PDA

View Full Version : Искам гадже, ама няма как!!!



peroto
02-24-2011, 18:43
От заглавието се разбира за ко става въпрос. Просто няма от къде да намеря момиче, което да ми харесва. В квартала ми съм ходил с едно момиче, ама то не беше сериозно само сме се прегръщали, но не съм се целувал (за което също ми е тъпо). В мойто даскало, ако не пушиш, пииш, не си няккъв свръх богат, не се бииш и не слушаш чалга няма как да си "известен" и да познаваш много хора, за това знам само момичетата от нашия клас и те изобщо не ми допадат. И ся някой излез туй- унуй е как да изляза кът съм 7 клас и постоянно тр уча то през седмицата даксало абсурд да изляза някъде пък събота и неделя съм на уроци и след тях тряя уча за следващия ден. Б*х го тъпия живот ко да прая? ](*,) ](*,)

FuckedUp
02-24-2011, 18:45
Go fuck a rubber chicken.

pitfall
02-24-2011, 18:45
правопис
7 клас?! И вече се притесняваш ? :-o :-o :-o

BlueFace
02-24-2011, 18:59
Имаш още много време, ще си намериш, не се коси ;)

vampire_girl_9
02-24-2011, 19:03
а така,сега ти е важно да си изкараш оценките,за всичко си има време :]]

jghgh
02-24-2011, 19:05
Ох, поумней, нз.

Чудя се на такива хора дето псуват живота и "бах, колко е тъп"

Приличаш ми на онея момчета, дето просто го нямат излъчването и харизмата за лидери и се оправдават с чалгата, биенето и т.н.
Пълни глупости са т'ва.

Най-вече се шокирам как си си избрал някакъв стандарт на ученолюбив човек, и роптаеш срещу него.
По-добре влез в собствената си кожа и се чувствай добре в нея. Имам предвид, харесвай се, какъвто си, че учиш, че ходиш на уроци. Или ако не можеш да го направиш, просто смени стандарта, ако смяташ, че "не е за теб".
Най-смешни са ми хора, които правят всичко "по калъп" и/или "проформа", но после се оплакват, че нещо не е както трябва. Ако толкова искаш да си като всички простачета зарежи уроците - и без друго не виждам огромна полза от тях, съдейки по начинът на изразяване.

И не бездействай. Ако толкова искаш приятелка общувай, търси си интересни теми за разговор, не се оправдавай само, все едно вината за неуспехите ти е някъде "отвън".
Иначе "бах го в тъпия живот". Не ти е тъп живота, ами ти си тъп. Не знам какво чакаш и наготово ли да ти падне?

SuNsEt
02-24-2011, 19:06
Като чета ти чета какво си писал и без чалгата пак нещо ти куца писането. 8-)

peroto
02-24-2011, 19:36
Ох, поумней, нз.

Чудя се на такива хора дето псуват живота и "бах, колко е тъп"

Приличаш ми на онея момчета, дето просто го нямат излъчването и харизмата за лидери и се оправдават с чалгата, биенето и т.н.
Пълни глупости са т'ва.

Най-вече се шокирам как си си избрал някакъв стандарт на ученолюбив човек, и роптаеш срещу него.
По-добре влез в собствената си кожа и се чувствай добре в нея. Имам предвид, харесвай се, какъвто си, че учиш, че ходиш на уроци. Или ако не можеш да го направиш, просто смени стандарта, ако смяташ, че "не е за теб".
Най-смешни са ми хора, които правят всичко "по калъп" и/или "проформа", но после се оплакват, че нещо не е както трябва. Ако толкова искаш да си като всички простачета зарежи уроците - и без друго не виждам огромна полза от тях, съдейки по начинът на изразяване.

И не бездействай. Ако толкова искаш приятелка общувай, търси си интересни теми за разговор, не се оправдавай само, все едно вината за неуспехите ти е някъде "отвън".
Иначе "бах го в тъпия живот". Не ти е тъп живота, ами ти си тъп. Не знам какво чакаш и наготово ли да ти падне?

Не съм се трудил да пиша, както трябва, защото това е единственото ми свободно време от деня и не искам да го пропилявам, и то на компютъра, в мислене как да се изразя по- добре и пунктуация и такива работи. Сякаш не ми стига.

