PDA

View Full Version : какво за бога да правя???



xVampireBitex
02-24-2011, 17:11
Здрастии хораа.. :) Значи аз съм 7 клас и скоро в даскало дойде едно ново момче ( следователно аз съм момиче :D ) на външност той е идеален! характера му е готин, печен е ,държи се добре абе с една дума страхотен .. попринцип аз се водя за забавна ала бала .. но като почна да говоря с него или го поглена се сдухвам :-o .. сигурно защото няма какво да му кажа ..
МОЛЯ ВИ .. кажете ми как да говоря с момче като него .. надявам се да получа сериозни отговори :)

Biiiitch
02-24-2011, 17:14
Ами просто си кажи, че всичко е наред, че няма от какво да се притенсяваш. Отбягвай да го гледаш много-много в очите, понеже по принцип е притеснително. Просто се опитай да се отпуснеш, не е толкова страшно. ;)

SmilezZz
02-24-2011, 17:26
Просто се отпусни и не се притеснявай.. И тогава всичко ще стане,както си му е реда.. Не бива да се сдухваш за най-малкото.. Намерете си общи теми на разговор.. Говорете си..

Phobiaa
02-24-2011, 17:30
Без общуване няма как да стане.

VaMpiRKaTaaa
02-25-2011, 06:20
Филми.
Коли.
Музика.
Политика..

vpowerrr
02-25-2011, 06:53
Неможе да няма за к'во. Все ще повдигнеш тема от някъде. Дали за дрехите му, дали за нещо друго. Каза че е нов в училището->питай го от къде е, къде е учил преди. Пък ако те хареса ще си проличи :)