PDA

View Full Version : Това зъбобол ли е?



SuNsEt
02-24-2011, 18:23
Знам,че темата не е за тук,обаче ако чакам да ми отговорят в раздела нищо няма да стане.За това се извинявам.

Значи...преди 2-3 месеца може би ми падна пломбата,но когато отидох да търся зъболекарката ми,все я нямаше или беше на операция.Тогава не ме болеше нищо и си казах "Ок,ще отида някой друг път".От няколко дена започна да ме боли,а когато ме заболи усещам и болка в лявата част на тила.Един приятел каза,че сигурно е някакъв нерв,който съм засегнала в зъба и за това ме боли и тила...Не искам да се панирам предварително,но дали е възможно да е някой тумор заради това,че усещам такава странна болка? :( Зъба е в така...бая лошичко състояние и в събота съм на зъболекар,но се надявам да не е много сериозно.Ако попитам зъболекарката за тази болка в тила дали ще е достатъчно компетентна,за да ми отговори?
Вие имали ли сте такава болка?И без бъзици,защото се притеснявам,моля ви.

yakuza_
02-24-2011, 19:19
От зъб знам, че могат да те болят доста неща, по - добре отивай, че да не стане пулпит.

Pwnmaster
02-24-2011, 19:21
Това се нарича супер точен cumshot.

Nam3less3
02-25-2011, 07:41
Това се нарича супер точен cumshot. :lol: :lol: :lol: :razz:

Adynamia
02-25-2011, 07:43
Знам,че темата не е за тук,обаче ако чакам да ми отговорят в раздела нищо няма да стане.За това се извинявам.

Значи...преди 2-3 месеца може би ми падна пломбата,но когато отидох да търся зъболекарката ми,все я нямаше или беше на операция.Тогава не ме болеше нищо и си казах "Ок,ще отида някой друг път".От няколко дена започна да ме боли,а когато ме заболи усещам и болка в лявата част на тила.Един приятел каза,че сигурно е някакъв нерв,който съм засегнала в зъба и за това ме боли и тила...Не искам да се панирам предварително,но дали е възможно да е някой тумор заради това,че усещам такава странна болка? :( Зъба е в така...бая лошичко състояние и в събота съм на зъболекар,но се надявам да не е много сериозно.Ако попитам зъболекарката за тази болка в тила дали ще е достатъчно компетентна,за да ми отговори?
Вие имали ли сте такава болка?И без бъзици,защото се притеснявам,моля ви.





Ходи си на зъболекар, защото това със зъбите не е шега работа.. Мога да ти дам пример как една моя позната така се сдоби с тумор в главата..
ООоо да.. ако зъболекарката не е компетентна, кажи ѝ да си скъса дипломите.

/сега да не вземеш да се панираш.. :d / :D

cherinka
02-25-2011, 08:16
Не е много удачно да стоиш доста време ей така когато е паднала пломба.
И аз съм я усещала тази болка, само разликата е, че през няколко месеца имам насрочени часове и хич не бях забелязала, че ми е паднала пломба и се чудех и се маех защо ме боли толкова.
А и дет се вика, търсиш едно, намират ти друго.
Винаги ходя при зъболекаря заради нещо друго, а той ми намери някой друг болен зъб :(
Събота е утре, така че успех :-)

decent
02-25-2011, 15:58
Няма начин да се е стигнало до нервите, ако имаш само кариес.
Ако се е стигнало до нервите вече имаш пулпит.
Тогава би трябвало да пищиш всеки път когато докоснеш с пръст или храна (за черинка и с други неща) болното зъбче и не можеш да объркаш откъде идва болката.

SuNsEt
02-25-2011, 18:35
Ами когато ям от страната на болния зъб не чувствам болка.Не ме боли супер много...Просто ми направи впечатление,че когато усетя по-силна болка,усещам и рязка болка в тила.Днес зъба не ме е болял,нито съм чувствала болка.

Само да отбележа,че до преди няколко дни имах цяла седмица високо кръвно и ми беше лошо,болеше ме главата(но от пред) и ми се виеше свят.Възможно ли е когато ме боли така да ми е паднало кръвното и да няма нищо общо със зъба?

ne6ityy
09-12-2012, 10:52
SuNsEt

не искам да те плаша но това е за операция !

SonataArctica
09-12-2012, 11:32
Не искам да те плаша ама си изключително глупав, а темата е от 2011г.

SuNsEt
09-13-2012, 00:10
SuNsEt

не искам да те плаша но това е за операция !

Мерси! Оказа се почти пулпит и не ме оперираха ...миналата година :D