PDA

View Full Version : Не ме забелязва



Seleth
02-23-2011, 19:43
Здравейте,
най-сетне се регистрирах в сайта,но да видим дали някой ще ми помогне :)
Така де аз съм момче на 14 години,миналата година кандидатсвах и сега съм в ново училище и нови хора.Харесах си едно момиче от съседния клас,чакаме всеки ден на спирката,в добри приятелски отношения и дотук с хубавото.От много момичета съм се отказал,но този път нямам това намерение.Въпросът ми е какво да правя за да ме забележи че я харесвам?Държа се мило с нея,угаждам им ако някога поиска нещо ама не забелязва.Ще бъда изключително доволен ако някой може да ми помогне.Благодаря за вниманието.

П.С Извинявам се ако съм объркал темата,все още съм нов с сайта. :)

BlueFace
02-23-2011, 19:52
Заговаряй я, завързвай разговори.Покани я на среща, излезте, прави и комплименти и т.н. Не е нужно да отидеш и при нея и да и кажеш "Харесвам те" 8-) , прави и намеци, покажи и го ;)

Seleth
02-23-2011, 20:01
Постоянно си разговарям,правя и комплименти,но малко съм срамежлив като става въпрос да каня някой и това ми е проблем.И ако излезем незнам кaкво да и кажа :(

pricelessxv
02-23-2011, 20:15
eх, срамът не е хубаво нещо :? Сваляй я бе, момче! Покажи и по някакъв начин, че я смяташ за повече от приятелка. Е, не казвам да се фукаш примерно каква бройка гаджета си имал, или нещо от сорта, но както казах - опитай се да я свалиш :)

bratignat
02-23-2011, 20:30
Заговаряй я, завързвай разговори.Покани я на среща, излезте, прави и комплименти и т.н. Не е нужно да отидеш и при нея и да и кажеш "Харесвам те" 8-) , прави и намеци, покажи и го ;)

Не толкова комплименти - просто и показвай, колко ти е приятно с нея. Бъди себе си. Тогава можеш само да успееш.

relax4o
02-23-2011, 20:35
Е, не казвам да се фукаш примерно каква бройка гаджета си имал, или нещо от сорта

Това по-скоро ще отдръпне момичето от него.

А за срама... премахни го, поемай рисковете, защото така като те е срам, сам виждаш, че нищо не печелиш. Както казаха по-горе, прави и комплименти, бъди по-отворен(не да се фукаш с нещо, а да бъдеш по-разговорлив). Няколко пъти като я поканиш би трябвало да разбере намека, че имаш нещо към нея. Така че, кажи ЧАО на срама и право напред. Както се пее "Секс тактика на практика", макар и да не е точно същото като в твоя случай, но все пак ключовата дума е "практика".

BlueFace
02-23-2011, 20:38
Заговаряй я, завързвай разговори.Покани я на среща, излезте, прави и комплименти и т.н. Не е нужно да отидеш и при нея и да и кажеш "Харесвам те" 8-) , прави и намеци, покажи и го ;)

Не толкова комплименти - просто и показвай, колко ти е приятно с нея. Бъди себе си. Тогава можеш само да успееш.

Момичетата обичат да им се правият комплименти и да забелязваш някакви дреболии ,но не да я заливаш от такива естествено :)

relax4o
02-23-2011, 20:41
Само да не тръгне да ги казва наред.... дума след дума, наредени със запетаи :D

Seleth
02-23-2011, 20:42
Доста често и правя комплименти и се държа мило с нея,даже на рожденния и ден който беше преди 4-5 дена и беше станало лошо и седях до нея и и помагах с каквото мога,а не като другите да се зарибяват с нея зверски като са се напили..

relax4o
02-23-2011, 20:51
Ти добре правиш така, но въпроса е дали точно това момиче цени тези действия, които правиш. Не всяко момиче цени тези неща. Тя, ако е на принципа "тоя е много готин, ще съм с него", мисля, че нямаш шанс. Но, ако цени такива като теб, тогава шанса ти е голям.

Seleth
02-23-2011, 20:53
Да,определено ги цени,тя ми благодари и ме прегърна,но тя почти така се държи с всички.Някой примерно се оплаква и тя веднага го прегръща и го успокоява.Не мога да разбера какво отношение има към всички.

relax4o
02-23-2011, 21:00
Ами започвай тогава да бъдеш по-явен. В смисъл, не да и кажеш "жено харесвам та ма"(образно казано, не го приемай буквално така да го кажеш) опитай се по някакъв начин да и покажеш, че като си мил с нея всъщност искаш и нещо повече с нея. Не прави резки действия, постепенно, постепенно и се надявай да станат нещата.

Seleth
02-23-2011, 21:02
Хубаво,ама как точно да и покажа?До момента колко неща пробвам,никакъв ефект.

relax4o
02-23-2011, 21:06
Покани я, излезте двамата, говорете си, подхвани някоя такава тема. След това пак излезте и така. Излизайте по-често, виж как се държи, ако все пак не разбира - ЦЕЛУНИ Я. Е тогава ще разбере! :)

Seleth
02-23-2011, 21:11
И се връщам до моята срамежливост,която не е толкова голяма,колкото от това да ми откаже.От това се притеснявам повече.

relax4o
02-23-2011, 21:20
Страх те е да не ти откаже?
Ами виж сега, гледай реално на нещата. Ако те отреже, отреже те. Причината за това най-вероятно ще е, че те има за твърде голям приятел и не иска да тръгва с теб, за да не се самонараните след време(което най-вероятно така ще стане).