За това, че не се харесвам такъв, какъвто съм си тука намирам малко смисъл, ама не искам да си сменям "стандарта", защото от части съм доволен от оценките си, но от друга страна просто не ми остава свободно време за друго и това ми е проблема. И изобщо не се оправдавам с пушенето и биенето, защото това наистина си е така- моето училище е някакво супер гъзарско такова и не ме кефи нито то, нито хората вътре в него...Явно трябва да си приема живота такъв, какъвто си е ии предполагам, че в 8 клас, в новото училище сигурно ще имам повечко свободно време, и може да срещна някое момиче, което ми допада.... :) :) :)

jghgh
02-24-2011, 19:43
Сорррка, явно не съм те разбрала правилно.
Помислих си че си страхлив да бъдеш различен от това, което си, обаче се пънеш и позьорстваш да бъдеш от "биячите" и т.н., въпреки че не ги харесваш - главно заради езика - "бах тоя живот" или "тряя уча, пълен абсурд" и т.н.
Така де, ако не си гъзар, не се навличай в тая кожа, особено ако не ти отива. Въпреки че, честно казано, не виждам нищо добро в това да си "гъзар", особено ако включва чалга стандарт, биене, "нахакан" език и т.н.


И все пак не вярвам че няма едно свястно момиче в училището ви, което да заговориш или да предприемеш действия ;]

Roxie
02-24-2011, 20:02
Както се казва "Добре дошъл в клуба!".Когато бях седми клас и аз учех много и нямах свободно време , но сега разбирам , че така е било по-добре.Първо гледай бъдещето си и това какво би могъл да направиш за него , а момичето , сигурна съм , че ще го намериш.Когато смениш училището ще срещнеш нови хора , първата година може да ти е трудно ,но се свиква.А когато срещнеш нови хора ще се появи тя (момичето ти).

pink123
02-24-2011, 20:32
леле е какво толкова като си нямаш гадже? аз нямах до края на ваканцията (седми за осми клас) пък сега през месец ги сменям.. разбира се след като съм изкарала определено време с даден човек и месец след като съм скъсала с този човек съм тръгнала с нов .. а и учи нищо няма да ти стане,че после в гимназията .. господи не ми се мисли ..

snekity94
02-25-2011, 02:21
ощее Мъничьк ...А момичета знае да подбира :razz:
Да Не Мислиш Че Някоя ще Иска 13 годишно Дете за Гадже :D
Я порасни пьрво :lol:

nerwna
02-25-2011, 03:17
ощее Мъничьк ...А момичета знае да подбира :razz:
Да Не Мислиш Че Някоя ще Иска 13 годишно Дете за Гадже :D
Я порасни пьрво :lol:

Пфф,момиче я се осъзнай малко..
Аз мога ти кажа,че на мен първия ми приятел беше точно когато бях 7 клас,аз също имах много да уча и не се виждахме много често.. Но това няма значение..
Мога да ти кажа,че няма значение на колко години е момчето.. (;
И както виждам по правописа ти,и ти не си много голяма "какичка"

П.П. - Не бързай ,всичко с времето си (;

MuRocLaW
02-25-2011, 07:49
Вземи си изкуствена вагина .... или овчица

Adynamia
02-25-2011, 07:51
:razz: Еее не.. Всичко живо на 13 вече е почнало да си търси гадже. Тва да не е някаква нова мода бе ? :-o :-D

LadyDi
02-25-2011, 07:53
Вземи си изкуствена вагина .... или овчица

Това да ти е последния такъв коментар. Understand?

Ssummerjam
02-25-2011, 10:03
Не ти личи много, че учиш 8-)

againstyou
02-25-2011, 11:53
Тъкмо щях да си кажа : " какъв е тоя сдухар " и чета,че си 7 клас. Живота бил гаден а ? И защо да е гаден ? Щото не можеш си намериш гадже .. пхахаха.Не си видял ти гаден живот за тва така говориш,пич.

