PDA

View Full Version : Как да тръгна?



fedor
02-23-2011, 20:12
Значи проблема е следния: Oт месец и половина някъде си пиша с едно момиче в което съм адски влюбен. Срещали сме се 2 пъти до този момент и адски много ми харесва, а и при нея предполагам, че има нещо. И вече мисля да почна да и правя намеци, че я харесвам, че искам да тръгнем и т.н. И тук идва проблема - как да намекна, че изпитвам нещо към нея без да ме отреже :( Някой може ли да ме посъветва как :?:

BlueFace
02-23-2011, 20:43
1во- не си влюбен в нея ;)
2ро- Ние не можем да ти кажем гарантиран метод ,за да не те отреже.Ще трябва да поемеш риска и да видиш какво ще стане :)

Кани я да излизате пак, говорете си, тя трябва да се усети от държанието ти,а ако не -целуни я, все пак ти трябва да предприемеш първата крачка.

Nakadah
02-24-2011, 02:42
Не Знам :)

thund3rstorm
02-24-2011, 04:36
Първо - излизайте повече, за да свикнете един с друг - с писане нищо не става , общуването му е майката. Недей да бързаш - почакай малко - да се срещнете още няколко пъти, и чак тогава или й кажи, че имаш чувства към нея, или я целуни. Ако има чувства момичето, ще тръгнете, ако няма - ще те отреже.

VaMpiRKaTaaa
02-24-2011, 05:43
Просто и го кажи.

lixofana
02-24-2011, 05:44
Никога не може да си 100% сигурен в това какво мисли някой друг и затова няма как да имаш гаранция, че няма да те отреже. Просто трябва да поемеш риска и да пробваш.

Biiiitch
02-24-2011, 06:15
Едва ли си влюбен в нея, но все пак просто й кажи че я харесваш. Не е толкова страшно.