PDA

View Full Version : Релефен корем (плочки)



RoSKo0o0
02-24-2011, 17:08
Кажете как се прави по-добър релеф... или по-ефективно поне. Аз сега например започвам така коремната си тренировка: 100 спортни (1 минута почивка) -> 100 спортни (1 мин) -> 50 спортни (2 мин) -> 3х50 обикновени (с по 1 мин почивка между тях)... По принцип до колкото виждам, има някакъв резултат, не е голям, знам че години трябва за хубав релефен корем, но все пак въпроса ми е за по-ефективен начин, за да не губя време, а от самото начало да си правя нещата така, както трябва. Повече серии с по-малко повторения? Или? Не знам... вие кажете :)

keinan
02-24-2011, 17:34
8 Min Abs Workout Напиши това в youtube. Клипчето е 8 минути. Аз го правя всеки ден по веднъж от 15 дни и определено помага.

RoSKo0o0
02-24-2011, 18:00
8 Min Abs Workout Напиши това в youtube. Клипчето е 8 минути. Аз го правя всеки ден по веднъж от 15 дни и определено помага.

Благодаря, но само 8 минути на ден? Това ми се струва повече от невъзможно?!

NeverForget
02-24-2011, 18:18
И аз отскоро почнах да го правя това за 8-те минути и определено има резултат. Познати казват, че след 40-50 дни вече имат релефен корем. Обаче го прави всеки ден, за да получиш желаното.. :)

DownloadVirus
02-24-2011, 19:17
Да бе с 8 мин на ден тренировка за корем и без кардио и хранителен режим луди плочки..

Greennight
02-24-2011, 19:57
Без кардио и яко протеин няма да стане.Иначе упражненията са добри.Аз дето съм доста спортна натура,бая ми напрегнаха мускулите,така че за начинаещ са перфектни :).Но мисля,че вдигане на краката от лост ще ги допълват перфектно.

Seattle
02-25-2011, 07:02
Може без кардио.
Протеин също не е нужен, но е препоръчителен. Ако се взима за отслабване се консумира само с вода а не прясно мляко.
Без режим на хранене плочки са почти невъзможни освен ако не ядеш колкото 1 кокошка.
Добави съпротива към каквито и упражнения да правиш. Максимум 20-25 репетиций за да натоварваш мускула по такъв начин че хем да гори калорий, хем да стимулира ръстеж.
И както всеки мускул се тренира с почивка, което значи че не се работи по него ВСЕКИ ден.

П.С.
Като цяло обаче не те съветвам да "търсиш" плочките, щото съдейки по въпроса и упражненията които в момента правиш, ще изглеждаш като хърбаво циганче. Без да се обиждаш, просто е грозно.

NqmamName
02-25-2011, 08:22
Обърни внимание и на техника,защото според мен тя е най-важна. Не само за коремните преси,а за всички упражнения. Ти можеш и да ги правиш по 1000 или да дигаш много тежки тежести,но ако не го правиш правилно не натоварваш желания мускул,а натоварваш други части на тялото. Не знам как го правиш,но давам съвет. :)

RoSKo0o0
02-25-2011, 08:37
Ами, добре... какви упражнения да правя тогава? Той коремът ми е здрав по принцип.

NqmamName
02-25-2011, 09:07
Като за начало: http://vbox7.com/play:f843581e пробвай тези

Ако можеш да ходиш на лостове започни с повдигане на краката.. но го прави бавно и правилно и се стреми да не се клатиш като махало. Ако можеш ходи на лостове където тренират повече хора (обикновенно в училищата има доста хора когато и да отидеш (поне при мен)) и се запознай и ще можеш да се съветваш за упражнения,начин на изпълнение и т.н. Успех :)

Everytime
02-25-2011, 09:21
Да бе с 8 мин на ден тренировка за корем и без кардио и хранителен режим луди плочки..

