PDA

View Full Version : б*хти чудото :|



seaeyes
02-23-2011, 16:13
.................

BlueFace
02-23-2011, 16:16
На колко години си?

seaeyes
02-23-2011, 16:24
на 16 :) ...

VaMpiRKaTaaa
02-23-2011, 16:24
Дай си малко почивка.

seaeyes
02-23-2011, 16:27
Дай си малко почивка.


аз съмв почивка от доста време :D ..скучно ми е вече така като съм сама.Както се казва на 16 няма как да си видял всичко от живота но все пак мисля,че осъзнах някои неща и се промених към по добро ,да определно вече няма да оставя някаф кретен да ме баламосва не си падам вече по такива

VaMpiRKaTaaa
02-23-2011, 16:31
Ходи по дискотеки,насам натам,може да срещнеш някой интересен.
Сега си поживей.
По-натам мисли за сериозна връзка.

BlueFace
02-23-2011, 16:32
О, ти определено си членка на графата "пубери" 8-) ;)

Живей си живота пък все отнякъде ще се намери някой да те ощастливи :)

seaeyes
02-23-2011, 16:36
О, ти определено си членка на графата "пубери" 8-) ;)

Живей си живота пък все отнякъде ще се намери някой да те ощастливи :)




забавен/а си това че съм на 16 обезателно ли трябва да значи ,че не знам какво се случва едва ли не да ти имам и тъпите заключение като не помагаш не си прави труда да пишеш

BlueFace
02-23-2011, 16:44
Да, самият факт, че веднага заключи,че те нападам и превключи на "defence mode" говори много сам по себе си.

Както и:
да определно вече няма да оставя някаф кретен да ме баламосва не си падам вече по такива

Просто исках да кажа, че не си толкова голяма и помъдряла ,за колкото се взимаш ,че да говориш неща от сорта на :

имам чуеството ,че винаги съм си имала вземане даване с някфи пубери а и повечето ги имам за такива
Може би не всички са такива за каквито ги "имаш" (съмнява ме да си им дала шанс на всичките) ;)

TheBeliever
02-23-2011, 16:50
О, ти определено си членка на графата "пубери" 8-) ;)

Живей си живота пък все отнякъде ще се намери някой да те ощастливи :)




забавен/а си това че съм на 16 обезателно ли трябва да значи ,че не знам какво се случва едва ли не да ти имам и тъпите заключение като не помагаш не си прави труда да пишеш

BlueFace е прав. Пубер си. Не го приемай като заяждане, а като факт. Начина ти на писане и нещата, които описват подкрепят този факт.


Сега по темата - Не виждам къде ти е проблема. На тези години ти е време да се забавляваш с приятели и да учиш. Ако се появи някое точно момче - добре, ако не се появи - пак добре. Не се филмирай толкова. Наслаждавай се на тийнейджърските си години без да търсиш излишни драми в живота си.

seaeyes
02-23-2011, 16:51
грешиш ..не обичам да се заяждам но тъкмо и азда пусна тема и някои да я ***** !! да казвам ,че повечето се знаем малък е града и повечето ги знам какви са не казвам всички ,но все тая месри за съвета все пак :)

seaeyes
02-23-2011, 16:54
О, ти определено си членка на графата "пубери" 8-) ;)

Живей си живота пък все отнякъде ще се намери някой да те ощастливи :)




забавен/а си това че съм на 16 обезателно ли трябва да значи ,че не знам какво се случва едва ли не да ти имам и тъпите заключение като не помагаш не си прави труда да пишеш

BlueFace е прав. Пубер си. Не го приемай като заяждане, а като факт. Начина ти на писане и нещата, които описват подкрепят този факт.


Сега по темата - Не виждам къде ти е проблема. На тези години ти е време да се забавляваш с приятели и да учиш. Ако се появи някое точно момче - добре, ако не се появи - пак добре. Не се филмирай толкова. Наслаждавай се на тийнейджърските си години без да търсиш излишни драми в живота си.



мерси :) просто исках да споделя ,че нямам късмет в тези отношения и удължих темата за предишни момчета за да стане напълно ясно , но както и да е мс все пак

thund3rstorm
02-23-2011, 17:23
Гледай си кефа и се радвай, че си сама. Не си търси излишни драми. Ако дойде някой свестен и те обикне - добре, ама ти не се занимавай - това е моя съвет. От личен опит ти го казвам - така ще бъдеш по -щастлива...

Biiiitch
02-23-2011, 17:32
Ти така го изкара, се едно си излизала със сички момчета от града ти... :-D

Вземи си поживей малко, ше имаш време за сериозности.