PDA

View Full Version : Въпрос за тези диети .. СПЕШНО !



Hesinka
02-24-2011, 09:07
Висока съм 160 .. тежа 55 кила и искам да махна от корема .. абе искам малко цялостно да отслабна за да се харесвам в кожата си .. та въпросът ми е : Съчетана с коремни преси и 20 минутки тичане , коя от тези 3 диети би могла да се съчетае най-добре и да покаже наистина резултати .. или ако нито една от диетите не е подходяща ме посъветвайте как да постъпя .. въпросът е там че не мога да се ограничавам и ако ми се налага да го правя поне да е за по кратко
време такаа ето и диетите :

Вариант 1:
1,5 ĸилoгpaмa ĸapтoфи ce зaпичaт във фypнa. Paздeлeтe ги нa 6 пopции и ги яжтe пpeз дeня бeз coл, пoдпpaвĸи и pacтитeлнo мacлo. Πийтe caмo oбиĸнoвeнa вoдa, нe пo-мaлĸo oт 3 литpa. Aлĸoxoлът e зaбpaнeн. Πpoдължeтe c тoзи peжим 3 дни. Зa тoзи пepиoд мoжe дa oтcлaбнeтe c дo 3 ĸилoгpaмa.

Вариант 2:
Млечна диета
Киселото мляко е нискокалоричен продукт, който освен това е богат на полезни за организма вещества. В продължение на 3 дни трябва да ядете кисело мляко (по една чаша 5-6 пъти на ден), като не добавяте захар и по възможност подберете най-нискокалоричния вариант. За времето, през което спазвате диетата, ще отслабнете с 2-3 килограма. Ако не успете да удържите на монотонността и глада си, можете да добавите към диетичния си план плодове.

Вариант 3 :
Ябълкова диета
Позволено е да се консумират 1-2 килограма ябълки на ден. Някои диетолози препоръчват диетата да се спазва 6 дни. През 1-вия и 6-ия ден се яде по 1 кг. ябълки, през 2-ия и 5-ия по 1,5 кг, а през 3-ия и 4-ия – по 2 кг. Ябълките може да ги ядете сурови, запечени или рендосани. За 6-те дни диета ще свалите 5-6 килограма.

МОЛЯ НЕ ПИШЕТЕ ТЪПИ И БЕЗСМИСЛЕНИ КОМЕНТАРИ !

nikitka_
02-24-2011, 09:50
..

FuckingFreak
02-24-2011, 11:00
Да, и нали си наясно че ефекта ще трае точно 1 седмица.. Ти хубаво ще ядеш само картофи/кисело мляко/ябълки ама после като започнеш да се храниш нормално не мислиш ли че ще надебелееш, та и ще качиш и отгоре.. Не се залъгвайте по тези диети, по - добре започни здравословен режим и спорт ако ще за 3 месеца да свалиш 3 килограма и да знаеш че после няма да ги качиш отново, кви са тея моменти ограничения.. Или си ядеш като прасе или за цял живот си променяш количеството на ядене и изобщо самата храна.. това са пълни глупости

Hesinka
02-24-2011, 11:54
ами значи би свършил работа един хранителен режим така ли ? смисъл малко по ограничено хранене без хляб,сладко,газирано и пържено с много вода преди и след хранене ?

Hesinka
02-24-2011, 11:55
Има ли някакъв начин да задържа ефекта от тези 3 диети ??

FuckingFreak
02-24-2011, 12:28
Има, разбира се.. През целия си живот нататък да следваш само тези диети или просто да хапваш храна колкото 3 супени лъжици сутрин обяд и вечер..

Hesinka
02-24-2011, 12:42
ДОСТА ШИТ ..

ri41
02-24-2011, 12:53
НВД за цял живот това е истината :(

Infinity
02-24-2011, 12:57
^ Кой го каза ? :-o
Може да е твоята " истина " , но повярвай ми не си тръгнала в правилната посока. Такъв тип диети водят само до яко оглупяване. 8-)

По темата :
Нито една от трите диети няма да ти свърши работа , защото ефекта ще е супер нетраен. Затова единствения разум начин да отслабнеш и да се храниш здравословно и спортуваш поне три пъти седмично.
Друг начин , НЯМА ! / който не вреди /

ri41
02-24-2011, 13:32
нвд имам в предвид не само салати и месо, а режим който включва и плодове и варива, картофи и т.н но не всеки ден, а плодовете до 2 най-много на ден :) мисля, че е много добър режим и ако искаш цял живот хубаво тяло, трябва цял живот ограничения

Infinity
02-24-2011, 13:50
Мм , не съм съвсем сигурно.
Всичко опира да правилното разпределяне и подбор на храната.
Най-спокойно можеш да си изядеш едни пълнозърнести спагети или 2 реда черен шоколад , но стига да знаеш кога точно.
Разбира се , в цялата тая работа наай-голямо значение има количеството.

ri41
02-24-2011, 14:31
Мм , не съм съвсем сигурно.
Всичко опира да правилното разпределяне и подбор на храната.
Най-спокойно можеш да си изядеш едни пълнозърнести спагети или 2 реда черен шоколад , но стига да знаеш кога точно.
Разбира се , в цялата тая работа наай-голямо значение има количеството.
естествено, че може да си позволиш това онова, не казвам да ядем само треви, но спора е безсмислен мисля, че ме разбра за какво говоря-ограничаване на високовъглехидратните храни нищо кой знае какво, не говоря за строги диети