PDA

View Full Version : Как да я накарам да излезем на саме??



mashinkata
02-23-2011, 20:32
Здравейте, казвам се Любо и преди десет дни се запознах с едно момиче, което беше в моята група на курсове..След няколко мъчителни дни да се добера до скайпа й през фейсбуук приятели и "връзки" й намерих скайпа, но въпросът е как да я поканя да излезем някъде на саме ? Пишем си редовно и тя показва някакви чувства, прави ми комплименти, аз й отвръщам със същото, но незнам дали това е просто някаква закачка или наистина има чувства към мен..та въпросът ми е как да я накарам да излезем някъде (за предпочитане е да не е на кафе,вафли-мафли и т.н).Чакам съветите ви.Благодаря предварително :)

BlueFace
02-23-2011, 20:35
Ем питай я директно...Ако ти откаже, пробвай пак, ако системно ти отказва не се занимавай с нея :Д Ако момичето не е заинтересовано няма как да я накараш, освен ако не държиш родителите и за заложници :Д:Д

Kamelliq
02-23-2011, 20:35
Кажи й, че ще гледаш мноооого як филм и я покани с тебе

mashinkata
02-23-2011, 20:39
Ем питай я директно...Ако ти откаже, пробвай пак, ако системно ти отказва не се занимавай с нея :Д Ако момичето не е заинтересовано няма как да я накараш, освен ако не държиш родителите и за заложници :Д:Д

Проблемът е, че аз съм много срамежлив и имам проблем като поканя някой човек тук-там, и след това забивам.

Kamelliq
02-23-2011, 20:43
докато върви филма ще имаш време да си съставиш план Б: 1. Да намериш подходящо място за завършек (парк, алея, нещо за разходка) или 2. Да намериш най-краткия път до изхода (гарнирано с панически бяг)

BlueFace
02-23-2011, 20:46
Ами трябва да се промениш, да израстеш тази срамежливост...Ние не можем да излезем с нея вместо теб ;)

Гледай "American Pie 1,2,3,5" и се надъхай 8-) :lol: :lol: :lol:

relax4o
02-23-2011, 20:47
Ем питай я директно...Ако ти откаже, пробвай пак, ако системно ти отказва не се занимавай с нея :Д Ако момичето не е заинтересовано няма как да я накараш, освен ако не държиш родителите и за заложници :Д:Д

Проблемът е, че аз съм много срамежлив и имам проблем като поканя някой човек тук-там, и след това забивам.


На колко години си? Но няма значение. Срама далеч от самоличността ти. Пази се, че е много опасно животно. Няма от какво да се притесняваш. Бъди себе си, покани я да излезете да се разходите. Почни да го пишеш в скайпа и си сложи ръката над Enter и от треперене от притеснение ще го натиснеш и хоп, поканил си я. Тогава чакаш отговор, а съм сигурен, че ще приеме. Ако си говорите често и разговорите ви са закачливи не виждам причина да не приеме. Просто карай по-смело. Стегни се, не е срамно да поканиш момиче. Щом в скайп има за какво да си говорите, значи и като излезете ще имате. Ако забиеш отначало подхвани някой тема, която сте си говорили по скайп и така ще се завъртят нещата, тема след тема и даже няма да усетиш.

Хайде, действай и успех ;)

BlueFace
02-23-2011, 20:49
Гледай нещата да не се развиват в интернет. Пробвай по-голямата част от общуването ви да става в реалността не пред мониторите ;)

mashinkata
02-23-2011, 20:55
Гледай нещата да не се развиват в интернет. Пробвай по-голямата част от общуването ви да става в реалността не пред мониторите ;)

Няма да е лесно, защото аз живея в единия край на София, а тя в другият.Освен това "графикът" ми(и нейния) е много натоварен, защото сме 7 grade и годината ни е много важна :-o :lol:


На колко години си?
Другият месец правя 14

relax4o
02-23-2011, 20:56
Гледай нещата да не се развиват в интернет. Пробвай по-голямата част от общуването ви да става в реалността не пред мониторите ;)

+1

Вербалната комуникация е с една стъпка напред пред невербалната.

