PDA

View Full Version : Моля помогнете - Търся един филм ! ( Китайски филм ) #



HypnosisTM
02-23-2011, 19:34
Здравейте :-$ ! Наскоро по Тв7 гледах един филм китайски беше , но с бг звук.И общо заето филма се разказваше за едно момиче предците и са били велики войни който са се сражавали с злото. И се появява един монарх който я учи и защитава от злото.Първоначално тя не му вярва ( както се очаква ) после след известно време се случват някой пара нормални неща и почва обучението си. Моля ви това е което знам другото са само детайли.Щях да забравя той я учи на Кун-Фу и тя имаше проблем с ученето , но той и показа как да прави медитация и тя изкарва изпита по История за Китай - монарха и помага за уроците и така .. Само знам че филма започваше с нещо мисля , че беше - Уан фу : Завръщането , но немога да го намеря сигурен съм , че имаше нещо такоз : Завръщането ама първото име :( .. Ако някой го е гледал случайно моля да ми помогне или да потърси информация за този филм.Аз търсих , но не намерих ако някой намери нещо дори картина моля да я пуска тук в темата или поне линк :) Мерси предварително ще наблюдавам темата. 8-[ Но за сега чао от мен :smt039 ..

MissDeadly
02-24-2011, 15:12
Питай във форума на http://animes-bg.com може би някой ще се сети :)

SHINee
02-24-2011, 20:54
Сещам се за кой става въпрос, не е китайски - американски е.
Казва се Wendy Wu: Homecoming Warrior

SmAllViILee
03-01-2011, 13:18
ако във филма ти участва Лондон Типтън от филмчето Зак и Коуди значи е този който спомена SHINee