PDA

View Full Version : Какво обичате



giford
02-24-2011, 19:16
Здравейте ам искам да попитам за какво точно обичате да говорите момичетата обичате ли момчетата да ви правят комплименти какви теми харесвате и за какво обичате най вече да говорите :)
Благодаря :)

w0sh
02-24-2011, 19:20
За кухненски неща
Сандвичи, миене на чинии, готвене, пране.

ShtrudeL
02-24-2011, 19:32
Мога да кажа за какво НЕ обичам да говоря. Като под "не обичам" имам предвид "досадно ми е":

-Компютърни игри (мега скучно)
-Политика (крайно досадно)
-Замърсяването на въздуха (Не ме интересува как,кога,какво и защо...не мога да щракна с пръсти и да го променя,няма смисъл от водене на подобни разговори)
-Държавата и тез, които ни управляват. Досадно ми е, когато някой се оплаква от това.
-Не обичам, когато някой ми обяснява в големи дози за личния си живот,баба си, дядо си, леля си и тъй нататък..
-Не обичам, когато някой ми се хвали за нещо изключително глупаво. Правя се че го слушам с интерес само.
-Не обичам да ми разказват тъпи вицове, на които трябва да се хиля изкуствено от любезност.



Обичм като се тръгне от някъде, да се свърши със съвсеееем различна тема хаха...




Пък за комплиметите...ако някой ми каже нещо хубаво не знам какво да кажа...и не разбирам наистина, защо ми го казват? Какво се очаква от мен? Идвало ми е да си кажа направо "И какво?"...

fUcKsMiLe
02-24-2011, 19:53
Съгласна с мнението на ShtrudeL ;-)

jghgh
02-24-2011, 19:58
За тези неща, които изброи Щрудел, и аз не обичам да говоря.
Не знам защо, но за политика с мъже не обичам да говоря. Аз все си мисля, че съм права за всичко и супер много му разбирам 8-), a повечето мъже също мислят така за себе си и ми коравеят насреща, и се получава кофти.

Обичам да говоря за ..... себе си
за култура, изкуство, философия
напоследък за бойни спортове и бойни изкуства, но главно за техники, философия на боя и т.н., а не толкова какво последно съм гледала по К1 и т.н.
за хората обичам да разговарявам
за отношенията между тях, за чувства .. но тук е пипкаво - ако се случи нещо от сорта на "леля ми, баща ми, дядо ми" или "аз много обичах бившата ми, а тя ми направи това, а после онова" идва нетактично и прекалено като за 1ва среща. Не се говори за прекалено лични неща на 1ва среща.

Бтв, още нещо - малко ни в клин, ни в ръкав, но аз лично мразя да ми се хвалят. Лъха ми на комплекси, така че разговори "колко съм забил", "имам еди-ква-си бройка", "приятелите ми имат еди-ква-си бройка" или "к'ва пара е часовника" ги запазваш за бирата с приятели, а не на среща с качествено момиче. Изключително много ме отблъскват подобни теми. Всяка, която е по-проницателна, директно ще те отпише, ако седнеш да й се правиш къв си, що си, особено ако нямаш покритие.

За комплименти .. обожавам ги!
Кофтито е, че ако не съм влюбена в човека или не изпитвам някакъв минимален интерес, ми е по-скоро жалък, когато ме хвали и го оплаквам мислено, че цялото му старание един вид се проявява като "унижение" - въпреки че реално не е унижение да дадеш нещо от себе си и да зарадваш някого. Тъпа женска логика, признавам си.

И тъй като ти, авторе, не знаеш дали някоя те харесва, по-внимателно с комплиментите и ги подбирай с вкус, не използвай клишета. Направи един, ама запомнящ се комплимент, а не серия от клиширани. -> ТУК (http://www.vratovrazka.bg/%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8/7-%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B8%D1%8F-%D1%82%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80-%D1%81-%D0%BD%D0%B5%D1%8F.html)
(впрочем, тоя сайт е много добър)

BladeDancer
02-24-2011, 20:47
Мога да кажа за какво НЕ обичам да говоря. Като под "не обичам" имам предвид "досадно ми е":

-Компютърни игри (мега скучно)
-Политика (крайно досадно)
-Замърсяването на въздуха (Не ме интересува как,кога,какво и защо...не мога да щракна с пръсти и да го променя,няма смисъл от водене на подобни разговори)
-Държавата и тез, които ни управляват. Досадно ми е, когато някой се оплаква от това.
-Не обичам, когато някой ми обяснява в големи дози за личния си живот,баба си, дядо си, леля си и тъй нататък..
-Не обичам, когато някой ми се хвали за нещо изключително глупаво. Правя се че го слушам с интерес само.
-Не обичам да ми разказват тъпи вицове, на които трябва да се хиля изкуствено от любезност.