точно това е (:

трябва ти хранителен режим.. колкото до кардиото не е толкоз важно (:

NqmamName
02-25-2011, 09:28
Аз мисля,че ако иска да гори мазнини (отслабва) на първо място е кардиото.. :)

RoSKo0o0
02-25-2011, 10:28
А, не не... мазнини нямам :))) Добре, ще започна с тези 8 минутните, ще си заменя сега моите серии. Аз искам като цяло да са очертани, не да са изпъкнали някви (защото за мен са грозни тези изпъкналите)... чак като стегнат да излязат малко, но до там :) ТОва е.... благодаря на всички :)

xinfamous
02-25-2011, 10:42
кажете къде да го намерим тоя хранителен режим бе

Chacho
02-25-2011, 11:52
кажете къде да го намерим тоя хранителен режим бе

Дори в този подфорум е писано милион пъти по тази тема. Има идеи за различни НВД-та, а в добре познатия ни bbteam има и изцяло структурирани режими.

И аз съм много доволен от 8 минутната, а хранителният режим ако е ключов за качването на маса, то кардиото е за отслабването. Достатъчно хора в залата съм видял да се стопят само от тренировките, ядейки същото дори вече в по-големи количества.

fatrat
02-25-2011, 13:18
Без кардио и яко протеин няма да стане.Иначе упражненията са добри.Аз дето съм доста спортна натура,бая ми напрегнаха мускулите,така че за начинаещ са перфектни :).Но мисля,че вдигане на краката от лост ще ги допълват перфектно.
u sure? или просто говориш на изуст?

dtembp
02-25-2011, 14:27
Искам да питам . имам си плочките , но искам да си донапражя чертата дето ги разделя , дето е посредата. С какви упражнения мога да постигна това ?

awerw
02-25-2011, 14:41
Мен никви упражнения не ми натоварват стомаха колкото коремните с тежест

xinfamous
02-25-2011, 15:40
Мен никви упражнения не ми натоварват стомаха колкото коремните с тежест
попринцип единственото упражнение което натоварва стомаха май е повръщането и яденето..lol


Искам да питам . имам си плочките , но искам да си донапражя чертата дето ги разделя , дето е посредата. С какви упражнения мога да постигна това ?
евала прическа! направо ме разби..

awerw
02-25-2011, 16:16
Мен никви упражнения не ми натоварват стомаха колкото коремните с тежест
попринцип единственото упражнение което натоварва стомаха май е повръщането и яденето..lol


Искам да питам . имам си плочките , но искам да си донапражя чертата дето ги разделя , дето е посредата. С какви упражнения мога да постигна това ?
евала прическа! направо ме разби..
Е ся нямаше ли си работа, че да ми намираш грешки

ArrowsOfDeath
02-25-2011, 19:08
Прави го по-рядко корема, но с повече натоварване. Щом нямаш мазнини, няма нужда всеки ден да правиш едни и същи упражнения, на които тялото ти е вече свикнало.

RoSKo0o0
02-25-2011, 21:52
Прави го по-рядко корема, но с повече натоварване. Щом нямаш мазнини, няма нужда всеки ден да правиш едни и същи упражнения, на които тялото ти е вече свикнало.

3 пъти в седмицата добре ли е? Само трябва да измисля това натоварване какво да е, защото честно казано не се натоварвам чак толкова от тези 400, които правя...

NqmamName
02-25-2011, 22:54
^ Еба*ка ли си правиш вече.. нали ти казах какво да правиш,ако и тези упражнения не те натоварват достатъчно,потърси същите,но ЧАСТ 2 .

RoSKo0o0
02-26-2011, 09:29
Ами не се е**вам ама всеки различно ми казва, а искам да извлека най-полезното. Сега ще пробвам Абс-четата и ще видим.

lixofana
02-26-2011, 09:42
Коремните пражненията също така намаляват нивата на кортизола. Кортизолът е хормон на стреса, който има отношение към натрупването на мазнини в коремната област, като загубата им после е много трудна. Той причинява много проблеми със здравето – както физически, така и психически.

RoSKo0o0
02-26-2011, 10:45
Малко ми е сложничка техниката, но ще ги правя.