VaMpiRKaTaaa
02-25-2011, 12:26
jghgh
Приличаш ми на онея момчета, дето просто го нямат излъчването и харизмата за лидери
Лидер може да cтане всеки,който го иска наистина,защото лидерството е начин на мислене.

fenastz
02-25-2011, 12:35
Почни да се биеш, да пушиш, да слушаш чалга и да се обличаш добре. Ще ти се лепят много :razz:

MaLkaTa_LaDy
02-25-2011, 13:19
Всичко което правиш е да се оправдаваш.
Много добре помня какъв е материала за седми клас. Почти не бях седнала да напиша някоя домашна по български или математика и определено не се скъсвах от учене и балът ми беше солидно добър. Та който ми каже, че тогава е било времето за учене, да си лежи над учебниците. Ако искаш момиче, се дръж като мъж, а не като мухльо. Можеш да изпъкнеш много повече с това, че не пушиш, ако си забавен и можеш да контролираш ситуацията, отколкото с това, че пушиш. Спортистите пушат ли? Пият ли? Не, ама момичетата им се лепят.

BlueFace
02-25-2011, 14:45
jghgh
Приличаш ми на онея момчета, дето просто го нямат излъчването и харизмата за лидери
Лидер може да cтане всеки,който го иска наистина,защото лидерството е начин на мислене.

Лидерството е съвкупност от много качества. Може да имаш идеите и знанията, но да нямаш самоувереността и първата нападка или сблъсък с други мнения да те откажат. Но се отклонявам от темата с този пост, за което се извинявам.

umri
02-25-2011, 14:59
В 7 клас е много важно да изкараш изпитите и да влезнеш в добро училище. Недей гледа нито гаджета, нито мизерии сега. Само ше си изгубиш времето. Събирай се съботи и недели, когато нямаш за учене в квартала да риташ, и тва е.

Моята история е подобна на твоята, но след 8ми клас всичко се оправи и завъртя на 180 градуса. А това да нямаш гадже в 7ми клас е повече от нормално.

dreamer98
02-25-2011, 15:25
Един съвет от мен. Ако искаш сериозна връзка изчакай до лятото. Ще си завършил, ще излизаш повече. А и ще имаш повече време за срещи с момичето.
А иначе, ще намериш някоя със същите интереси като теб. А пък според мен няма да е проблем след като си научиш(някъде предполагам до 16 часа) да излезеш навън. Защото така си се затворил в себе си и няма как да ти хареса момиче кат мислиш само за уроците!!!!

fireW0rk
02-25-2011, 18:05
Аз пък мога да ти кажа че не цигарите, пиенето и гъзарията те правят ''известен''. Аз сега съм 8ми клас и като теб миналата година залягах над ученето, но не по всичко, а само по балообразуващите предмети и накрая си издържах изпита и си влязох. Иначе тогава, имаше само едно момче от което се вълнувах и впоследствие станаха нещата лятото .. както и да е .. Имам впредвид

1во - Живота не се върти около ученето :shock: Вярно е че тряа се понапънеш, но тва не значи че тряа да учиш до такава степен че да нямаш време да излезеш :?

2ро- Относно момичетата, мисля че просто не си открил някоя, която да ти хареса достатъчно. А и да си открил, не забравяй че и ти трябва да направиш с нещо.. Гаджета от небето не падат :-D трябва да можеш да общуваш с едно момиче - да я разсмиваш, да изпъкнеш от останалите .. според мен точно това ще я впечатли, не гъзарията .. Е всъщтност, ако и тя е няква такава надута- най много да те отреже, така че по-добре се насочи към някое свестно момиче.

ъмм и 3то- какво като е на 13 .. Нормално е да иска да има повече контакти с момичета .. Имам приятели които до 9ти клас гледат само да си цъкат CS или да си се събират момчешката тайфа така че няма лошо :-P

TheBeliever
02-25-2011, 18:25
И защо го искаш това гадже? Сериозно, изреди ми причините, поради които ти е толкова наложително да си имаш гадже, та даже живота ти е гаден. Защото "всички други" имат? За имидж? За повдигане на самочувствието?

Разбирам да си харесал някое девойче и да искаш да си гадже с Нея. Но ти търсиш просто някоя. Да има. Не се случват така нещата.

Както казаха по-горе - гледай си учението и приятелите. Ще дойде време - ще си харесаш момиче. Не превръщай търсенето на гадже в самоцел.

peroto
02-25-2011, 18:26
Аве какво ма изкарахте някакъв дето не мисли за друго освен за учене. ГЛУПОСТИ. Ученето ми е било винаги на второ място след забавлението. Вярно, че уча с 1-2 часа примерно повече от другите, но просто с тея допълнителни уроци ми дават и допълнителни домашни и така всичко става по две и просто нямам време. :P

FATALITY
02-25-2011, 18:48
Повярвай, не ти трябва точно в момента. Гледай си уроците и тва е. Хем разправяш, че нямаш време за нищо, хем искаш приятелка. Нали се усещаш, ще щом си намериш, ще трябва да излизате заедно, а ти трябва да учиш. Не мисля, че такава връзка ще издържи дълго.

