PDA

View Full Version : Миризма като отрова



JaNiVeR
02-24-2011, 15:36
Добър вечер от 1 седмица съм болен ( със запушен нос ) и изведнъж днеска започнах да усещам някаква миризма качели на развалени кюфтета ( Да, днес пържих кюфтета и на истина миришеха така, но като излезна на чист въздух имам усещането, че нещо ми е празно в носа но имам нещо МАКАР че НЯМАМ

Днес цял ден имам това чувство

Abigoria
02-24-2011, 19:34
Получава се понякога, когато носът ти е запушен. Микроби в секрета. Иди да ти изпишат капки за нос или нещо за отпушване :)

dimitar_ak
02-25-2011, 07:41
Не е за капки. Силната неприятна миризма на развалено е от гнойния секрет при синузит, особено ако е свързано с хрема и гъст, лепкав, зелено жълт секрет от носа. Синузита с капки няма да се оправи. Отиди на УНГ да ти изпише антибиотик. Следващата фаза на синузит е ужасно нетърпима болка. Не ти пожелавам да стигаш до нея.

JaNiVeR
02-25-2011, 15:57
и гъст, лепкав, зелено жълт секрет от носа.

Нямам такова нещо... И имам някакви антибиотици като : Цефзил 500мг и Ксизал 5мг...Но като ги изпия ми става по лошо повишавами се температурата и ми се гаде ПО-ВЕЧЕ

Abigoria
02-27-2011, 09:12
не пий лекарства ей така! Ксизала е супер силен, аз пия ксизал заради невродермита си. Чете ли страничните реакции? Ако не е алергичен ринитът ти? Ще стане мазало... Иди на лекар!

И не винаги е синузит. Аз примерно редовно, когато имам хрема съм така, правили са ми изследвания и снимки, и нямам диагноза синузит. Остър ринит се води, после обикновено правя отит или фарингит... Но моето е алергично :)

ИДИ на лекар, и спри да пиеш хапчета на своя глава, че ще си докараш някоя беля!