Съвет, не задържай много много лафовете в скайпа. Сега си пишете често и ви е забавно, но това не значи, че и след време ще е така. Просто скайп може да ви развали взаимоотношенията. Гледай повече да излизате и да си говорите по телефон или айде в случай, че е по скайп си говорете, не да си пишете, понеже при писане много често не се разбира тоналността, с която си казал нещо.

mashinkata
02-23-2011, 21:11
[quote=BlueFace]Гледай нещата да не се развиват в интернет. Пробвай по-голямата част от общуването ви да става в реалността не пред мониторите ;)


... по телефон....

Проблемът е, че й звъня без да знам за какво.. т.е искам да я чуя не че незнам за к'во, но и по телефон забивам и това води до "чао после щ'и звънна пак, "щото имам работа"" от моя страна, което е малко тъпо и сигурно вече ме мисли за най-големия идиот на света, защото немога да завържа един разговор по тел-а.По скайп е много по различно-там винаги измислям някаква тема за бърборене и естествено пускам по некой лаф.

relax4o
02-23-2011, 21:14
Е подхващай някакви теми. Мозъка ти трябва да мисли бързо, не да забива при всеки разговор с момиче, което харесваш.

Програмно казано, направи си търсачката в мозъка да претърсва по-бързо архива ти с теми, в главата.

Tennnnn
02-23-2011, 21:35
Е подхващай някакви теми. Мозъка ти трябва да мисли бързо, не да забива при всеки разговор с момиче, което харесваш.

Програмно казано, направи си търсачката в мозъка да претърсва по-бързо архива ти с теми, в главата.
AHAHAHA :razz:

Nakadah
02-24-2011, 02:41
Покани цялата група, пусни газовете докато сте на масата, и я дръж за ръката докато и казваш че това е план за да останеш с нея на саме 8-)

thund3rstorm
02-24-2011, 04:43
Каниш я директно и заебаваш срамежливостта. Друг начин няма. ;]

lixofana
02-24-2011, 05:34
Колкото по-рано преодолееш срама си, толкова по-добре за теб. Това все някога трябва да стане, не може цял живот да те е страх да поканиш момиче на среща! така че потисни срама си и просто я покани. другото само ще се нареди :)

Biiiitch
02-24-2011, 06:21
"Искаш ли да отидем на кино?" или нещо такова. По-просто не може да е. Пък и тва със срама по принцип е само оправдание... Айде на 14 ше ставаш, трупай опит ! :-D

VaMpiRKaTaaa
02-24-2011, 06:27
как да я поканя да излезем някъде на саме ?
Действай директно,очи в очи.

stoteen4o
02-24-2011, 10:43
Първо, няма да е зле да залягаш над уроците повечко, насаме е една дума!
А относно въпросът ти - защо не я поканиш на кино, хем ще гледате някой интересен филм (най - добре комедия), хем ще се забавлявате. Може по време на филма да направиш някоя магария(примерно да събориш пуканките, та да стане лаф и да

apple17
02-26-2011, 23:12
все пак ти си момчето! щом ти обръща внимание значи не си и безразличен :) а ако разсъждава като мен...по-добре ти действай първи ;]

SmilezZz
02-27-2011, 09:33
Няма от какво да се срамуваш и притесняваш..
Просто я покани да излезнете някъде..
И така сам ще разбереш какви чувства има тя към теб..
Но ако си седиш така и чакаш тя да направи първата
крачка - можеш да си останеш с чакането..

vpowerrr
02-27-2011, 09:58
"Искаш ли утре да идем на кино/кафе/билярд/или друго/ само двамата?"
Без да го мислиш. Само го реши и я питай на секундата. :)

AnotherNiceGuy
02-27-2011, 09:59
Който се осмелява печели :). И това не е само в дискутирания аспект. Ти се притесняваш да я поканиш, а какво тогава остава когато излезете или трябва да направиш по-голяма крачка? Само напред и не му мисли. Грешките понякога точно се правят поради пркеланено мислене и задълбаване, когато трябва действие.

MilanowPz
02-27-2011, 11:13
С ДУМИ бееееее !!!!!!!!!!
директно !!

много си прост саше