PDA

View Full Version : Даже не знам как му се казва на това :Д



Biskfitka
02-23-2011, 21:25
:-x :-x :-x :-x :-x :-x Тва НЕ Е нормално! Преди 1 седмица преинсталирах пц и 2 дни не ми зареждаше почти нищо,фб изобщо (аз по него си преценявам ;д ). Започнах да дейнсталирам почти всичко и то взе,че се оправи.
Днес същата история-наложи се да преинсталирам и пак нищо не тръгва (за интернет говоря).Деинсталирах някакви драйвъри от диска на Asus като това microsoft NET framework и някакви подобни,и от ATI Hydravision (за имената не съм сиг),и пак инсталирах и деинсталирах,даже не запомних какво ;д и то пак се оправи...
Може ли някой да ми обясни какво му става на тва пц...хората се чудят от къде да си намерят драйвъри,а моя работи без почти никакви :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

GregoryHouse
02-23-2011, 22:40
Като се успокоиш напиши наново, защото нищо не се разбира. Нито какъв е проблема, нито какво си инсталирала и преинсталирала.

JDeel
02-24-2011, 01:16
Веднъж от един комп махнах антивирусната и нета тръгна. На друг комп се опитах да махна антивирусната и нета се прецака. Общо взето странните необясними неработещи интернети свързвам с антивирусни. Нищо чудно и при теб да се случва нещо такова.

Странен ми е случая как след инсталиране на Windows се започва с деинсталиране... обикновено на чиста инсталация й липсва туй-онуй и тепърва започва да се добавя. Освен ако не инсталираш по онзи необясним за мен начин с изкарването на вече инсталиран Windows бекъп, криещ се някъде из скрит дял на харда...

По принцип, на новоинсталиран Windows по класическия начин (от CD или DVD) когато му се сложат само драйверите за Wireless или LAN (там с каквото е) би трябвало винаги да тръгне :)

modjodjodjo
02-24-2011, 15:53
По-добре извикай някой друг, който разбира да ти преинсталира windowsa и да ти нагласи всички драйвери и програмки, които са ти нужни

Biskfitka
02-24-2011, 16:16
Като се успокоиш напиши наново, защото нищо не се разбира. Нито какъв е проблема, нито какво си инсталирала и преинсталирала. :-D
Проблема е,че ми е странно защо се получава така! :D
Преинсталирах си комп.,сложих драйвърите,които са си с пц. и просто нета не тръгна.За 2ри път ми се случва,преди не съм имала такива проблеми,като съм преинсталирала.Дейнсталир х някакви драивъри,даже не знам какви..от дисковете на Asus i ATI и всичко се оправи.
Не ми е ясно как може комп. да работи идеално без почти никакви драйвъри,като преди си е работил перфектно с всичко (без да имам такива глупави проблеми) :| :-|

GregoryHouse
02-24-2011, 17:15
Само нета ли не тръгва? Или някакъв друг проблем има?

Преди време имах една FX 5200 карта на nVidia и се мина 1-2 годинки и като инстална драйвера с който си беше в опаковката оригинално и компа забиваше 8-) Следваше голямо боричкане в сейф мод да се махне и слагах такъв от интернет.

Biskfitka
02-24-2011, 18:37
Само нета ли не тръгва? Или някакъв друг проблем има?

Преди време имах една FX 5200 карта на nVidia и се мина 1-2 годинки и като инстална драйвера с който си беше в опаковката оригинално и компа забиваше 8-) Следваше голямо боричкане в сейф мод да се махне и слагах такъв от интернет.То интернет има,но не става нищо от него. :D Отваря страницата и повече нищо не прави.Аз вече разбрах как да си го ''оправям'',ама гадно е да си играя 2 часа с драйвърите и накрая да не ми трябват :D
А за сейф мод...на моя комп. като му стане нещо (в повечето случай след като сестра ми е сваляла глупости :Д ) изписва,че липсва някакъв файл от Ц и дори сейф мод не помага...за 2 седмици съм го прейнсталирала 3 пъти. :-o
И за да не стават такива неща скоро...някой да знае...имаше един сайт,не знам дали е на Аваст,от който се сваля Аваст на бг и се регистрира безплатно :oops:

GregoryHouse
02-24-2011, 19:12
http://avast.softvisia.com/index.php/2010-03-07-10-26-50

Btw минал съм те по постове. Ima spammaaah! 8-)

Biskfitka
02-24-2011, 19:21
http://avast.softvisia.com/index.php/2010-03-07-10-26-50

Btw минал съм те по постове. Ima spammaaah! 8-) Абе май още не си ме минал по постове 8-)
Мерси за линка :) :-D

BladeDancer
02-24-2011, 20:35
Първо ако си с мозила браузера ти има офлайн моуд. Може да работи без интернет. File --> work offline. Пробвай.
Ако не стане се обади на интернет доставчика си и му кажи за проблемите ти той ще ти препоръча нещо.
Аз съм имал същите проблеми оправиха се след 5 дни без интернет при положение че не съм търсил помощ.

Sexer
02-24-2011, 20:55
Следващия път като стане така отиваш.

start > run > cmd

и пишеш ping facebook.com

И постваш инфото.

Biskfitka
02-24-2011, 21:43
Следващия път като стане така отиваш.

start > run > cmd

и пишеш ping facebook.com

И постваш инфото.Мерси,дано скоро не става така :D

BladeDancer преди 1 седмица заради същия проблем идваха от БТК,аз не очаквах да е от пц,мислех,че си е от тях и смениха модема всичко,не е от интернета.И връзките 100пъти проверихме,всичко беше точно.
За мозилата не се бях сетила,но не може вечно да е така,тва е решение за 2-3 дни :)

Phantom93
02-25-2011, 10:59
Свали и инсталирай най-новите драйвери от официалния сайт на производителите и най-новият сървис пак на уиндоус. :)