PDA

View Full Version : Моля ви помогнете!



ivisweety96
02-23-2011, 17:56
Моля ви помогнете ми! Правихме изненадващ тест по немски, аз съм отличничка, но в момента се моля за 4! Ами ако имам по-малко, това ще е първата ми 3-ка, как да обясня на наште, какво да правя! :booooomb: :( :( :( :( :( :(

anonymous546178
02-23-2011, 18:19
Щом след изненадващ тест оценката ти пада, значи не си отличничка, а зубърка, така го обясни

meganet
02-23-2011, 18:25
Оф много ме дразнят такива родители кво като ще имаш 3-ка?Не винаги ще имаш 5-6 ;)

Colouring
02-23-2011, 19:53
Еми,дори и двоика да получиш,какво от това?
И аз уж винаги се старая да имам хубави оценки,ама понякога правя издънки... и си понасям последствията.
Една лоша оценка?Какво толкова.Просто се постараи да не се повтаря повече и другия път,дори пак да направите изненадваща контролна,бъди готова.Винаги си учи и няма да имаш лоши оценки.
Относно това с родителите ти-не вярвам те да са имали само 6тици като ученици.Една слаба оценка не е болка за умиране.. Винаги можеш да си я поправиш,а и няма значение какви са ти оценките,а какво имаш в главата си.

RaisedOnRock
02-23-2011, 20:37
Успокой се,ще я оправиш.
И не крий от вашите,обясни им,че ще я поправиш.
Плюс това не си сигурна колко имаш.

Loreena1McKennitt
02-23-2011, 21:06
Щом след изненадващ тест оценката ти пада, значи не си отличничка, а зубърка, така го обясни
+1

ivisweety96
02-24-2011, 12:03
Благодаря ви, наистина ме поуспокоихте. Родителите ми не са от най-строгите, но аз просто съм свикнала и в училище ще ме спукат от подигравки. А на тези, според които съм зубърка ще им кажа, че не съм такава и само немския ми е проблемен предмет. Например днес имахме изненадващ тест по английси, който беше изключително лесен, според мен, така че... Утре излизат резултатите, наистина ви благодаря. :)

WishICouldForgetYou
02-24-2011, 13:57
:lol: :lol: Oh, dear god! Момиче... изобщо не ти личи, че си 8 клас, честно. Я се стегни малко :lol: