PDA

View Full Version : въпросче за момчетата и момичетата??



zooyork
02-24-2011, 15:55
Здравйте, най-подходящо за темата мисля че е тук. Сега към темата.
Момчета какви момичета предпочитате с по-бяла кожа или по-тъмна(нещо като латино американка, мургава) ??
Момичета какви момчета предпочитате с по-бяла кожа или по-тъмна(нещо като латино американец, мургава) ??
Също (ако искате) опишете идела за вас(очи,коса,кожа,ръст и т.н.)

Благодаря Ви предварително.

П.С. моля без нападки, стряскания, караници и т.н. ^^

maksimal
02-24-2011, 16:04
Не винаги външния вид определя любовта. ;)
Попринцип нямам големи претенции :lol: , но повече ми харесват с нито прекалено бяла нито прекалено мургава.. :D абее нещо средно..
Очи - без значение
Коса - ако може да е руса :))
ръст - е да не е 2м. но и да не е 1.50м .. нещо средно.. :grin: :-)

TheBeliever
02-24-2011, 16:07
Нямам предпочитания за кожа.
Нямам идеал за външност.

K_O_L_E_V
02-24-2011, 16:40
Е много ясно, че трябва да има някакъв тен.Много ми е гадно като видя някой ( независимо дали е момче или момиче ) бял като онея от скандинавските страни :D , но пък има хора които просто са си такива.

zooyork
02-24-2011, 17:01
Е много ясно, че трябва да има някакъв тен.Много ми е гадно като видя някой ( независимо дали е момче или момиче ) бял като онея от скандинавските страни :D , но пък има хора които просто са си такива.

А идеал имаш ли?

dimdim
02-24-2011, 17:08
ха,моята тема :oops: :oops:

Първо да си кажа:външният вид определено не е най важното, но никой не може да отрече, че не се водим по него. Просто си е факт за всички организми с нервна система :)

Та...към темата
Висок (може и 2 метра :-P )
Тъмен (може и негър)
Зелени или черни очи
Здрав,мускулест или просто по едър-дори и с 1-2 килограмчета в повече,но не и кльощав

Като екстри приемам: добре оформеното тяло,къдрава коса,дълъг инструмент.

Както казахме, без упреци :) Все пак всеки има право на мечти и представи, пък било то и идеалистични.

Хейде,мачовци и мацки,да ви видим какво желете :)

zooyork
02-24-2011, 17:12
ха,моята тема :oops: :oops:

Първо да си кажа:външният вид определено не е най важното, но никой не може да отрече, че не се водим по него. Просто си е факт за всички организми с нервна система :)

Та...към темата
Висок (може и 2 метра :-P )
Тъмен (може и негър)
Зелени или черни очи
Здрав,мускулест или просто по едър-дори и с 1-2 килограмчета в повече,но не и кльощав

Като екстри приемам: добре оформеното тяло,къдрава коса,дълъг инструмент.

Както казахме, без упреци :) Все пак всеки има право на мечти и представи, пък било то и идеалистични.

Хейде,мачовци и мацки,да ви видим какво желете :)

най-сетне нещо различно от руса коса и сини очи
+1 мацка ^^
п.с. момиче съм :Д

Biiiitch
02-24-2011, 17:25
Хохохохо интересна темаа 8-)

Високо, стройно, добре поддържано (не някакъв смешко или някой щангист) момче. <- Ей това е моя идеал. 8-)
Очите са без значение.
Пък относно кожата- нямам претенции стига да не е бял като готвач.

П.С. Клишетата от сорта на "рус и сини очи" не желая. Никак не са ми симпатични тия момченца, дето така изглеждат. :?