DownloadVirus
02-26-2011, 11:13
Пич ако искаш само плочките тичай здраво докато стигнеш 3-4% мазнини и ще видиш 8 pack плочки 8)

fatrat
02-26-2011, 11:53
Пич ако искаш само плочките тичай здраво докато стигнеш 3-4% мазнини и ще видиш 8 pack плочки 8)
3% знаеш ли какво е? При мен се виждат на 8-9-10%! при 3 % може да умре ...

xinfamous
02-26-2011, 11:58
вижда се че тук има някой смъртоносни разбирачи.. :-D

DownloadVirus
02-26-2011, 14:47
Пич ако искаш само плочките тичай здраво докато стигнеш 3-4% мазнини и ще видиш 8 pack плочки 8)
3% знаеш ли какво е? При мен се виждат на 8-9-10%! при 3 % може да умре ...

Е чак да умре :o

fatrat
02-26-2011, 15:06
Пич ако искаш само плочките тичай здраво докато стигнеш 3-4% мазнини и ще видиш 8 pack плочки 8)
3% знаеш ли какво е? При мен се виждат на 8-9-10%! при 3 % може да умре ...

Е чак да умре :o
а не бе разучи малко човешката анатомия! На изуст не става! Някой мадами губят цикъла си под 13% подкожни мазнини ти от 3 ше ми кажеш ,че неможе да се умре!

ZipFail
02-26-2011, 15:48
Доколкото знам Рони Колман в състезателна форма е около 2.5-3% мазнини. То че не се умира не се умира, ама никак не е полезно и приятно..

fatrat
02-26-2011, 16:20
Доколкото знам Рони Колман в състезателна форма е около 2.5-3% мазнини. То че не се умира не се умира, ама никак не е полезно и приятно.. А защо в основен период не ги държи? Сам си си отговорил! Мога да ти изброя някой от физическите промени настъпващи при такъв процент мазнини!+тва може от хипотермия да пукнеш на 16-тата минута !

Myrth
02-26-2011, 16:30
Абсолютно съм съгласен с fatrat, на много ниските проценти настъпват неприятно физиологични състояния и като цяло това състояние на обезводняване е пагубно за тялото.

Сухият релеф никога не ми е допадал, според мен стабилна мускулна маса на 8-9% мазнини е идеалният вариант. Надолу много трудно се поддържа особено на големи килограми.

DownloadVirus
02-26-2011, 18:12
Само дето трудно ще се виждат плочките..

То кви плочки.. 8.6 % мазнини имам и направо си имам бирено шкембе :D

Myrth
02-26-2011, 18:15
Е ти предпочиташ да си паяк с ултра преса или стабилен мъж с добре развит, стабилен торс?

DownloadVirus
02-26-2011, 18:16
Е ти предпочиташ да си паяк с ултра преса или стабилен мъж с добре развит, стабилен торс?
А? :D

Myrth
02-26-2011, 18:20
Е нали се оплакваш, че не се виждат плочките :Д

DownloadVirus
02-26-2011, 18:27
Май не се изразих точно :D

Нямам плочки :D

fatrat
02-26-2011, 18:56
Винаги съм казвал-Плочки ако имаш супер-ген си е! Ако заебеш цялото тяло за няколко сухожилия-лошо педерас си :)

DownloadVirus
02-26-2011, 19:13
дефинирай "заебеш цялото тяло"

Тоест който има 3-4% мазнини и заебал цялото си тяло?

Значи културистите си ебат телата постоянно :lol:

fatrat
02-26-2011, 19:18
хаха ! не ти върви хумора или не искаш да ми разбереш поста !
Дефинирам малките 13 годишни педали дето са с ръка дебела колкото моя кур ама имат 6 плочки и вече са станали богове! и пак ти казвам културист в основен период с % мазнини под 10-12 няма!

Myrth
02-26-2011, 20:39
Дефинирам малките 13 годишни педали дето са с ръка дебела колкото моя "мъжки полов орган" ама имат 6 плочки и вече са станали богове!

И си ги снимат в банята, слагат снимката на негатив и пишат нещо от рода на eMchyYy_bE

fatrat
02-26-2011, 21:55
Дефинирам малките 13 годишни педали дето са с ръка дебела колкото моя "мъжки полов орган" ама имат 6 плочки и вече са станали богове!

