PDA

View Full Version : (Пред)балнаTa треска xaxa



s0b1esk1
02-24-2011, 13:01
писна ми всички да говорят за едно и също - балa. чудя се аз ли съм единствения, който не го интересува толкова тоя маскарад..

modjodjodjo
02-24-2011, 15:41
При мене не беше кой знае какво балът, даже до някаква степен ме издразни. Повечето дори нямаха книжки, но задължително трябваше да се изфукат кой с каква кола е дошъл, взета назаем от някой далечен роднина или приятел на семейството. Всички се мислиха за баровци, понеже си сложили един кирлив костюм и в джоба с две три пури и една кутия парламент, а пък техните дори не ги знаеха, че пушат.
Вечер като вечер, сядаш, пиеш от време на време ставаш да се чукнете с даскалите, а оркестъра отстрани свири мощни цигании и от време на време и някоя песен от рода "къде останахте чудни вечери, с безброй желания неизречени и т.н".
И най-глупавото е, че трябва да пръснеш минимум 1000 лева, за дрехи, прически и злата при положение, че едва ли ще ти се наложи да си носиш костюма отново. Моят така си и седи вече, четири години в гардероба, изядоха го мулците.
Абе общо взето не казвам, че е толкова лошо, донякъде се опитваш да разбереш простотията на хората, но пък и не е кой знай какво. Имал съм и много по-добри вечери.
Просто всичката тая истерия за която се подготвяш е краят на началото и тепърва много интересни, не толкова интересни, лоши и хубави неща ще ти предстоят.

GotTheLife
02-24-2011, 17:03
пълен отврат! И най-дразнещото е повтарящите се до болка въпроси "Подготви ли се за бала? Какво си купи? Къде ще кандидатстваш? Ама с какво?......" и целия този хаос и цигания ми идват в повече, а е едва февруари. И всичко за какво?!!! За да облечеш някой сатенен брокатен парцал и да се изтупаш на центъра за 5 снимки. Балът бил един път в живота...и слава богу!! Пък за гадния натиск от роднините не ми се говори, дано поне дадат малко кеш 8-) 8-) 8)