може да се дължи и на умора и т.н. ПАК КАЗВАМ НЕ СЕ ХВАЛЯ :D :D

straus
02-23-2011, 15:38
Това е до настроение ;) просто трябва да се отпуснеш и да се чувстваш в свои води. Когато стигнеш до секс не мисли за това кога ще свършиш, мисли за това което искаш да направиш. Представи си, че и даваш най-страхотния секс който е виждала, ако си на път да свършиш пък гледай да си резсейваш акъла с безинтересни мисли, ударени кучета на пътя, дебели и грозни, мръсен кенеф, такива работи ;) Също можеш да забавиш темпото или направо да го извадиш и да завъртиш една шпакла докато се успокои, шпаклата задължително иначе ще изгуби интерес.
Четох също в нета за една техника за задържане, при мене имаше ефект, ако искаш пиши на лично да ти обясня, че не ми е удобно да я пиша в темата.

VaMpiRKaTaaa
02-23-2011, 16:36
При всеки мъж е различно.
Място за притеснение,няма.

radinio
02-23-2011, 17:31
Амии само аз ли съм на мнение,че в това да свършиш бързо не е чак кой знае колко срамно :? За мен когато едно момче свърши бързо е признак,че момичето адски много го възбужда и не може да се сдържи,пък после се повтаря и потретва и всички са доволни...

JustAdream
02-23-2011, 18:30
Нищо страшно не ти се е случило.Продължавай да вършееш девойките и се забавлявай :)

straus
02-23-2011, 20:37
Абе то не е страшно, ама си е хубаво да клатиш поне половин час :D И аз съм гърмял бързо с една мацка, толкова ме възбуждаше, че свърших 2 пъти за по-малко от 20 мин. Повече нямах шанс да я чукам и още ме е яд :smt090

ThisIsMe
02-23-2011, 21:24
При всеки мъж е различно.
Място за притеснение,няма.

+ ''Официалният'' ти първи път да не беше случайно пред президента
:lol: :D

lixofana
02-24-2011, 06:21
Случва се на всеки и наистина може да се дължи на много неща. Не се шашкай 8)

SpeedRacer
02-24-2011, 08:43
При всеки мъж е различно.
Място за притеснение,няма.

+ ''Официалният'' ти първи път да не беше случайно пред президента
:lol: :D

E тогава щях да съм за срам :) Просто като го казвам така ми помага да забравям онова чудовище дето се изгаври с горкото пияно момче ахаххаха :D

Благодарско за утехите :)