И си ги снимат в банята, слагат снимката на негатив и пишат нещо от рода на eMchyYy_bE
yep that's the shit ...

Greennight
02-27-2011, 07:33
По-добре да си здрав и без релефни плочки,отколкото обратното.Вижте,че в почти всички бойни спортове най-добрите не са супер релефни,но за сметка на това пребиват всички...Примерно Фьодор Емалиенко,никой не може да ме убеди,че е някъв супер релефен...Плочки на 2 пъти се опитвах да изкарвам и просто не знам дали е индивидуално при мен или при всички,но на мен значително ми спадна силата и на ръцете и навсякъде,а през дрехите приличах на хърбав келеш заради тия плочки :lol:

RoSKo0o0
02-27-2011, 10:18
Ами то и това е вариант. Моят корем е здрав. Съвсем леко се виждат очертанията на плочките ми ама наистина съвсем леко и като стегна леко се виждат. Не ми е голям проблем, просто ще видим както ще стане. Но не разбирам защо казвате, че ще приличате на хърби след като по света има милиони хора със супер добрите плочки, които са мнооо добре. Джон Морисън например...

Myrth
02-27-2011, 10:49
Плочките са детайл. Глупост е да работиш над детайлите, преди да си изградил стабилна основа. А да си начинаещ и да мислиш за релеф преди да си изградил стабилна базова маса, това е невероятна грешка. Именно като начинаещ можеш много лесно да качиш като просто ядеш стабилно и тренираш, а ако този начален пердиод си го прекараш в ограничаване на калориите и в правене на и без това малоумните коремни преси, то този начален тласък е безвъзрвратно загубен и иначе лесният напредък ще изисква пъти повече усилия.

RoSKo0o0
02-28-2011, 15:45
Тези 8 минутните... 2 пъти ги направих и имат ефект. Говоря в смисъл, че наистина се усеща едно напрежение, което не се усеща при нормалните преси. Ще видим след 2-3 месеца какъв ще е резултат и изобщо дали ще има.

firstdiesel
02-28-2011, 16:00
тренирам корема като луд, но не за плочки! Коремните мускули са голяма мускулна група и според това как ги тренираш се отразява и на цялото тяло, също като клековете и мъртвата тяга.

Имам слой мазнини над корема, но като си прекарам пръста отгоре на надолу си ги усещам (и се радвам :D)

ellsss
02-28-2011, 19:00
От коремните преси (и други упражнения за корем) съм разбрала ,че най-лесното е да се направи твърд корем.А после "сланинките" и другите подробности са доста по-трудни за махане :? така мисля аз де :oops:

firstdiesel
03-01-2011, 10:20
От коремните преси (и други упражнения за корем) съм разбрала ,че най-лесното е да се направи твърд корем.А после "сланинките" и другите подробности са доста по-трудни за махане :? така мисля аз де :oops:
сланинки се махат с кардио, не с преси ... с упражненията за корем мускулът се развива(расте), а с кардиото се махат мазнините ;)

RoSKo0o0
03-01-2011, 12:26
Бате, и аз така.... минавам с пръста и ги усещам като стегна и много малко личат... абе и тъй става :D

firstdiesel
03-01-2011, 13:15
Бате, и аз така.... минавам с пръста и ги усещам като стегна и много малко личат... абе и тъй става :D
абее е*и му визията, трябва да сме машини ...
може да нямам плочки, обаче вдигам ли 160 мъртва тяга, вдигам :D е тва е важно :D

Myrth
03-01-2011, 13:18
Впрочем стабилната преса си личи дори и да имаш мазнини по корема, просто тялото ти стои по-плътно и пак изглежда добре.

DownloadVirus
03-01-2011, 16:18
Бате, и аз така.... минавам с пръста и ги усещам като стегна и много малко личат... абе и тъй става :D
абее е*и му визията, трябва да сме машини ...
може да нямам плочки, обаче вдигам ли 160 мъртва тяга, вдигам :D е тва е важно :D

Остай плочките..И визията си е важна квото и да речеш.Впрочем е по-важна от това колко дигаш..

