PDA

View Full Version : Моля ви помогнете спешно за утре!!!



vipiv4n
02-24-2011, 14:22
Моля ви помогнете ми!!!
Трябва ми за утре Интер претативно сачинение (ЛИС) темите са 2 моля ви дайте ми и за двете защото ще се тегли чоп за тази която ще се падне а искам и за двете да сам готов ТЕМИТЕ СА :
1) Трагическата вина на Антигона (образът на Антигона)
2) Трагическата вина на Креон (образът на Креон)
Това са моля ви помогнете ми спешно ми трябват за утре много ще сам ви благодарен ако може да не са от най-дългите, по кратичко и ясно благодаря предварително.
:)

WishICouldForgetYou
02-24-2011, 15:26
браво на теб
тва е супер лесно, дори ако тръгнеш и сам да го пишеш
screw you, loser

modjodjodjo
02-24-2011, 15:49
Човек имаш две Милан претативни съчинения да напишеш и пак чакаш на готово. То бива да си мързелив ама чак пък толкоз

vipiv4n
02-24-2011, 16:36
Ами аз ако бях намерил мислите ли че щях да търся помощ помолих ви да ми помогнете защото търсих, но не намерих това което ми трябва. А вие почнахте да ми се нахвърляте вече едва ли не и да ми казвате, че сам мързелив все пак, ако няма да ми помогнете поне си задръжте това което мислите за себе си. И все пак някой ще ми помогне ли с двете теми или само ще ме обсъждате и ще флоодите,защото си мислих, че в този форум си помагаме един на друг, но явно сам грешал.

WishICouldForgetYou
02-24-2011, 17:09
1. има си специален раздел за есета, съчинения и т.н.
2. аз не сАм длъжна да ти търся информация
3. тъй като и аз сАм 9 клас и знам, че ще ми потрябват рано или късно материали било то по Литература или други предмети, реших да се взаимам с абонамент в помагало.. а в помагало в повечето случаи винаги можеш да намериш информация.
4. не ние флООдим, а ти, тъй като си объркал раздела

И btw ако си отвориш христоматията и прочетеш Антигона, може пък и да си напишеш съчинението.