ForzaFelipe
02-25-2011, 19:15
Споко бро,може още дълго време да не срещнеш такава така че бързо свиквай ;)

SmilezZz
02-26-2011, 06:51
Недей точно тази година да се занимаваш с любовни "терзание",освен ако не искаш да влезеш в добро училище и да получиш доста добро образование.. И все пак няма как да не ти остава време за излизане.. Всички сме минали по този път ,и на мен лично ми оставаше доста време за излизане и за забавление..
- Учи си,но не по цял ден,както и твърдиш.. Излизай,забавлявай се.. Направи така,че времето ти да е достатъчно за всичко,което искаш да правиш..
- Запознай се с нови хора.. И така покрай тях ще се запознаеш с момичета,и все с някоя от тях ще се "влюбите"..
- Недей да се вманиачаваш толкова в мисълта,че нямаш гадже.. И недей да го използваш като цел за комплексиране и депресация..

relax4o
02-26-2011, 07:28
Човек да се смее ли, да плаче ли... :lol:
6-7 клас и се гордеят, че пушат, пият и правят глупости. Това за мен са пълните идиоти, от които няма нищо да стане след време.

Ти си учи, гледай да учиш по някаква професия, пък в последствие ще се намери момиче, което ти допада. Тези, които ги описа в твоето училище, просто без коментар. Остави ги ти тях...

Аз до 12 клас нямах приятелка. И какво? Не съм умрял, даже след това ще си кажеш, че си по-добре без приятелка, но да не ти убивам сега надеждите.

На 13 години не виждам каква връзка очакваш. Някаква авантюра или нещо сериозно? Защото на тази възраст освен кратка авантюра друго не виждам. На тези години момичетата(а и сигурно, и момчетата) не знаят какво искат. Само ще си губиш времето в момента, така че учи си, излизай с приятели и до там. След време сам ще осъзнаеш, че на тази възраст наистина не ти е трябвала приятелка.

А колкото до живота. Все още нищо не си видял от него, за това не го критикувай точно сега. Като завършиш ще ти се иска пак да учиш :D

eXxXciTeD
02-26-2011, 11:00
Това са оправдания, нямам време да ти обяснявам защо.

eminem95
02-26-2011, 16:54
прочетах темата до някаде и викам да драсна 1 коментарче
не разбирам какво толкова учите аз в 7 клас излизах с приятели и ходех в фитнеса родителите ми казваха да уча за испитите но потготовката ми за испитите ми бяха 1 тест 50 задачи по математика и 2 по български
и какво стана на испитите
4.70 математика
5.07 БЕЛ
за сравнение някои от моите приятели се скъсаха от учене имаха по добър успех но на испитите искараха с 1 единица по малко от мен трябва да се учи да но не колто теб вярно това ще опредили част от бъдещето но така забравяш да живееш или после социалния ти живот ще е прецакан поне така стана с някои от моите приятели вече си седят в къщи и излизат мн рядко

BlueFace
02-26-2011, 17:03
прочетах темата до някаде и викам да драсна 1 коментарче
не разбирам какво толкова учите аз в 7 клас излизах с приятели и ходех в фитнеса родителите ми казваха да уча за испитите но потготовката ми за испитите ми бяха 1 тест 50 задачи по математика и 2 по български
и какво стана на испитите
4.70 математика
5.07 БЕЛ
за сравнение някои от моите приятели се скъсаха от учене имаха по добър успех но на испитите искараха с 1 единица по малко от мен трябва да се учи да но не колто теб вярно това ще опредили част от бъдещето но така забравяш да живееш или после социалния ти живот ще е прецакан поне така стана с някои от моите приятели вече си седят в къщи и излизат мн рядко

^ И с този си правопис си иЗкарал 5.07 на иЗпита по БЕЛ?? :shock: :shock: :shock: Каква ви беше задачата? Да си напишете името ли? :shock: :shock: :shock:

П.П. Няма да коментирам това ,че и един пунктуационен знак не видях :XXX

shwepsy
02-26-2011, 21:01
ейй защо си се притеснил?та ти си едва 7 клас.Е,няма да е лошо да излизаш от време, но все пак.. не се коси за това,че си нямаш приятелка.Спри да търсиш,и тя сама ще се появи.Сега залягай над ученето,но не прекалявай,че да не ти лепнат прякор "Зубър" :-D :-D

NomNomNom
02-27-2011, 07:03
Погрижи се за тялото си.
Стани отличник.
Купи си някакви ризи.