Като си тлъст дигай си и по 300 ако искаш..Един познат дига 3 повторения 120 кг на 17 години е и е дебел и го дигна след 2 месеца във фитнес залата без преди да е дигал.И кво?Пак си прилича на топка и пак ще му биеш шута :P

RoSKo0o0
03-01-2011, 20:30
Бате, и аз така.... минавам с пръста и ги усещам като стегна и много малко личат... абе и тъй става :D
абее е*и му визията, трябва да сме машини ...
може да нямам плочки, обаче вдигам ли 160 мъртва тяга, вдигам :D е тва е важно :D

Ест... то и с тренировката няма как да не дойде визията :P Лека полека с голяма воля и помпане и ядйенееее!!!!!!!!!!!!!! Машини не ами... :D

*Макар че тея от бойните изкуства няма да те питат тренираш ли или не тренираш :D

fatrat
03-02-2011, 12:01
Бате, и аз така.... минавам с пръста и ги усещам като стегна и много малко личат... абе и тъй става :D
абее е*и му визията, трябва да сме машини ...
може да нямам плочки, обаче вдигам ли 160 мъртва тяга, вдигам :D е тва е важно :D


*Макар че тея от бойните изкуства няма да те питат тренираш ли или не тренираш :D
това ме остави със смесени чувства... как да го разбирам? Като комплимент или като нападка?

RoSKo0o0
03-02-2011, 15:04
@fatrat, към мен ли беше това??? Ако е към мен, не знам за какво говориш, честно казано. За мен един каратист 70 килограмов няма да му е проблем да свали 120 килограмов фитнес маняк, който не тренира никакви бойни изкуства, а разчита на точното попадение. Да не говорим и за други бойни изкуства (аз там не съм наясно кое е най-добро,но каратето е най-известно). Никви нападки, никви комплименти, защото не знам при теб каква е ситуацията. :)

fatrat
03-02-2011, 15:16
Всички говорите на изуст! Виждал ли си 70 килограмова охрана? Колко пъти си участвал в уличен бой? Отговори ми и аз ще се обоснова, по твоя пост! :)

HHristov
03-02-2011, 15:17
@fatrat, към мен ли беше това??? Ако е към мен, не знам за какво говориш, честно казано. За мен един каратист 70 килограмов няма да му е проблем да свали 120 килограмов фитнес маняк, който не тренира никакви бойни изкуства, а разчита на точното попадение. Да не говорим и за други бойни изкуства (аз там не съм наясно кое е най-добро,но каратето е най-известно). Никви нападки, никви комплименти, защото не знам при теб каква е ситуацията. :)

Много филми на Жан Клод си гледал :) Знаеш ли колко кила е разликата от 70 до 120 ? Все едно да сбиеш шимпанзе и горила :)


Всички говорите на изуст! Виждал ли си 70 килограмова охрана? Колко пъти си участвал в уличен бой? Отговори ми и аз ще се обоснова, по твоя пост! :)
Абе няма 70 кила охрани ама не е и тайна, че повечето охрани ги избират по габарити :)

RoSKo0o0
03-02-2011, 15:39
Ами не знам тогава. Има разлика между човек, трениращ бойно изкуство и човек, владеещ бойно изкуство. Има много случаи, в които дребосъците могат да свалят с един удар "тежкотоварните тирове"... В това никой не може да ме разубеди. Мисълта ми е, че няма значение колко тежиш, вече трябва да си нещо от типа на Big Show, че вече наистина да му е трудно да ти направи нещо. Който не знае, мерките му са 2,13 на 220 кила.

RoSKo0o0
03-02-2011, 15:40
Много филми на Жан Клод си гледал :) Знаеш ли колко кила е разликата от 70 до 120 ? Все едно да сбиеш шимпанзе и горила :)


:D Е, ся... ама шимпанзето не владее бойни изкуства нали? К'вото му е дала природата. Има разлика според мен. Ако няма, убедете ме и веднага си променям мнението.

fatrat
03-02-2011, 15:56
Много филми на Жан Клод си гледал :) Знаеш ли колко кила е разликата от 70 до 120 ? Все едно да сбиеш шимпанзе и горила :)


:D Е, ся... ама шимпанзето не владее бойни изкуства нали? К'вото му е дала природата. Има разлика според мен. Ако няма, убедете ме и веднага си променям мнението.

