PDA

View Full Version : Филми за човешката воля, издръжливост и силата на приятелств



0y7ofCon7roL
02-24-2011, 07:59
Здравейте на всички съфорумници нека тук да пишем за тези филми, за истинските филми които те карат да се замислиш на каво е способен човек за истинските приятели , на какво е способен човек за да постигне целите и мечтите си. Филми в които не съществува думата отчаяние, а единствено борбения човешки дух, желанието за живот, истинската дружба и човешка воля отвъд всякави граници . Аз ще започна с няколо заглавия за които се сещам сега и ако се сетя за нещо друго ще го добавя по-късно. Men of Honor (2000) Pearl Harbor (2001) Saving Private Ryan (1998) Million Dollar Baby (2004) Das Boot (1981) Ali (2001) The Shawshank Redemption (1994) Remember the Titans (2000) The Last Castle (2001) A Beautiful Mind (2001) K-19: The Widowmaker (2002) Cast Away (2000)......... айде вие сте :)

NomNomNom
02-24-2011, 11:16
Какво приятелство, какви 5лв, омг.
Ето ти хубави филми .

Мълчанието на агнетата
Морето в мен
Американски прелести
Планината Броукбек
Убийствен пъзел (може би )
Пианистът
Момчетата не плачат

cunt
02-24-2011, 11:54
ами доста добри заглавия сте дали , аз мога да добавя
Lorenzo's oil
Alive
The Pursuit of Happyness
Ray
The Hurricane
Invincible
Miracle
Coach Carter
John Q
North Country
The Ron Clark Story

0y7ofCon7roL
02-24-2011, 12:08
Какво приятелство, какви 5лв, омг.
Ето ти хубави филми .

Мълчанието на агнетата
Морето в мен
Американски прелести
Планината Броукбек
Убийствен пъзел (може би )
Пианистът
Момчетата не плачат Абе колежке тия филми дето си ги написала май май не са много за тая тема или ноже би 1 2 стават, ако исках да пусна тема кажете ми някой хубав филм да гледам, повярвай ми щях да го направя :) А и бай дъ уей тия филми дето си ми ги написала 1-во че си е направо обида да смяташ че някой който цени добрите филми би пропуснал да ги гледа и 2-ро можеби 2 от тях биха попаднали в моя топ 100 за хубави филми . Мерси все пак Но темата е в маалко по друга насока :)

NomNomNom
02-24-2011, 13:35
Именно съм ги сложила тези филми, в някои от тях става въпрос за наистина дълбоки приятелства - Момчетата не плачат , Планината Броукбек , Морето в мен , в другите има разни сложни взаимовръзки между хората, които са много по-интересни от някакво бозаво приятелство . При положение, че всеки има инстинкт за самосъхранение , който е водещ, не мога да разбера защо трябва да се дискутира тази тема за приятелствата и т.н. Ако някой пукне заради друг, то това е защото съвестта му ще го съсипе до края на живота му , т.е. втълпено му е , че трябва да бъде т.нар. добър приятел.

Както и да е.

brunder
02-24-2011, 14:49
СИчко до сега са мн хубави филми но не видях
never back down
forever strong -двата са мн хубави задалжително гледане
Annapolis - отново много хубав дилм
Undisputed - наи добре да гледате 3 част тя е по темата.

0y7ofCon7roL
02-24-2011, 16:47
дрън дрън дрън....?....!....дрън дрън.....Ако няма какво да напишеш по темата спри изобщо да пишеш. Ако не си гледала филмите които аз и другите колеги сме постнали в темата гледай ги.