Добра алтернатива е.

noname93
02-27-2011, 12:29
Кво ти пука като си 7 клас...и аз съм 7 клас ама си излизам и т.н. ..... кво все учиш лии ??? Ем тогава си остани с ученето... момиче или учене?? Може и двете просто си разпредели времето ;)

TVDQueen
02-27-2011, 14:43
Еми като нямаш време просто изчакай осми клас.Не е кой знае каква философия да се сетиш :-o

mlakniwe2
02-27-2011, 14:46
И аз си търся гадже! 11-ти клас съм! :grin: Аз съм добро момче-не може всички момичета да си падат по лоши момчета :(

sasha_90
02-27-2011, 14:57
Животът ти изобщо не е тъп.Не казвам,че е и забавен,но на един 13 -годишен ученик това му е работата-да учи,да учи и пак да учи.Не гледай какво правят връстниците си,не се води по моди.И сред моите връсници са модерни едни неща,но това не означава,че ще ги имитирам.Освен това нормално момиче не би се гордяло с гадже,което пуши,пие и живее по дискотеките.Гледай себе си и това,което е редно да правиш.На всичко останало ще му дойде времето.

dob4y
02-27-2011, 15:39
Като начало си седни на задника да учиш! ;]

elf4o
03-01-2011, 17:26
От заглавието се разбира за ко става въпрос. Просто няма от къде да намеря момиче, което да ми харесва. В квартала ми съм ходил с едно момиче, ама то не беше сериозно само сме се прегръщали, но не съм се целувал (за което също ми е тъпо). В мойто даскало, ако не пушиш, пииш, не си няккъв свръх богат, не се бииш и не слушаш чалга няма как да си "известен" и да познаваш много хора, за това знам само момичетата от нашия клас и те изобщо не ми допадат. И ся някой излез туй- унуй е как да изляза кът съм 7 клас и постоянно тр уча то през седмицата даксало абсурд да изляза някъде пък събота и неделя съм на уроци и след тях тряя уча за следващия ден. Б*х го тъпия живот ко да прая? ](*,) ](*,)
Изчакай малко да пораснеш и да си смениш училището града или квартала :)

Biiiitch
03-01-2011, 18:29
Продължавай да си учиш, за да можеш да влезеш в хубаво училище. Чак след това започни да мислиш за момичета и т.н.

Пък и на всичкото отгоре 7ми клас - пиене, пушене... Т'ва е голяма глупост ...

А ако ти толкова искаш да си като тях - стани като тях, но после много ще съжаляваш, защото по-нататък в живота ти, едва ли ще е от значение с кой си бил, къде си бил, какво си правил и най-вече колко популярен си бил ... Просто ме удивляваш с мисленето си ...[/i]

arizona
03-03-2011, 19:16
ха,кво по цял ден седиш у вас и "учиш" (100% сигурна съм,че половината време висиш на компа и ядеш...) аз съм 7ми клас също,имам време за учене,всеки ден тренирам (без изключение) и излизам навън с приятели...всичко е до това да намериш време за всичко,пробвай някой път да си направиш график за всичко и ще видиш колко е лесно :wink:

Kalliaa
03-03-2011, 20:50
Хора, я се успокойте малко!
Щом като е готов за гадже и иска такова...
какви сме ние, че да го разубеждаваме?
Естествено, че сега е по-важно да учи.. но ми се струва, че малко го комплексираме? :-o
"Порастни.. :? "
Изтъркана фраза.

Пич, и на мен ми беше супер сдухано в седми клас.. ама се оправих де 8-) Изтрай - като станеш осми клас нещата ще се променят.
Сега имаш да учиш за външно оценяване (i guess), трябва да те приемат в някоя добра гимназия.. и пр.