Айде да ги видим и останалите какво ще кажат. :D

DarkTemplar
02-24-2011, 17:30
Тва съчетание руса коса и сини очи винаги ми е било толкова бозаво... :-&

Идеал нямам, но бих се радвал да е над 1,70, дългокрака, нормално или слабо (но не гърмящ кокал) телосложение, зелени/пъстри очи (но не от онези змийските), може и кафеви, кестенява коса, симпатична в лице. Чарът е много важен. Държа да има хубава усмивка. За кожата - средна работа - нито прекалено бяла (млечно бяла), нито много мургава (не си падам по циганета). Оттам нататък всичко е бонус. ;)

nikitka_
02-24-2011, 17:42
..

unstoppable01
02-24-2011, 18:29
Ами аз много харесвам мъжете със зелени очи и черна коса... рядко се срещат, но като комбинация много ама много ми харесва... а за кожата предпочитам да има тен... много белите не ми харесват особено :)

vector2211
02-24-2011, 18:31
а, аз си имам тен по рожденния... :D ама нищо аз съм си на море тъйче :D та по темата...няма да е излишен малко тен ...

dream1707
02-24-2011, 18:34
Попринцип външния вид не е много важен, въпреки че не бих харесала естествено някой, който е изключително.. зле :D

И все пак, харесвам момчета с нормален цвят на кожата, нито бели като пуканки, нито пък много тъмни. Харесвам светлите очи, зелени предимно или пъстри, защото много обичам да се заглеждам там... особено когато са хубави...
Предпочитам тъмнокоси момчета ... С добре оформено тяло, стегнато, с мускули, но не прекалено като някой културист (те дори са ми смешни).
Не много високи, защото и аз не съм много висока, но сравнително нормално за едно момче.

И в крайна сметка никога не съм ходила с момче отговарящо на всички тези неща ... :D

straus
02-24-2011, 18:36
Да има чар, излъчване и да не е много прегоряла :D

shugababe112
02-24-2011, 18:50
Ох ами на мен много ми харесват мъже със здраво мусколесто тяло,високи,мургави с тъмна коса и очи и леко набола брада ммм.....

BlueFace
02-24-2011, 19:16
Харесват ми момичета с бяла кожа, но за очи и коса нямам никакви претенции. :)

oo9
03-05-2011, 11:09
да видим..
като за начало говоря за жена, момче съм. че на истина ше е странно ако говорех за мъж. :lol:

та така.. тен ,не е нужен ,даже изобщо.
черна но къса коса, е не хептем къса,нещо средно.
зелени очи, тъмно зелено..
около 1 и 77 висока, тегло.. около 55, ама да спазва диета :oops:
стил на обличане - готика.
музика която да слуша - метъл, рок, или поне алтърнатив (да му се не види)
ае и хаус става, само без чалгии ))
може да пуши да пие, ама да е свободна ))
та, май това е всичко :P

Autistic
03-05-2011, 11:38
Идеал:
Мургава, но не много
Очи - тъмни леко издължени (не знам как е на български Almond Shape)
Ръст - нисичка - 160 - 165
Коса- права, черна
ооо да :razz: :razz: :razz:

buzzzz
03-05-2011, 11:47
Тъмна коса, зелени или пъстри очи.. Нормално висок, с хубаво, мускулесто тяло (но не прекалено). С чар и симпатяга.. да знае как да ме заговори и да е по-голям 8-) Хвани си батко да ти е сладко :oops: 8-) :P

DevilWish
03-05-2011, 18:32
Мургави, високи, да не е дебел, мускули може ама не да е няк'ва буца.. т'ва е :)

excuseme
03-05-2011, 18:49
лично аз предпочитам по тъмничките ,но въпрос на вкус.Иначе като идеал за външен вид може да се каже че не съм си определила ,но общите критерии : висок (не 3 метра ама да не е някой 1.60) , определено трябва да е с тяло ! това неможе всеки да го постигне но просто мое предпочитание ;] а за очи и коса нямам претенции ,всеки човек е различен .

Kokoskata
03-05-2011, 18:50
Тъмна коса, зелени или пъстри очи.. Нормално висок, с хубаво, мускулесто тяло (но не прекалено). С чар и симпатяга.. да знае как да ме заговори и да е по-голям 8-) Хвани си батко да ти е сладко :oops: 8-) :P

Винаги това ми е бил идеала за мъж. Най-накрая го срещнах и дори го излъгах да се ожени за мен. :) Не много момичета/жени са на това мнение в този форум, но с батко си е най-сладко. :)

excuseme
03-05-2011, 18:55
Тъмна коса, зелени или пъстри очи.. Нормално висок, с хубаво, мускулесто тяло (но не прекалено). С чар и симпатяга.. да знае как да ме заговори и да е по-голям 8-) Хвани си батко да ти е сладко :oops: 8-) :P

Винаги това ми е бил идеала за мъж. Най-накрая го срещнах и дори го излъгах да се ожени за мен. :) Не много момичета/жени са на това мнение в този форум, но с батко си е най-сладко. :)

Да ,много вярно :-D Убедих се че с батко си е най-сладко :P

housse
03-05-2011, 20:00
Аз предимно хресвам момичета с леко шоколадов тен, който върви идеално със дъгли и гладки крака и също така дупенце тип прасковка . 8)

Schneeflocke
03-06-2011, 10:15
Моят идеал:
-леко мургав
-тъмна коса, тъмни очи
-слаб, на ръба на кльощав,, стегнат корем, други мускули не са нужни
-1.90 и нагоре
-финни черти, леко женствени даже
-италианец/испанец/португалец

Моят годеник:
-бял като кисело мляко
-страшно сини очи, руса коса
-бивш военен(относително масивен, но леко пълничък)
-1.85 -.-
-нос като Сирано @_@
-холандец

К'во да се прави... Най-чаровният мъж на света е точно обратното на идеала ми за външен вид, а само като го видя и ми се подкосяват краката...като заговори, забравям думата "не"...

anonymous768631
03-06-2011, 10:18
"Куцо, кьораво, сакато, путката е злато!"

Schneeflocke
03-06-2011, 10:20
"Куцо, кьораво, сакато, п****та е злато!"

Всоко се целиш, виждам :D

anonymous768631
03-06-2011, 10:33
Абсолютно. Не съм те виждал, но и теб мога да мина, стига да пратят военния в командировка...

Schneeflocke
03-06-2011, 10:50
Абсолютно. Не съм те виждал, но и теб мога да мина, стига да пратят военния в командировка...

Е, няма ли поне да ме питаш дали искам....? Я си махай ръката от там!!!! :shock:

anonymous768631
03-06-2011, 11:03
Абсолютно. Не съм те виждал, но и теб мога да мина, стига да пратят военния в командировка...

Е, няма ли поне да ме питаш дали искам....? Я си махай ръката от там!!!! :shock:

Е, чакай бе, аз говорим по принцип...

И защо да я махна, човек не може ли да се почеше зад ухото. :P

Schneeflocke
03-06-2011, 11:12
Абсолютно. Не съм те виждал, но и теб мога да мина, стига да пратят военния в командировка...

Е, няма ли поне да ме питаш дали искам....? Я си махай ръката от там!!!! :shock:

Е, чакай бе, аз говорим по принцип...

И защо да я махна, човек не може ли да се почеше зад ухото. :P

К'во ухо? Я не лъжи, в носа си бъркаше, видях те :-P

WhiteOneBG
03-06-2011, 12:52
Или да е много бяла със сини очи и черна коса ( имам предвид ЧЕРНА КОСА ) или да е леко мулатеста ( прекалила със солариума през зимата ) със кафеви очи и черна коса ;)

tanch3t093
03-06-2011, 19:56
Външността не е от прекалено голямо значение .. За какво ти е уникален като холивудски актьор, ако с него не можеш да си кажеш и една дума? Въпреки това всеки си има предпочитания. И аз не съм много претенциозна :D Само да е висок, че аз не съм нисичка. Да не е много бял, може и мургав, но не прекалено. Очи - нямам определен идеал, но зелените са ми слабост. И с хубава усмивка! :P

kalit0y
03-06-2011, 20:10
ne iskam da nqkakav kato sirene nito pak nqkav kato napra6tql negar :D :D :D

DanKolov
03-06-2011, 20:25
С леееееееееееееееко по- тъмна кожа... (АМА ЛЕКО! 8-) ) Много дълга, буйна, къдрава, черна коса. Големи, тъмни очи и.... другото да е умерено.... И да "и сече пипето", ама тва вече е голяма претенция :(

smiLexaga1n
03-06-2011, 22:40
Моят идеал .. ;д мм , трудно е да се опише , всичко си е до човек , но ще опитамм .. ;д
Принципно си падам по момчета със светли коси , направо си умирам за такива .. но съм попадала и на невероятни тъмнокоси , тъй че вече важни са очите .. сини , сини и пак сини ... Влюбена съм в сините очи :smt007 . За кожата , обезателно бяла , защото аз самата съм със светла кожа и някой черньо до мене - не мерси 8-) . Обичам ги по-високи - 1.80 до 1.90 , въпреки че последните ми „избраници“ бяха нисички .. Мускули не ми трябват , ама искам плочки или поне стегнат корем =P~ И не на последно място - усмивкатаа , обожавам момчета с чаровна усмивка ,слабост са ми (Защото и аз лично се смея .. мнооого ;д ) :D

Jessie
03-06-2011, 22:59
По-бяла и светла кожа. :D

xinfamous
03-07-2011, 01:58
Много глупав въпрос.Мойте приятелки са само бели,пък на Гошо са черни като смърта.

rko77
03-07-2011, 13:36
Не винаги външния вид определя любовта. ;)
Попринцип нямам големи претенции :lol: , но повече ми харесват с нито прекалено бяла нито прекалено мургава.. :D абее нещо средно..
Очи - без значение
Коса - ако може да е руса :))
ръст - е да не е 2м. но и да не е 1.50м .. нещо средно.. :grin: :-)
и аз мисля така !

mugsinka
03-07-2011, 17:54
ми май си падам по по-мургавии :D

DownloadVirus
03-07-2011, 18:05
Аз си падам по себе си . Ся ко прайм ? :lol:

zooyork
03-08-2011, 15:00
Аз си падам по себе си . Ся ко прайм ? :lol:

еми опиши се 8-) :P

Amateur
03-08-2011, 15:04
Неам претенци аз стига да не е прекалено бяла...

xixixixi
03-08-2011, 19:31
Хохохохо интересна темаа 8-)

Високо, стройно, добре поддържано (не някакъв смешко или някой щангист) момче. <- Ей това е моя идеал. 8-)
Очите са без значение.
Пък относно кожата- нямам претенции стига да не е бял като готвач.

П.С. Клишетата от сорта на "рус и сини очи" не желая. Никак не са ми симпатични тия момченца, дето така изглеждат. :?

Айде да ги видим и останалите какво ще кажат. :D

и що пък клише ?!!!!?! че ако на някой това му харесва ко клише ли е се едно мургав с кафеви очи или всяка една по-известна комбинация..айде моля ти се това,че на тебе не ти харесва не значи,че няма такива момчета (момичета),не казвам,че това е моят "идеал" , но е глупаво клише може да се нарече нещо,а не някой .. :)

Konstantine
03-09-2011, 09:08
Здравйте, най-подходящо за темата мисля че е тук. Сега към темата.
Момчета какви момичета предпочитате с по-бяла кожа или по-тъмна(нещо като латино американка, мургава) ??
Момичета какви момчета предпочитате с по-бяла кожа или по-тъмна(нещо като латино американец, мургава) ??
Също (ако искате) опишете идела за вас(очи,коса,кожа,ръст и т.н.)

Благодаря Ви предварително.

П.С. моля без нападки, стряскания, караници и т.н. ^^
Много обичам беличките :oops: светла коса, светли очи, ръст около 180 :-)

SexyBitch
03-09-2011, 13:55
Ох ами на мен много ми харесват мъже със здраво мусколесто тяло,високи,мургави с тъмна коса и очи и леко набола брада ммм.....
Без наболата брада :oops:

mimsssssss
03-09-2011, 14:08
Харесвам по - тъмни мъже. Същото се отнася и за косата и очите - черното ми харесва най - много. Падам си по мургави определено, но за жернокожи не мога да преценя. Никак не ми харесват "бозавите" :-D нито с бели кожи, нито с руси очи, а за пъстри очи ... оле ужас...
А относно ръста не мисля че има значение за мен, но примерно около 1,75 :)

shupishup
03-09-2011, 17:04
Принципно нямам идеал, ноо..
очи: кафяви или черни
коса: черна !!
ръст: висок.
никак не харесвам русоляви синеоки младежи : D

kn1ght
03-09-2011, 18:09
Ръст: 170-190.
Коса: Черна , никакви изключения : )
Очи: За предпочитане сините, но по принцип няма значение : )

ако прилича на някоя вампирка още по-добре , те май са идеалните за подобно описание ; )

fenastz
03-09-2011, 19:35
Ръст: 170-190.
Коса: Черна , никакви изключения : )
Очи: За предпочитане сините, но по принцип няма значение : )

ако прилича на някоя вампирка още по-добре , те май са идеалните за подобно описание ; )

:-o ти баскетболист ли си или обичаш да те доминират

fUcKsMiLe
03-09-2011, 20:04
За мен външният виж няма особено голямо значение, но:

Идеала ми.. хмм..
Харесвам момчета със светли коси и очи (зелени <3/ сини) :oops: ,
но и кестенявите не са за изпускане де ;д
Тялото.. да не е скелет.. може и леееко над-нормалното тегло. : )
*бонус : оформено, стегнато
По-високичък трябва да е.. 1.75 - 1.90 :D
Усмивката и чара са много важни. :)

scarlett8
03-09-2011, 20:34
Хохохохо интересна темаа 8-)

Високо, стройно, добре поддържано (не някакъв смешко или някой щангист) момче. <- Ей това е моя идеал. 8-)
Очите са без значение.
Пък относно кожата- нямам претенции стига да не е бял като готвач.

П.С. Клишетата от сорта на "рус и сини очи" не желая. Никак не са ми симпатични тия момченца, дето така изглеждат. :?

Айде да ги видим и останалите какво ще кажат. :D

и аз харесвам такива.Русите са живи п****и , no offence :D

onlygiirl
03-20-2011, 19:04
Кожата да не е нито бяла,нито черна,по точно средна.
Очите-сини или кафяво-зелени
Косата-руса или кестенява. :)
Ръст-около 1.80,1.90 :grin:

DiDy1
03-20-2011, 19:05
Не винаги външния вид определя любовта. ;)
Попринцип нямам големи претенции :lol: , но повече ми харесват с нито прекалено бяла нито прекалено мургава.. :D абее нещо средно..
Очи - без значение
Коса - ако може да е руса :))
ръст - е да не е 2м. но и да не е 1.50м .. нещо средно.. :grin: :-)

и аз съм на същото мнение така че 1+ :P

YyoOnNiItTyY
03-21-2011, 11:16
Тва съчетание руса коса и сини очи винаги ми е било толкова бозаво... :-&

Идеал нямам, но бих се радвал да е над 1,70, дългокрака, нормално или слабо (но не гърмящ кокал) телосложение, зелени/пъстри очи (но не от онези змийските), може и кафеви, кестенява коса, симпатична в лице. Чарът е много важен. Държа да има хубава усмивка. За кожата - средна работа - нито прекалено бяла (млечно бяла), нито много мургава (не си падам по циганета). Оттам нататък всичко е бонус. ;)
Как мазно ме описа :-x :-D Тааа.. моя идеал за момче е кестенява коса/стига ми че аз съм руса! 8-) / За прическата обаче имам претенции.. не харесвам момчета с къса коса.. или да не говори ме пък за нула номер.. :-D Също така.. очите нямат кой знае какво значение.. но ще е по добре ако са по цветнички.. синьо.. зелено.. ама и на кефеви се радвам! :oops: За тялото мога да кажа само че нито ми харесват слабите нито ми харесвам мускулестите.. добре е ако просто подържат форма.. колкото шкембето да не щтръкне :lol: Това е моя едеал за момче.. ааааааа и за малко да забравя.. характера му трябва да е добър.. да не е обсебен от себе си .. но се пакда мисли и за себе си да не е нахален!! ;ддд това ми е идеала за момче.. много лошо.. че такова м,омче.. не съм срещнала още.. :x

norain
03-21-2011, 11:42
Моя идеал е да е със бяла кожа, но не да не е снежен човек. Височината, да не е много ниска, да не е по-висока от мен :D Около 1,70.
Значи косата- няма значение, но може и черна, може ии руса(но не цвета на косата да отговаря на акъла) :D Очичките..амии пронизващо сини, или светло зелени или пъстрий..така.. да е слабичка, ама не да е анорексия..
Както викаше онзи от Music Idol " Дроб, мазен, дроб дебел, свинее и анорексий" :D :D
Стегнато дупе, а не увиснал човал :D Гърдите не са от значение, но все пак да не е като нивелир :D
Забавна, умна, да не е много ината(макар че това е рядкост при момичетата)
Еми те това е моя идеал :D

findthetruth
03-21-2011, 12:13
Ако седна да описвам всички неща, които могат да ме привлекат към някое момиче ще трябва да пиша цял ден и никой няма да го прочете.
В общи линии: желателно е да е висока към 170-175 (аз съм 190), всякакъв цвят на косата и очите ми харесва, нормална или по- светла нежна кожа, чаровна усмивка :) ,позитивно излъчване :) , сладки устни :P , отблъскват ме многото излишни килограми.

И съм забелязал, че всички момичета много се разхубавяват, когато са влюбени :P :oops:

viktora4
03-21-2011, 23:42
Предпочитам да са със светла кожа
Светли очи, Коса само да не е руса ;д , не повече от 1.70 :lol: :) :D :D :D

jghgh
03-22-2011, 09:02
Нещо не ме кефят тъмните типове, не знам защо.
Бял с два-три тона по-тъмен от мен максимум 8-)
Не знам защо така.. тъпо е да се дискриминира, но наистина не ме кефят тъмните момчета.

Идеал нямам, все различни си харесвам :-P

justanormalguy
08-17-2012, 17:26
Явно съм един от малкото българи които харесват по-бели момичета с по-светла коса и очи?
Е то и аз съм синеок, леко рус/рижав, май тфа е причината. :Д
Пък и губя тена си за отрицателно време - бях на море 2 седмици и ся пак съм млечен, хах.
Пък и пича който е писал че русите са педали, обяснението е елементарно...малцинствата винаги биват hate-вани.

Me4encety
08-18-2012, 18:53
Нямам идеал.

Smilee_
08-18-2012, 20:58
Амии предпочиам с бяла кожа, но това не е кой знае колко важно.. А иначе идеала горе-долу си го представям рус със сини очи, висок,слаб... :D

FasterBeach
08-18-2012, 21:03
(момче съм) Не просто предпочитам, ами харесвам само момичета с приятен, равен летен загар. Снежно белите може и да са ми симпатични някои, но някак си... незнам. Не ме привлича кожата им :D
А мургавите... Ако "мургавото" е тен - супер, но ако не е... (да приемем, че е циганка... - ми дори да ми е сладка в лицето и тялото, съвестта ми не ми позволява да я харесам.................................... ............) :D

Incadeptus
08-18-2012, 21:22
Оф кво ви е бозаво бе,толкова сте да не казвам кви,А ти фастърбийч,с теб съм напълно съгласен и моята съвест не позволява ;д

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 22:01
Идеалът относно визията е голяма глупост за мен.Като намериш правилния човек по характер,едва ли ще го върнеш заради цветове или излишни или липсващи килограми и/или височина...Иначе единственото,на което държа е да е над 1,80,за да е по-висок от мен,за предпочитане е да е едър,даже леко пълничък и по възможност светли очи.Всичко останало е бонус.Моят приятел отговаря напълно на "задължителните" критерии,че и доста отгоре :D

Violenza
08-19-2012, 06:43
Бяла кожа (но не като някакъв албинос чак), светла коса и светли очи ми е любимата комбинация. Но за мъж не ми прави кой знае какво впечатление, ако ще и противоположност на това да е, не ми пречи.
Жена обаче никога не мога да приема за "красива" ако не е със светла кожа, руса коса и светли очи.

twilightkid
08-19-2012, 06:50
Да е с тъмна коса, леко тъмна кожа, слабичък (е да е релефен, кефят ме леко мускулеститите, но не прекалено)
кафяви очи, ръст над 1,70, и хубава усмивка, груби ръце (обичам грубите ръце, много възбуждащо ми действат :Д )

SisiStrange
08-19-2012, 06:52
Светла кожа, ясни черти на лицето, много топли, големи кафяви очи. Лешниково кафяво. Плътни устни. Такива момчета харесвам аз. За жени винаги съм харесвала брюнетки с тъмни очи, стройни, но надарени тела.

