PDA

View Full Version : Малък проблем :p



BriNGeR
02-24-2011, 17:06
Така.. значи с приятелката ми правихме секс в понеделник и аз бях отдолу ии нали всичко точно но като свършихме на оная ми работа имаше нещо лигаво ( на непокритата от презерватива част която е 1-2 см макс ) Първото което си помислих е, че е сперма и казах на приятелката ми и тя много се панира после стигнахме до извода, че това не е сперма а тя е свършила ( тя каза че неусеща когато свърша О.о ) Дори и да е било сперма има ли шанс да забременее ? Днеска и закъснява 4ти ден (тя каза че попринцип и закъснява от 4 до 12 дни макс такъв и бил цикъла) и днес тя си направи тест за бременност ( surecheck ) и каза че е отрицателен ( аз не съм видял теста ) Има ли поводи да се притесняваме ?

hondacbr954
02-24-2011, 17:16
Ходи си ударете още един хубав секс и пак ще има такава течност... не е сперма, не е бременна приятелката ти- просто е била прекалено възбудена и прекалено навлажнена, след хубав секс се получава- това е от нея споко ;)

unstoppable01
02-24-2011, 18:32
Няма как да не усеща, когато свършва просто няма как... просто е била много възбудена от нея е това лигавото... и не мисля, че има за какво да се притеснявате!

straus
02-24-2011, 18:35
Това са нейните течности, не се притеснявай ;) А теста е верен 2 седмици след като сте правили секс, така че не си давайте парите на вятъра ;)

djipsito
02-24-2011, 22:36
НЯМА КАК да НЕ УСЕТИ когато СВЪРШВА...

ThisIsMe
02-24-2011, 22:39
Да се бяхте информирали все пак по тези въпроси,преди да правите секс.
Нищо и няма.

kiki1991
02-25-2011, 07:01
Ходи си ударете още един хубав секс и пак ще има такава течност... не е сперма, не е бременна приятелката ти- просто е била прекалено възбудена и прекалено навлажнена, след хубав секс се получава- това е от нея споко ;)

да и на мен ми се случва често когато съм много възбудена,споко нормално е

VaMpiRKaTaaa
02-25-2011, 09:41
НЯМА КАК да НЕ УСЕТИ когато СВЪРШВА...
Както при някой момичета няма кръв и болка при първият път,така може и не е усетила кога е свършила.И аз в повечето случаи НЕ усещам кога свършвам.

BriNGeR
02-25-2011, 10:50
Да се бяхте информирали все пак по тези въпроси,преди да правите секс.
Нищо и няма.

Аз знам че момичетата свършват също, но как да разбера като тя казва че не го усеща + това не го показва като не го усеща ...


И другото което е тя казва, че все още не е боляло корема или там някви признаци, че ще и идва вчера казало че я е боляло за 5-10 мин само вчера а е 5 ден вече въпреки че тя казва че понякога и е закъснявало с 12 дена ддз какво да правя вече..

stickyricky
02-25-2011, 11:11
Еми требвало е като си го видел тва на голото место да си свалил капута да си си прегледал пацата за течове и следи че нешо е текло,после да огледаш капута дупки и кратери.а тва че не усеща кога свършва...таа на колко е бе 12 13... ако не е и кажи да спре да си гали котето ... ако сичко свърши добре без бебе вече и го пъхаи само между лицевите джуки..там поне бебе не мое се роди а и кефа ше си е за тебе..шом тя не се кефи..или просто ти е малка пишонката

BriNGeR
02-25-2011, 11:48
и затова свършва защото не и е кеф логика ..

BriNGeR
02-25-2011, 17:25
Това са нейните течности, не се притеснявай ;) А теста е верен 2 седмици след като сте правили секс, така че не си давайте парите на вятъра ;)

Ако не се лъжа също е точен и след първия ден на закъснението така ли е? Тя го направи на четвъртия ден от закъснението тоест трябва да е точен.. ?