PDA

View Full Version : незнам как да започна



Princessani
02-24-2011, 19:09
Всичко беше идеално и всичко беше добре ... Аз бях момиче с много самочувствие и доста нахакана и бях доста уверена в себе си...имах си приятел( преди това съм била и с момчета просто .. да се забавлявам .. да излизам ... за секс и т.н ) дълго време не се обвързвах с мъже преди да го срешна .... но нещата се промениха .. той след известно време скъса с мен и всичко тръгна рязко надоло ... Имах и приятелки ,но се оказа,че истинско приятелство е доста трудно да се намери .. от много злоба в момичетата ,доста съм си патила .. и в един момент просто реших да избягам на морето.,за известно време .. там започнах връзка с момче от моя град по скайп .. след време се видяхме и нещата доста бързо се развиха ,започнахме да излизаме .. да си говорим за всичко ,не след дълго правихме и секс .Той ме запозна с неговите приятели и започнах всичко на ново (нови приятели ,ново гадже ..) запознаме с родители си (аз несъм готова да го запозная с наще по няколко причини.. та след всичко това като във всяка връзка започнаха и проблемите...в повечето случаи той иска да ме променя .. да съм била по мила с хората .. да съм правила повечето неща както той иска .. и понякога на мен ми идва в повече... почти всеки път когато ми се обади някои е готов да ми се скара ... за какво ми взъни някой.. и след като той знае за придишните ми връзки ,може би се срахува ,че аз мога да му изневерявам ..а няма нищо такова и не мисля ,че има причина да си го мисли....по някаква причина той неска да спя утях вечер (само веднъж)...дори след доста добър секс ,в повечето случай сякаш го е срах от близост и аз незнам защо неиска да останем и да се гушкаме ...(той живее с родителите си и това също доста се отразява на връзката ни ) и това рязко ми се отразява на самочувствието ми и някакси се чувствам неуверена в себе си.. казвал ми е доста пъти че ме обича и се държи доста добре с мен... но почти винаги като се скараме за нещо (не е много често)ми се иска да избягам .. веднъж си тръгнах .но той ме настигна .. нз защо ме е страх да не ме нарани и може би за да нестрадам отново.. всеки път когато говорим за бъдещето ни заедно му става видимо кофти (дали заради това ,че е на 23 и живее с родителите си или може би на тоя етап не мисли за бъдещето ни заедно...) говори ли сме много пъти и аз все още съм несигурна в себе си ..определено и аз имам чувства към него ,но незнам какво да правя....

SuNsEt
02-24-2011, 19:23
А ти говорила ли си с него за това как се чувстваш?Имай предивд,че истинското предназначение на изречението "Обичам те" означава обичам те такава каквато си,не се променяй.Да,естествено не може да харесваме всичко в половинката си и винаги ще ни се иска да променим поне едно нещо в нея/него ,било то навик,убеждение,начин на говорене дори прическа или нещо друго.Въпрреки това,той няма право да проявява някакъв вид собственост или заповедничество върху теб,все пак ти си човек и си имаш свои виждания,свой живот.Просто трябва да му дадеш ясната представа,че няма право да ти търси сметка,защо еди си кой ти се е обадил или да ти казва 'това не е така,бъди такава или онакава'.Трябва да се посъвземеш от любовта си,за да се оправиш и да се почувстваш сигурна.Все пак...виж фактите,които самата ти си дала-от както си с него се чувстваш несигурна заради държанието му.Или му казваш да спре да се държи така или довиждане.Колкото до това,че той не иска да пренощуваш у тях ...ами може би родителите му са консервативни или си има някакви проблеми.Просто без да обсъдите всички неща,които ви притесняват и ви пречат да общувате нормално ,няма как да се справите с тези проблеми.

nikitka_
02-25-2011, 07:54
..

VaMpiRKaTaaa
02-25-2011, 08:09
Кажи това,което каза на нас,на него.

Princessani
02-25-2011, 10:12
Немога вече :booooomb: :booooomb: :booooomb: колкото и нещата да са добре междо нас ... неговите родители ще сасипят всичко,все нещо не е както трябвало ,все не са доволни ,сякаш всеки път като утида утях нямат търпение да си тръгна ........... :booooomb: :booooomb: :cry: Защо правят така :( :( :( :( :( :( .Ама и той нищо неправи по въпроса :( :( :(

VaMpiRKaTaaa
02-25-2011, 10:17
А защо позволявате да се месят във връзката ви:?

SuNsEt
02-25-2011, 17:23
Еми питай го ,защо седи и си мълчи.После ако той ти отговори можеш пак да отидеш в тях и просто да питаш родителите му защо се държат така.В смисъл...не да ги нападаш или нещо такова,просто казваш,че имаш чувството,че си им неприятна и тн. и дали наистина е така.Кажи,че го обичаш и че не искаш да му вредиш,просто им покажи,че държиш на сина им и не би попречила на реализацията му или на нещо друго в живота му.Да видят,че си добро момиче.

fenastz
02-25-2011, 17:49
Започни с учебника по български език.