PDA

View Full Version : сериaл



polyyy125
02-23-2011, 17:26
някой от вас знае ли сериaл подобен нa supernatural в който да се разказва пак за демони ангели и тн :)

ArrowsOfDeath
02-23-2011, 17:34
Преместих ти темата в правилния раздел.

SOSgirl
02-24-2011, 09:16
The vampire diaries е много як трябва да го гледаш.С две ръце ти го препоръчвам ! :grin: :grin: :grin:

vaniliika
02-24-2011, 12:58
The vampire diaries е много як трябва да го гледаш.С две ръце ти го препоръчвам ! :grin: :grin: :grin:

и къде викаш са ангелите и демоните във The Vampire D. :? ...
... виж The Dresden files .. казват че е интересен, аз лично изгледах само няколко епизода,нещо не успя да ме грабне, но е само 1 сезон, :) и то 12 серии ..

ArrowsOfDeath
02-24-2011, 14:01
Sanctuary мисля, че беше такъв сериал.

SOSgirl
02-24-2011, 17:02
The vampire diaries е много як трябва да го гледаш.С две ръце ти го препоръчвам ! :grin: :grin: :grin:

и къде викаш са ангелите и демоните във The Vampire D. :? ...
... виж The Dresden files .. казват че е интересен, аз лично изгледах само няколко епизода,нещо не успя да ме грабне, но е само 1 сезон, :) и то 12 серии ..

Ами вампирите не са ли един вид демони? Апък ако искаш специално за ангели да се разправя гледай Паднали ангели,ама този дето е от 2006-2007.Мини сериал е от 3 епизода всеки епизод е по 1 час.

gabri3lla
02-24-2011, 18:20
Герои.
Не съм го гледала,ама мисля,че е подобен.

vaniliika
02-24-2011, 19:40
The vampire diaries е много як трябва да го гледаш.С две ръце ти го препоръчвам ! :grin: :grin: :grin:

и къде викаш са ангелите и демоните във The Vampire D. :? ...
... виж The Dresden files .. казват че е интересен, аз лично изгледах само няколко епизода,нещо не успя да ме грабне, но е само 1 сезон, :) и то 12 серии ..

Ами вампирите не са ли един вид демони? Апък ако искаш специално за ангели да се разправя гледай Паднали ангели,ама този дето е от 2006-2007.Мини сериал е от 3 епизода всеки епизод е по 1 час.

еми по принцип може да са се каже че вампирите са демони,но във Supernatural мн ясно се прави разликата м/у демони ( т.е войската на Луцифер) и вампири и затова предполагам че тя има в предвид точно това... :)

mimitu
03-01-2011, 13:26
И аз бих ти препоръчала Дневниците на вампира ( the vampire diaries) но любимият ми сериал изобщо тва са чародейките там има всичко което ти искаш:ангели,демони,вещици и прочие.То са 8 сезона и ги има всичките в замунда със бг субтритри.До 5 сезон са с бг аудио щото ги даваха по диемата.Изтегли си го препоръчвам ти го и дано ти хареса :)

SmAllViILee
03-01-2011, 13:40
и аз съм Огромна фенка на Свръхестествено ( с главно "о" ) и също гледам Смолвил .. то няма демони и такива неща , но ме грабна като Supernatural :grin:

DesireToFire
03-01-2011, 15:01
Охохо, колко много съм гледала, но не им помня особено имената, трябва да се поразровя.
Сещам се за: Reaper и Being Human