PDA

View Full Version : Харесва ли ме или ме мрази?



itsnotevenaboutyou
02-23-2011, 19:03
Накратко: след като ме попитаха дали го харесвам пред самия него, той не ми проговори повече. По-късно ми каза, че ме мрази. Някои ми казват, че ме е харесвал, други, че съм го засегнала. Какво мислите вие?

TheBeliever
02-23-2011, 19:06
А като те попитаха ти какво отговори?

Yancheto
02-23-2011, 19:09
А ти какво отговори?
Ако си казала да, не би следвало да е засегнат и да те мрази... По-скоро или те харесва и го е срам, или не те харесва и не иска да ти дава напразни надежди. Би трябвало да можеш сама да прецениш. Ако си казала не, явно си засегнала самочувствието му.

itsnotevenaboutyou
02-23-2011, 19:09
:oops: :oops: Излъгах, че не го харесвам, защото ме беше срам да му кажа...

Yancheto
02-23-2011, 19:12
Помоли го да излезете някъде само двамата, без група нахални зяпачи и да се изясните. Обидил се е, а щом е реагирал така, значи сигурно има нещо към теб. Не се връзвай на думите, че те мрази.

jghgh
02-23-2011, 19:22
:oops: :oops: Излъгах, че не го харесвам, защото ме беше срам да му кажа...

Така...

Най-вероятно това лапе те харесва и е очаквало утвърдителен отговор на въпроса дали го харесваш. Възможно е да е много горделив и да си е мислел, че ти го харесваш (т.е. да е знаел това). След отказа ти се е объркал, гордостта му е била наранена, почувствал се е глупак, че си е мислил, че го харесваш, почнал е да те обижда.
Това само показва, че е неуверен в себе си и че е пълна лапетия. Не че ти не си лапетия де.
Не знам тия простотии колко трябва да сте годишни, за да ги правите?

Между другото, реагирал е доста неуравновесено, не знам дали ти трябва точно такъв :-o
Oт друга страна не разбирам защо ти си излъгала, че не го харесваш и не му показваш поне малко какви са ти намеренията?

VaMpiRKaTaaa
02-23-2011, 19:24
Не те мрази,а е афектиран.
Обясни му как стоят нещата,на САМЕ.
ПП. 8-) jghgh
Пак пусна 'предаването' ''Размисли и страсти'' в горният пост.
:D

BlueFace
02-23-2011, 19:29
Хубаво е да си на 12 :grin: :grin:

lixofana
02-24-2011, 05:55
Поговори с момчето. Попитай го защо ти се сърди и му признай, че го харесваш. Щом толкова се е засегнал от отговора ти, авно и той има чувства към теб.

martina1501
03-05-2011, 17:42
Според мен момчето се е засрамило :D :D

xXcvetityXx
03-05-2011, 17:45
пълни идиоти са момчетата писнало ми е от идиоти като тоя дето не ти е приоговорил повече... :-x


_____________________________________

http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs2/1867053_o.gif

ScarletBite
03-05-2011, 19:02
Душичке златна, ти си го резнала супер брутално, че и пред публика. :lol: Каква реакция очакваш? :lol:
Всеки мъж, пък бил той и 12-годишен, е изтъкан от 90% его. Естествено, че ще се държи така.

Цялата ситуация е супер тъпа. И аз да бях, нямаше да си призная чувствата пред 10 човека. Ама не е трябвало да отричаш.

Cheer up сега, станалото станало. :) Колко още ще имаааа... :wink:
Най-обичам да давам музикални поздравчета. :P ЦЪъЪЪъъЪЪъъК! (http://www.youtube.com/watch?v=1H4wgcXh1u4&feature=related)

XxNymphetaminexX
03-05-2011, 19:08
Хубаво е да си на 12 :grin: :grin:
+ :lol:

--

Иначе... засегнала си го и сега си го връща : )) Харесва те.. говорете на саме !

nepowtorima
03-05-2011, 19:18
момче по-голямо от мен се е сърдил по същия начин, но все пак беше по-сериозно.. та какво остава за някакво на по-малко години ..

та.. явно си го засегнала, винаги съм давала съвет на по-малки приятелки, че не е хубаво да отричаш дори и той да не те харесва... не е хубаво да се лъже, дори и да е за такова нещо.. извикай го и му кажи, че го харесваш и си реагирала така, защото те е било срам..

yeeee
03-05-2011, 19:36
Мила,той те харесва и след като си казала,че не го харесваш може би си го наранила.Поговори с него и признай,че го харесваш.

xxcherry
03-05-2011, 20:03
Дамммм,харесвал те е.
Обясни му нещата.Кажи, че просто те е било срам пред толкова много хора и че го харесваш. Дано се оправите.

autumn666
03-05-2011, 21:25
:D :D Баси проблемите, заклевам се...
Очевидно, той те харесва. Станало му е кофти кат си го резнала, обясни му го така де... кажи му, че го харесваш, ама си казала не, защото те е било срам о.О Той трябва да разбере, ако наистина те харесва.

kinkygirl
03-06-2011, 13:28
по-добре си поговорете обясни му как стоят нещата,попитай го той какво изпитва към теб.. и може ако имаш късмет нещата да се обърнат в друга насока.. :):) действай и по-смело.. :) желая ти късмет! :)

Hilary_
03-06-2011, 13:59
тц .. и как по точн оние трябва да знаем какво чувства той?????? ](*,)