В това никой не може да ме разубеди. това си писал в горния пост! Противоречиш си! Предполагам още си малък и не си се сбивал сериозно говорим не да бутнеш и да забиеш шамар на някой! Докъто го оставиш на земята да не мърда! Тогава ми обяснявай тежкотоварни тирове и леки коли! Истина е, обаче не и за каратето! Ако тренира някакъв друг спорт не и карате вече зависи обаче каратист няма шанс! Лично съм виждал! +тва в масов бой е съвсем друга история!

RoSKo0o0
03-02-2011, 16:12
Не си противореча. Това са два отделни поста към двама различни човека. Как може да кажеш, че си противореча. В едното говоря за боят между шимпанзето и горилата (примерът който даде пича по-горе)... другото е относно твоето изказване. Едва ли ще има значение дали си 100 или 150 кила, ако човекът срещу теб знае къде да те удари така, че да те свали от първия път. А това не става с упражнения вкъщи...
Иначе не съм участвал, не искам и да участвам. Боят и грубата физическа сила са проява на слабост, но не означава, че не бих прибегнал към тях, ако се наложи, но наистина трябва да се почувствам много слаб, за да ги използвам. Това е моята позиция, но и човешката природа го доказва.

Едит: Ако нещо не съм разбрал... и става дума за "според мен" и за "доказването и да променя мнението си" - това не е противоречене, а е проява, че няма да се правя на дървен философ и да държа на факт, който си мисля, че е верен, а всъщност с доказателства се показва, че не е. :)

firstdiesel
03-02-2011, 18:51
ако стане въпрос за бой ... размерът ВИНАГИ има значение!
Но всеки си има топки, слънчев сплит и челюст ;)

RoSKo0o0
03-02-2011, 18:55
ако стане въпрос за бой ... размерът ВИНАГИ има значение!
Но всеки си има топки, слънчев сплит и челюст ;)

това имах предвид... ама нали съм правист трябва да говоря така че никой да не ме разбере :lol:

roflcopterrr
03-02-2011, 19:28
Бате, и аз така.... минавам с пръста и ги усещам като стегна и много малко личат... абе и тъй става :D
абее е*и му визията, трябва да сме машини ...
може да нямам плочки, обаче вдигам ли 160 мъртва тяга, вдигам :D е тва е важно :D

Остай плочките..И визията си е важна квото и да речеш.Впрочем е по-важна от това колко дигаш..

Като си тлъст дигай си и по 300 ако искаш..Един познат дига 3 повторения 120 кг на 17 години е и е дебел и го дигна след 2 месеца във фитнес залата без преди да е дигал.И кво?Пак си прилича на топка и пак ще му биеш шута :P
+1 !!!
Мойта визия е горе-долу добре, но вдигам 70кг от лежанка тежа 60кг на 16 съм и тренирам от 2 месеца.. незнам за другите, но за мен е по-важна визията.. ;)

ZipFail
03-02-2011, 20:15
За тези които твърдят, че размера имал значение: http://vbox7.com/play:fde588fd съмнявам се да има някой над 70 килограма измежду тези ;)

Размерът има значение само при напреднали и професионални бойци, но извън залата трудно ще видиш такива двама да се бият в дискотеката...

HHristov
03-02-2011, 20:42
Точно затова винаги са повече малките педалчета

П.П. защо не са 60-70 кила http://www.youtube.com/watch?v=_T3X8hESLuA
http://www.youtube.com/watch?v=6iDlzL7zrNU&feature=related

ArrowsOfDeath
03-02-2011, 20:48
Яко използват лактите руснаците.

firstdiesel
03-02-2011, 21:22
За тези които твърдят, че размера имал значение: http://vbox7.com/play:fde588fd съмнявам се да има някой над 70 килограма измежду тези ;)