Поемай рисковете!
Когато не рискуваш - губиш, защото не знаеш какъв може да е резултата!
Когато рискуваш - нищо не губиш, защото знаеш, че си опитал и си спокоен за това. Ще знаеш какво всъщност и мнението за теб. Трябва да се научиш и да губиш(не искам да кажа, че непременно ще ти откаже), но пък току виж приеме. Няма ли да скочиш до небесата от радост? Да си кажеш "добре, че опитах"?

ПРОСТО РИСКУВАЙ!! ;)

От мене лека нощ. Утре ще погледна как се е развила темата ти. Надявам се да постнеш добри новини :)

snekity94
02-24-2011, 08:04
Още Си Много Си Малък За Да Те харесва . А и по принцип м0мичетата Харесфаме по Големи Момчета :P

BlindedAngel
02-24-2011, 09:49
Не съм чел предните коментари, но от прочетеното от твойте постове оставам с впечатление, че вече едва ли не си в графата приятели.Щом на рд-то й е била в момент на слабост и нищо не е станало просто спри да се самозалъгваш, че има някакъв шанс да стане нещо повече.И занапред да знаеш, че колкото повече угаждаш на момиче, толкова повече тя ще ти се качва на главата и няма да те има за нищо повече от приятел 8)

Nakadah
02-24-2011, 09:57
Прилепнали дънки с розовка фанелка и шапка и шапка на Малборо ще свършат работата!

Biiiitch
02-24-2011, 10:21
Още Си Много Си Малък За Да Те харесва . А и по принцип м0мичетата Харесфаме по Големи Момчета :P



Как се изказа само... Що да е малко момчето? На много добра възраст си е даже. :D И се пише "харесваме."

Относно темата: Казаха ти вече да й правиш комлименти и т.н., то друго няма. Ще чакаш да стане чудо.

Seleth
02-24-2011, 12:32
Още Си Много Си Малък За Да Те харесва . А и по принцип м0мичетата Харесфаме по Големи Момчета :P



този коментар беше напълно излишен.

Strength
02-24-2011, 12:49
,в добри приятелски отношения
Дотука си... :?

VaMpiRKaTaaa
02-24-2011, 13:11
Просто и го кажи в процес на разговор.
''Аз те харесвам''.

Seleth
02-24-2011, 19:31
Днес се случи нещо интересно.Като отидох в стаята какъвто час имаше веднага тръгна и ме прегърна,и ми каза да седна до нея и да играем белот.А после ми каза,че съм изглеждам добре на спирката днес.Много се зарадвах.Ще и върна комплиментите :)

snekity94
02-25-2011, 01:01
Още Си Много Си Малък За Да Те харесва . А и по принцип м0мичетата Харесфаме по Големи Момчета :P



този коментар беше напълно излишен.
абееее ьЗ Кат0 Гледам тфоя бе п0 Излишен :razz:

againstyou
02-25-2011, 11:36
И прекалено мило не се дръж,това също ни отблъсква понякога.

Ssummerjam
02-25-2011, 12:28
Не може да демонстрираш очеизваден интерес към нея и тя да не се усеща. Момичетата имаме силна интуиция, забелязваме дори леки сигнали 8-) По-скоро се прави на приятно разсеяна, което говори че най-вероятно интересът не е взаимен. Дано да греша. :)

DiDy1
02-25-2011, 13:47
Още Си Много Си Малък За Да Те харесва . А и по принцип м0мичетата Харесфаме по Големи Момчета :P



hah кой е казал , че непременно тря момичето да харесва по - големи момчета [ баткофции ] . Всяко момиче е различно , така че ... Впрочем и аз бях като автора на темата и се срамувех кат стане въпрос заа прдложение или нещо от сорта . Но се престраших и отговора беше ще си помисля . И след няколко дена се скарахме и всичко отиде по дяволите . Но не тря заради 1 момиче да са правиш на емо и да си режеш вените (както биха напраили някои момичета :/ ) Гадно е мои да ти е кофти няколко дена , но важното е че си са престрашил и че си и предложил . Така дори и да ти откаже ще намериш друго момиче рано или късно и на нея ще предложиш , но тогава ще ти е по лесно . защото вече си пробвал 1 път . Та не знам дали ще ме послушаш но мисля че рябва да рискуваш както ти каза и relax4o :) :)

Seleth
02-25-2011, 15:24
В момента се уговарям да отидем на кино,дано да стане :)

Seleth
02-25-2011, 21:38
След като свърши киното,на излизане вървяхме прегърнати и и хареса :)

Biiiitch
02-25-2011, 21:41
След като свърши киното,на излизане вървяхме прегърнати и и хареса :)

Еми ето ти доказателство, че те харесва, или поне има някви чувства.

Seleth
02-28-2011, 18:00
Колко неща направих от изброените от вас..все още ме мисли само за приятел.Незнам кфо да правя,че да забележе толкова знаци и чудесии и направих...

AntiFashionGirl
02-28-2011, 18:52
сигурно си я прост, я грозен. за тва

justwondering
02-28-2011, 19:10
:-) <- Това е решението. Ако те отреже, тя губи :wink: Трябва да опиташ, преодолей страха си :)

Strength
02-28-2011, 20:41
You are in "The Friend Zone".Congratulations!There's no exit from here.
Have a nice day!
п.с:Зле съм с английския. :D

Seleth
03-01-2011, 17:45
ебати помощта която получих..

Biiiitch
03-01-2011, 18:12
ебати помощта която получих..

Е ти какво искаш, да дойде феята и с магическата пръчка и да ти помогне ли? Явно не става с т'ва момиче, така че отивай при следващото... К'ва помощ ти трябва толкова не знам...