PDA

View Full Version : Помош .. трябва ми за утре



tonz94
02-24-2011, 12:25
По литература имам да пиша есе ... ще ми пишат оценка върху него и искам да е по оригинално .. темата е ЗАЩО ЖИВЕЕМ .. ако някоии имаа някаквии предложенияя заа теза понее,некаа споделии ... :) Благодаря предварително ..

programings
02-24-2011, 12:28
Върху коя творба и от кой автор?

Niko93
02-24-2011, 12:30
По литература имам да пиша есе ... ще ми пишат оценка върху него и искам да е по оригинално .. темата е ЗАЩО ЖИВЕЕМ .. ако някоии имаа някаквии предложенияя заа теза понее,некаа споделии ... :) Благодаря предварително ..

извинявай ,ама ти ако не можеш да напишеш защо живееш, здраве му кажи

та трябва някой друг да ти го пише.

VaMpiRKaTaaa
02-24-2011, 12:48
3ащо живеем?
Щом животът ни е даден,значи е имало защо.
Човек се ражда.
Расте..
Остарява..
Умира.
След това следва просoвутият задгробен живот.
За съжаление никой не се е върнал от горе,зада ни разкаже дали има задгробен живот и какъв е той.
Човек се ражда,учи,пораства.Поставя си цели,работи,има деца.
То,ако не за друго,поне за децата си и внуците си има смисъл да живее.

yourss
02-24-2011, 13:37
Много хубава тема са ти дали, в/у която е добре ТИ самия да размишляваш ...

Lian4ety
02-24-2011, 15:12
Много хубава тема са ти дали, в/у която е добре ТИ самия да размишляваш ...


+ !! Не е толкова трудно да помислиш малко върху темата- две думи са :) Незнам на колко си години (няма значение), но колкото и да не е все имаш някакъв житейски опит помисли си ти защо живееш какви са ти целите и т.н. Есето е лично творчество и се изисква твоята гледна точка,не нашата :)

modjodjodjo
02-24-2011, 15:57
Аз ако бях щях да напиша това.
Живеем за да умрем, хората идват за да си отидат, а всичко останало са само подробности.

fenastz
02-24-2011, 16:16
А ти защо живееш ?

WishICouldForgetYou
02-24-2011, 17:00
^ god daaaamn! как можа да ми вземеш думите от клавиатурата ;\

fenastz
02-24-2011, 17:08
^ god daaaamn! как можа да ми вземеш думите от клавиатурата ;\

Нинджа съм. :wink:

WishICouldForgetYou
02-24-2011, 17:14
^ god daaaamn! как можа да ми вземеш думите от клавиатурата ;\

Минджа съм. :wink: fixed

fenastz
02-24-2011, 17:38
^ god daaaamn! как можа да ми вземеш думите от клавиатурата ;\

Минджа съм. :wink: fixed

lols
spam

ysmivka
02-24-2011, 19:20
Е темата не е трудна, обаче понякога на лесните неща изпитваме по голяма трудност да се справим отколкото на трудните. Аз също съм имала да пиша на подобни теми. И на тема свързана със живота, независимо по какъв начин е формулирано заглавието целта е една - да напишеш ти за какво живееш, какви са целите ти, разбиранията ти, дори може да споменеш и твои мечти какво искаш да постигнеш и как си се представяш след години... Има много неща които могат да се напишат просто трябва да седнеш и да мислиш по темата си. Наистина може в началото нищо да не ти идва на ум, но после изведнъж да се сетиш за доста неща. :)

BladeDancer
02-24-2011, 20:27
Лесна тема .. Ако не можеш да напишеш есе по нея си тегли ножа.
Иначе живеем за да се развиваме и осъвършенстваме постоянно.

bazingaaaa
02-25-2011, 19:15
По литература имам да пиша есе ... ще ми пишат оценка върху него и искам да е по оригинално .. темата е ЗАЩО ЖИВЕЕМ .. ако някоии имаа някаквии предложенияя заа теза понее,некаа споделии ... :) Благодаря предварително ..

Напиши "А ЗАЩО НЕ?"