PDA

View Full Version : Не знам какво да правя ..



karsy
02-23-2011, 17:33
Здравейте .. Имам е*аси проблемаа .. Значи от няколко седмици си пиша с едно момче , което харесвам и наистина по много си пишехме .. Но напоследък той пише по - малко ( м/у другото той пише от телефона от няколко дни , защото компа му е прецакан ) , но преди 2 - 3 дни пак пишеше от телефона, но пак си пишехме .. Забравих да спомена , че една моя така наречена "приятелка" също го харесва ( той знае за нея и пак си пишат ) , но за напоследък не знам. Аз му пиша и без никакъв отговор .. Не знам дали е разбрал че го харесвам и да не пише за това или пък нещо друго .. Моля ви кажете ми как да постъпя , смисам да му пиша нещо СМС или нз .. моля ви за севетии .. :))

TheBeliever
02-23-2011, 17:37
Звънни му и го покани на кафе. Има живот и извън интернет. И той е по-забавен.

BlueFace
02-23-2011, 17:41
Не знам за проблема, ама имаш Е*АССИИ правописа :? :? :?

Покани го да излезете и му намекни, че го харесваш...
Хора,спрете да живеете в интернет, нещата трябва да се случват в реалния свят, не във виртуалния :)

VaMpiRKaTaaa
02-23-2011, 17:46
нещата трябва да се случват в реалният свят
Съгласна.

nepowtorima
02-23-2011, 18:01
Имаш ли 12-13? ... И така де.. Еми общо взето ако не излезете и не си допаднете нищо не може да стане само по чата.. И при мен е така - не ми пише 2-3 дена и аз не му пиша и после той сам се сеща за мен, така че изчакай да видиш дали ще се сети за теб. Имай малко търпение пък и ти... Всичко с времето си, а и няма откъде да знае, че ти го харесваш...

djipsito
02-23-2011, 22:50
Виртуалното е част от реалноста вече...от няколко години... докога ще ги разделяте ?
Иначе съм съгласна, че не трябва всичко да става виртуално, щом като лесно може да е реално.
Не се впрягай и не му пиши, той ако иска и ако те харесва сам ще те потърси.

DarkTemplar
02-23-2011, 23:02
Виртуалното пространство е хубава среда за запознанство и лек флирт, но по-нататък е задължително да се мине извън него. Пък и определени погледи, жестове няма как да се забележат в нета. ;)

Предложи му да излезете.

Nakadah
02-24-2011, 02:40
Питай го защо не те харесва

lixofana
02-24-2011, 05:49
Може да има хиляди причини, поради които да не ти пише. Така че не се шашкай. Изчакай още няколко дена, в които недей да му пишиш, за да видиш дали той ще те потърси. Ако го направи го покани да излезете. По скайп нищо не става. Ако не те потърси, пробвай да му пишеш ти и ако продължава да не ти отговаря, просто се откажи от него. Има толкова много други хора!