Размерът има значение само при напреднали и професионални бойци, но извън залата трудно ще видиш такива двама да се бият в дискотеката...
изправи ги тия твоите срещу един 120 КГ 1.90м ММА боец да видим резултата ;)
тука говорите само на изуст, били ли сте се срещу по-големи от вас ... като казвам по-големи нямам предвид някви 5-10КГ.
първо на първо ако е много по висок от теб ти не моеш да го стигнеш, второ на второ колкото и да избягваш ударите все ще те удари веднъж и тва е! А ако е някъв 1.60 90 кила ще те прегази като влак, само трябва да се засили срещу теб.
Но и психиката е голям фактор.
Всичко си е до късмет, зависи на къв ша се паднете ;)

firstdiesel
03-02-2011, 21:26
Точно затова винаги са повече малките педалчета

П.П. защо не са 60-70 кила http://www.youtube.com/watch?v=_T3X8hESLuA
http://www.youtube.com/watch?v=6iDlzL7zrNU&feature=related
вай тоя турчина, голяма нинджа се оказа

HHristov
03-02-2011, 21:34
Точно затова винаги са повече малките педалчета

П.П. защо не са 60-70 кила http://www.youtube.com/watch?v=_T3X8hESLuA
http://www.youtube.com/watch?v=6iDlzL7zrNU&feature=related
вай тоя турчина, голяма нинджа се оказа
Да е дейба и гада :д

Chacho
03-02-2011, 22:10
Тези, които му скачат на бой, са истинските нинджи! :D

ZipFail
03-02-2011, 22:18
Както казах, на улицата да срещнеш 100 килограмов ММА боец и да се сбиеш с него, шанса е едно на 1000. Така че, това 'ако' не важи. Бил съм се с 50 килограма по-тежък човек и 20 см. по висок и не беше особено труден.
Мускулите са от значение, ама само когато са подкрепени от добра техника и силна психика.


ПП: Христов, какво визираш под 'винаги' ? Изгледах цялото клипче и само 1 бой видях в който много да бият малко...

RoSKo0o0
03-03-2011, 00:39
Малко е оффтопик, но това го знам от години и тоя нацепения ме накефи как ги намели "these cocky teens" :D 8-)

http://vbox7.com/play:6b3fad4f

fatrat
03-03-2011, 10:19
rosko тоя е скейтър майк вели...

колкото до тея руски охрани-вижте кви са педераси. сички по 60 кила обаче са 12 и винаги нападат в гръб и то само по 1 човек!

ZipFail
03-03-2011, 12:24
Искам да ми покажеш къде точно много бият малко, щото аз видях само 2 такива боя. Съмнявам се че си го изгледал цялото даже..

RoSKo0o0
03-03-2011, 15:03
@fatrat... скейтъра луд, напрао ги намля. Вярно че те не представляват нищо ама все пак :)

fatrat
03-03-2011, 18:05
тея охрани са ебати въздухарите... точно на 3:15 3-ма ритат 1 и то при положение ,че нищо не им прави :shock:
Виж тоя на 5:30 дебелия като е един дори неможа да го свали с 1 удар ми го рита половин час, при положение че има 20кг преднина, къса дистанция и първия удар! Не искам да казвам голяма дума обаче ако можеше да се бие поне щеше да го нокаутира, а с тая преднина в кг даже и нещо по сериозно!

firstdiesel
03-03-2011, 21:34
тея охрани са ебати въздухарите... точно на 3:15 3-ма ритат 1 и то при положение ,че нищо не им прави :shock:
Виж тоя на 5:30 дебелия като е един дори неможа да го свали с 1 удар ми го рита половин час, при положение че има 20кг преднина, къса дистанция и първия удар! Не искам да казвам голяма дума обаче ако можеше да се бие поне щеше да го нокаутира, а с тая преднина в кг даже и нещо по сериозно!
абе колега кво им обясняваш ... няма смисъл :\

loveca777
03-04-2011, 10:49
Бате, и аз така.... минавам с пръста и ги усещам като стегна и много малко личат... абе и тъй става :D
Е то при мен някой се виждат , а други само ги усещам с пръст :D
И искам да кажа ,че плочките не са знак ,който показва по-коравост.
Може и да си без плочки, а да си като скала.
Може и да си с огромни плочки, но да си мек.
Според мен зависи от това как тренираш.