Най-важното - не се оставяй да бъдеш "модерен". ;)

Eddie
03-03-2011, 22:58
Аз лично познавам такива дето са залягали над уроците и сега си вадят лудите пари и си живеят живота, така че сам си прецени, дали ще отделиш малко повече време за учене или ще гониш кухи лейки.

vasskoo
07-22-2011, 14:53
Човече сега трябва да си изкараш оценките и да влезеш в хубава гимназия и после си гледай кефа ... Живота е пред теб 8) 8)

peace95
07-22-2011, 18:17
u kiddin` ? :shock:

vessy99
02-11-2012, 11:49
Кирилицата е задължителна

$h@d0w

sunman
02-11-2012, 13:03
ощее Мъничьк ...А момичета знае да подбира :razz:
Да Не Мислиш Че Някоя ще Иска 13 годишно Дете за Гадже :D
Я порасни пьрво :lol:
А вие госпожице,за много голяма ли се мислите?!?!
Като ви гледам подписа и ми става ясно!! :)

sun251
02-11-2012, 13:21
Не ти и трябва!Моята първа връзка също беше в 7 клас и с течение на времето разбрах,че това е било едно нищо..няма какво да се лъжем - в 7 клас едва ли може човек да има по-сериозни отношения.Пък и да имаш гадже е вид ангажимент (разходки,кафета и т.н.)! :)

ccdesigns
02-11-2012, 13:30
притрябвало ти е баш у 7 клас някво тестено изделие да ти реве на главата как друго тестено изделие има същите галоши

NomNomNom
02-11-2012, 13:38
А вие госпожице,за много голяма ли се мислите?!?!
Като ви гледам подписа и ми става ясно!! :)

А ти, като й го каза - по-вървежен ли стана?

sladk0t0odidi
02-11-2012, 13:40
Сорррка, явно не съм те разбрала правилно.
Помислих си че си страхлив да бъдеш различен от това, което си, обаче се пънеш и позьорстваш да бъдеш от "биячите" и т.н., въпреки че не ги харесваш - главно заради езика - "бах тоя живот" или "тряя уча, пълен абсурд" и т.н.
Така де, ако не си гъзар, не се навличай в тая кожа, особено ако не ти отива. Въпреки че, честно казано, не виждам нищо добро в това да си "гъзар", особено ако включва чалга стандарт, биене, "нахакан" език и т.н.


И все пак не вярвам че няма едно свястно момиче в училището ви, което да заговориш или да предприемеш действия ;]

Много точно. Има още много време.

vessy99
02-11-2012, 16:45
Кирилицата е задължителна

$h@d0w

Извинявай! Не знаех! Май трябваше да прочета правилата но поне вече знам! Отново се извинявам

vessy99
02-11-2012, 16:48
И аз съм на 13 и аз нямам гадже и честно казано ми е малко самотно но се свиква! Сега трябва да да залягаш на ученето, а не на гаджетата! Макар че не е лошо да имаш прител/ка!!

SunnyWinter
02-11-2012, 17:29
Да имаш гадже не е най-важното нещо на света. И аз съм седми клас и изобщо не ми е дерт, че нямам приятел. Наблягай на уроците, а за гаджета винаги ще има време, ще кажеш, че като нямаш приятелка сега, няма да имаш никога. Не свършва света само с това, а и доколкото разбрах от това, което си написал, в твоето училище никое момиче не ти харесва. Изчакай още няколко месеца, седми клас ще мине и ще имаш предостатъчно време за момичета. :)

mMemories
02-11-2012, 17:31
Ти приятели нямаш ли?!
Говори с тях да те запознаят с някакви момичета пък току виж си избереш някоя...

blackcat82
02-12-2012, 08:43
И защо го искаш това гадже? Сериозно, изреди ми причините, поради които ти е толкова наложително да си имаш гадже, та даже живота ти е гаден. Защото "всички други" имат? За имидж? За повдигане на самочувствието?

Разбирам да си харесал някое девойче и да искаш да си гадже с Нея. Но ти търсиш просто някоя. Да има. Не се случват така нещата.

Както казаха по-горе - гледай си учението и приятелите. Ще дойде време - ще си харесаш момиче. Не превръщай търсенето на гадже в самоцел.
+1 Всичко с времето си.Както казаха ,не превръщай търсенето на гадже в цел. Ще дойде момента в който ще срещнеш правилното момиче и нещата ще станат от само себе си.