PDA

View Full Version : М-тел въпрос



lamcho
02-23-2011, 14:43
Абе имам няколко неплатени сметки на М-тел и сега ми спряха телефона, та въпроса ми е за всички месеци на куп ли трябва да се плати или има още някаква отстрочка? :)

AlomaLove
02-23-2011, 17:58
Абе имам няколко неплатени сметки на М-тел и сега ми спряха телефона, та въпроса ми е за всички месеци на куп ли трябва да се плати или има още някаква отстрочка? :) Няма други отсрочки трябва да платиш за всички месеци и тогава ще ти пуснат сметката. Не е задължително да даваш всички пари на веднъж, може да внасяш на няколко пъти по малки суми на сметката ще ти се пусне чак когато си платиш всичко.

lamcho
06-28-2011, 09:26
Реших да се откажа от М-тел и да не плащам задълженията си, но получих писмо в което ми дават малък срок за да оправя сметките.. иначе ще се водят съдебни дела.
Предполагам несъм единствения в подобна ситуация и искам да видя какво бихте ме посъветвали ?

GregoryHouse
06-28-2011, 17:14
Да си платиш, може би?

xxfucktheworldxx
07-19-2011, 22:16
Аз не знам как може още да се водите по акъла на М-тел !! Това са възможно най-големите мошенници. Доста отдавна се отказах от тях, а и до днес продължават да ме търсят и да ми предлагат какви ли не услуги. :x :x :o :?

LadyDi
07-20-2011, 07:01
1. Темата е на няколко месеца.
2. Темата е на грешно място.
3. Най-добре да се пита в М-Тел.