Обичм като се тръгне от някъде, да се свърши със съвсеееем различна тема хаха...




Пък за комплиметите...ако някой ми каже нещо хубаво не знам какво да кажа...и не разбирам наистина, защо ми го казват? Какво се очаква от мен? Идвало ми е да си кажа направо "И какво?"...
Ааа ето защо не мога да си намеря приятелка.. :smt116

Rebus
02-24-2011, 21:50
Мога да кажа за какво НЕ обичам да говоря. Като под "не обичам" имам предвид "досадно ми е":

-Компютърни игри (мега скучно)
-Политика (крайно досадно)
-Замърсяването на въздуха (Не ме интересува как,кога,какво и защо...не мога да щракна с пръсти и да го променя,няма смисъл от водене на подобни разговори)
-Държавата и тез, които ни управляват. Досадно ми е, когато някой се оплаква от това.
-Не обичам, когато някой ми обяснява в големи дози за личния си живот,баба си, дядо си, леля си и тъй нататък..
-Не обичам, когато някой ми се хвали за нещо изключително глупаво. Правя се че го слушам с интерес само.
-Не обичам да ми разказват тъпи вицове, на които трябва да се хиля изкуствено от любезност.



Обичм като се тръгне от някъде, да се свърши със съвсеееем различна тема хаха...




Пък за комплиметите...ако някой ми каже нещо хубаво не знам какво да кажа...и не разбирам наистина, защо ми го казват? Какво се очаква от мен? Идвало ми е да си кажа направо "И какво?"...

Сухарка..такъв тип човек ли си?Нищо лично..

w0sh
02-24-2011, 21:59
Койт' не говори за политика, заслужава той една мотика.

в главата

TheNewReligion
02-24-2011, 22:11
Обичам да си говоря за глупости. Буквално. С хора, които разбират от шега, мога да си говоря за всичко. ^^

shadow4e
02-24-2011, 22:15
Аз пък обичам да говоря за първата половина от изброените неща от Щрудел. За компютърните игри да не се забива в една единствена тип Диабло, защото доскучава. За политика обичам да говоря с хора, които поне малко са в час с нещата и тъй като смятам, че това е важно, се дразня, ако не знаят нищо. Обичам момчето да знае повече от мен и да си седя просто и да слушам и контрирам.

Въпросът с комплиментите е малко деликатен. Повече от един-два на среща е по-добре да не се правят, че и това ще ми дойде в повече на мен лично.

Blab
02-24-2011, 22:19
брей, с jghgh бихме си били отлична компания:Д

колкото до комплиментите, генерално не ми понасят. ако идват от случаен човек, не ме касаят, когато излизат от устата на уважаван от мен индивид (разбирай, полубог) , ми звучат снизходително и ме карат да се чувствам неудобно.

ForzaFelipe
02-24-2011, 22:21
Ето къде ми бил проблема...аз на първа среща винаги отварям темата за президента и Бойко Борисов и Цветанов...Да говоря и за игри винаги и за глобалното затопляне винаги говоря ....

VaMpiRKaTaaa
02-25-2011, 06:00
За кухненски неща
Сандвичи, миене на чинии, готвене, пране.
:lol: :lol: :lol:
По-темата..аз естествено,че обичам да ми правят комплименти..
Обичам и с момчетата да говоря за политика,коли,филми..докуме тални и научно популярни филми...както и за други видове филми.

britzy
02-25-2011, 11:42
С две ръце съм за мнението на щрудел.Много ми е досадно когато някое момче почне да обсъжда кви рекорди е поставило на УОУ или да некви други ,а и също така мразя когато почне да говори за политика и всички да са му криви и виновни-е хубаво ами аз кво? и да говори само за себе си и да прекъсва .

Обичам да си говорим глупости както по-горе се спомена :lol: :lol: обичам да говорим за музика,етц .А когато някой ми направи комплимент ми е тъпо-не знам .Идва ми да кажа-да знам :razz:

stickyricky
02-25-2011, 11:50
Ето къде ми бил проблема...аз на първа среща винаги отварям темата за президента и Бойко Борисов и Цветанов...Да говоря и за игри винаги и за глобалното затопляне винаги говоря .... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ТЪПАК

garfi94
05-11-2011, 15:57
Говорим си абсолютно за всичко без изключение, а относно за комплиментите - кой не обича да му правят? :)