PDA

View Full Version : Хелп плс



yourss
02-24-2011, 13:19
Мм значи ... аз си харесвам едно момче .. да го наречем N ... ии доста се закачаме (или поне той мен :Д ), говориме си,пишем си по скайп ии т.н .. вече другите започват да си мислят ,че се харесваме и че той ме харесва и т.н .. и едно момиче почна да ни намеква съвсем и ме пита пред него дали го харесвам и аз казах,че не го, защото адски мн ме е страх какво щеше да каже той ... после го пита и него пред мен ии той каза ,че не ме харесва ии другите все му викаха да не отрича и той нищо не каза ... после двамата си тръгвахме заедно от дск ии той изобщо не ми говореше .. пълно мълчание .. само по едно време ме пита там нещо и после си си тръгнахме в разл посоки и т.н ... нз кво да си мисля вече .. дали ме хар или не ... вие как мислите ?

BlueFace
02-24-2011, 13:22
Мисля, че сте лапета... :?

yourss
02-24-2011, 13:34
Мисля, че сте лапета... :?

Еми да , знам,че тва са детински глупости .. но все пак .. :o

TheBeliever
02-24-2011, 13:40
Колко теми ще пуснеш с един и същ въпрос? Може да те харесва и да го е срам да ти признае. Но ние няма как да знаем. Издърпваш го настрани и го питаш.

yourss
02-24-2011, 13:42
Колко теми ще пуснеш с един и същ въпрос? Може да те харесва и да го е срам да ти признае. Но ние няма как да знаем. Издърпваш го настрани и го питаш.

Съжалявам за 2-те теми , но просто обстоятелствата от тогава малко се промениха , а и дори да бях питала в др тема , понеже вече не е мн нова ,никой нямаше да ми отг ..

VaMpiRKaTaaa
02-24-2011, 14:06
Попитай го.
С питане и до Цариград се стига.

BaffaLsc
02-24-2011, 16:27
Да, детинско е..

Като за начало можете да поговорите, но като големи хора и да се разберете най - накрая кой кого харесва и ако и двамата се харесвате.. може да се получи м/у вас.. : )

бтв, на колко сте ?

Saphire
02-24-2011, 16:47
Харесва те! Вярвай в себе си ... Какво ще изгубиш, ако не е така ? За друго освен момче, което не те харесва не се сещам ?

AuburnKills
02-24-2011, 16:49
Почни да му пишеш по скайпа..Попитай го дали те харесва и ако може да ти каже истината..Ако каже да, кажи му как стоят нещата при теб.. :)
И може да се получи нещо.. :)

ivcheto0o
02-24-2011, 16:50
Поговорете си насаме.

AuburnKills
02-24-2011, 16:53
Може и да направиш както каза ivcheto0o , но в НИКАКЪВ случай не го викай насаме пред приятелите му..Защото могат да си помислят нещо..

BaffaLsc
02-24-2011, 16:53
Почни да му пишеш по скайпа..Попитай го дали те харесва и ако може да ти каже истината..Ако каже да, кажи му как стоят нещата при теб.. :)
И може да се получи нещо.. :)
Скайп - най - тъпото решение..
Не всичко е само скайп бе, хора.. вече хората не могат да изразят чувствата си по друг начин освен скайп.. толкова е.. бебешко и глупаво, че няма накъде.. моят съвет е да си поговорите очи в очи..

AuburnKills
02-24-2011, 16:55
BaffaLsc поне при мен нещата се получиха така..
Все пак при всеки е различно.. :?

yourss
02-24-2011, 17:16
Ухх .. прави сте .. ама много ме е страх да говоря с него .. ами ако не ми отвърне на чувствата [което ще се получи гадно ,защото съм имала и други такива случаи ] .. ;х ..

BaffaLsc
02-24-2011, 17:39
Давай смело, хич да не ти пука.. : )
Нищо не губиш, ако опиташ.. а ако има чувства към теб ще пропуснеш шанса си.. ти решаваш..

pricelessxv
02-24-2011, 22:20
Може и да направиш както каза ivcheto0o , но в НИКАКЪВ случай не го викай насаме пред приятелите му..Защото могат да си помислят нещо..

Biiiitch
02-24-2011, 22:32
Просто го питай. Няма какво да загубиш.

"One life, one shot, don't waste it."