Hilary_
08-19-2012, 07:17
Момичета какви момчета предпочитате с по-бяла кожа или по-тъмна(нещо като латино американец, мургава) ??Също (ако искате) опишете идела за вас(очи,коса,кожа,ръст и т.н.)
Аз съм не само с бяла, ами на места прозираща кожа .. как ли ще седи до мен един мургавелко? :lol:
Идеал нямам. Имам силно привличане към мъже с големи гърбове и ръце, пухчовци също.

GLaDOS
08-19-2012, 10:13
Нямам идеал.Всеки път си харесвам коренно различни хора.
Оставям на "подсъзнателно" ниво да ми се хареса...

sweetycherry33
08-19-2012, 10:13
Ами обикновено нямам много претенции ...

искам да не е нито много бял, нито много мургав ... абе нещо по средата
очи - няма значение
да и висок (не прекалено, но над 1.70 може би)
да е слаб (е, не прекалено, да има плочки е готино)
хубава усмивка

в момента не се сещам за други

Mary_Jane_69
08-19-2012, 11:51
Бяла кожа, за предпочитане тъмни очи и коса, по - висок от 1.80....ии.... това май стига. и мускули мамка му.

KadifWerewolf
08-19-2012, 16:54
Всякакви бе, латино, бели, черни, сини..
На работа има една хубава индийка и тука над мен живеят няколко красиви негърки.. и българки харесвам, и някоя латино с хубава дупара няма да я върна :3
Предпочитам ниски, но и над мен да са.. като цяло няма определен идеал, и ако си мислите, че имате такъв жестоко се бъркате

Bonnev
08-20-2012, 01:08
Еми не знам, може би момиче с по-светла кожа, очи за предпочитане кафяви, тяло - средно, не дебела и не пък съвсем да отива към анорексичка.. средно, по-"нетренирано" откъм корема и дупето (не знам, такива ми харесват (е хайде сега.. момиче с плочки??)), ръст около 160-170, бюстът няма АБСОЛЮТНО НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ!

trooper
08-20-2012, 16:20
С лек тен. Да е висока над 165, косата руса или черна и да е права, в краен случай къдрава.... Симпатична в лицето, с добро тяло не е задължително да е перфектно. Очите нямат значение и най-важното за мене усмивката й :)

ShtrudeL
08-20-2012, 16:23
Нямам идеал.

Аз може би имам някакъв образ в главата, но...


Всеки път си харесвам коренно различни хора.

...което ме радва.

Incadeptus
08-20-2012, 16:34
много интересно,аз харесвам повече нощта пред деня,мракът пред светлината,облаци пред слънцето,но харесвам руси жени,светли очи и бяла кожа.тоест Violenza напълно съм съгласен с теб,а ако това си ти на снимката си много красива!

пAteNцЕ
08-20-2012, 16:43
аз ...:Д ох не знам всеки път е различно...ще видя красивото във всеки :3
имам навика да гледам силните страни и плюсовете на хората повече,отколкото недостатъците им -.-
представям си мъжко над 175(иначе ще ми е нисък,даже най-добре над 180) коса-все тая,да му отива прическата просто...очи-няма значение цвят,принципно харесвам шоколадови или черни очи,някак са мистериозни :Д представям си силни ръце ухх <33 широки рамене,абе като цяло да е по-здрав от мене,да съм мъничка :3 да ме кара да се чувствам женствена, да ми бърка в мозъка най-деликатно :Д

loveca777
08-20-2012, 16:51
Нямам идеал - него само жените си го представят от много мечтание
Предпочитам тя да е по-ниска от мен, кафява или по-светла коса, да не е много слаба, може и по-пълна но стегната естествено
По-характер да е весела с усмивка ,добра, но и да притежава качества от типа но ,,мъжко момиче ,, ;dd
Да обича природата и животните

Amore-Mio*
08-20-2012, 17:22
Изключително тъпа тема.

Не обръщам внимание на кожата.
При първото срещане/виждане ми правят впечатление очите и усмивката. Външният вид играе роля само в началото, чисто визуално.

Incadeptus
08-20-2012, 17:29
само тая тема ли аморе-мио? :D

Amore-Mio*
08-20-2012, 18:14
Не само, ама какво да се прави.